Dodane przez GoworkWarszawa 21 czerwca 2018

Poszukujemy Opiekunki do seniora, Niemcy, 1300 euro/miesiąc

Miejsce pracy: Falkensee

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 30 czerwca

Opis zlecenia:
Pan Erhard ma 82 lata. Podopieczny cierpi na wczesną demencję oraz ma problemy ze słuchem. Senior jest kontynentny, nie ma problemów z większością czynności, potrzebuje jedynie lekkiego wsparcia przy myciu. Senior po śmierci żony stał się osobą wycofaną i niezbyt ufnie podchodzi do obcych ludzi.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym, w tej samej miejscowości mieszka jego rodzina. Prawie codziennie ktoś odwiedza go, co weekend rodzina zabiera go do siebie na cały dzień (sobota lub niedziela), Opiekunka ma wówczas wolne. Zapewniony dostęp do  mediów: internet, tv, radio. Reszta pomieszczeń dzielona jest z podopiecznym. Do dyspozycji opiekunki jest rower który znajduje się w gospodarstwie.

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- przygotowywanie posiłków,
- pomoc w myciu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:
- dobry niemiecki,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,
- mile widziane referencje,
- rzetelność w wykonywanych czynnościach.

Oferujemy:
- stawka 1300 euro netto/miesiąc
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma GoWork.pl. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.