Dodane przez Active-care 17 marca 2023

Opiekunka do mobilnego małżeństwa, blisko sklepy, mieszkający na wsi

Miejsce pracy: Drachhausen

Termin: od 15/04/2023

Język: dobry
Miejscowość: Drachhausen
Status: nowa
 

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem, mieszkającym w urokliwej miejscowości położonej na wsi Drachhausen, kod 03185.

 

Kobieta cierpi na osteoporozę i ma problemy z wysokim ciśnieniem. Natomiast mężczyzna nie ma żadnych poważniejszych chorób i potrzebuje tylko delikatnego wsparcia oraz pomocy w całościowej kąpieli i utrzymaniu higieny. Kobieta jest głównym pacjentem i jej trzeba poświęcić większość uwagi. Podopieczna porusza się przy rolatorze, ale korzysta także z wózka inwalidzkiego. Opiekunka powinna mieć na uwadze, że seniorka ma trudności z samodzielną kąpielą i dbaniem o higienę, więc należy ją w tych czynnościach codziennie wspierać. Podopieczna ma problemy z inkontynencją moczową i nosi pampersy. Seniorzy śpią spokojnie całą noc.

 

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym i wszystkie sklepy są bardzo blisko.

 

Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój nowy Smart-TV, internet i Balkon.

 

Wynagrodzenie 1700€-1850€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty +120€ premii Wielkanocnej.

 

Nie znalazłaś/eś zlecenia, które Cię zainteresowało? Już dziś zgłoś się przez nasz formularz aplikacyjny na naszej stronie: https://activecare24.pl/aplikuj/ i pozwól nam dopasować ofertę idealną do Twoich potrzeb.

 

Numer oferty: O/04548

 

Oferujemy:

 zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
 możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.