Zarobki
3
/ 5
Warunki umowy
3
/ 5
Dopasowanie oferty
3
/ 5
Jakość obsługi
3
/ 5
Liczba oddziałów
3
/ 5

O firmie

 

Winkler Personalservice GmbH to profesjonalna, innowacyjna firma, która skupia się na ludziach. Firma założona przez André Winklera przywiązuje szczególną wagę do traktowania ludzi z szacunkiem. Traktujemy również naszych klientów jak równych sobie i jesteśmy silnym partnerem we wszystkich sytuacjach, zawsze dążąc do znalezienia najlepszego możliwego rozwiązania.

 

Winkler Personalservice GmbH jest niezawodnym partnerem w efektywnym rozmieszczeniu personelu w sektorze opieki zdrowotnej. Naszym celem jest współpraca z Tobą, aby znaleźć pracę, która Ci odpowiada i jest dla Ciebie naprawdę warta zachodu. Szczególną wagę przywiązujemy do osobistego kontaktu i indywidualnego wsparcia naszych pracowników.

 

Oferujemy zlecenia na terenie całych Niemiec. Korzystasz z ponadprzeciętnej pensji, możliwości kształtowania dyżurów oraz elastycznego i prostego planowania urlopów.

 

  • Zasięg działaności

    Działalność na terenie całych Niemiec.

  • Firma ma status agencji zatrudnienia

    Tak

  • Numer NIP

    DE330729343

Oferty pracy (1) Zobacz wszystkie

Opiekun osób starszych

Miejsce:Niemcy
Dodane: 04 maja 2022
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.