Dodane przez GoworkWarszawa 12 lutego 2019

Praca dla opiekunki osoby starszej, Niemcy - 1300 euro/miesiąc

Miejsce pracy: okolice Hillesheim

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

NUMER ZLECENIA: 11683

Miejsce zlecenia: okolice Hillesheim

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 20 lutego

Opis zlecenia:

Pani Elfriede ma 90 lat. Podopieczna jest mentalnie sprawna i mobilna – porusza się przy rolatorze bądź o lasce. Seniorka sama korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki. Choruje na osteoporozę. Podopieczna jest względnie samodzielna, z racji wieku bywa nieco osłabiona.

Warunki mieszkaniowe:

Pani Elfriede mieszka sama w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma zapewnione własne mieszkanie na piętrze wraz z oddzielną łazienką oraz dostępem do internetu. W domu jest mały piesek, ulubieniec podopiecznej.

Obowiązki opiekuna:

- prowadzenie gospodarstwa domowego

- pomoc w higienie i ubieraniu

- towarzyszenie w codziennych czynnościach

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą

- brak nałogów

- mile widziane referencje

- tolerowanie zwierząt domowych

Zapewniamy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: http://www.opiekunka.gowork.pl/rodo

Skontaktuj się z nami juz dziś!

www.opiekunka.gowork.pl

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą ul. Starowiejska 172, 08-110 Siedlce zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE nazywanego ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma GoWork.pl. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.