Nasze hobby #2

10 grudnia 2014 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

WIELKANOCNEGO
to chyba grudnik jest

Zobacz w google.
10 grudnia 2014 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

A moj kaktus tak wyglada dzisiaj,az sie nipokoję,ze przekwitnie przed swietami:(

Ja mam też! Ale moje przy Twoim to liliputki.
10 grudnia 2014 16:00 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Poniewaz uwielbiam rosliny i kwiaty (oprócz kotow) dostałam dzisiaj zdjęcie mojego kaktusa wielkanocnego.Wstawie też po świetach jak bedzie w pełnej krasie.Ale muszę sie pochwałić.

u nas to to nazywa sie raczek a Twoje to CUDO chyba jest??
10 grudnia 2014 16:01 / 1 osobie podoba się ten post
Nie bede sie sprzeczac z wujkiem google,ja wiem ze w kwiaciarniach tez podpisuja grudnik z tytulu ze w pl zaczyna kwitnac w grudniu
11 grudnia 2014 01:14 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

A moj kaktus tak wyglada dzisiaj,az sie nipokoję,ze przekwitnie przed swietami:(

Mleczko!!!!!!  Zatkało mnie.
Nie wiem czy widziałam ładniejszy.
Schlumbergera.
Jej piękne kwiaty pojawiają się w grudniu - stąd często nazywana jest grudnikiem lub kaktusem Bożonarodzeniowym.
Córka mojej PDP ma u siebie w pokoju - ale to liliputek przy Twoim. Barwa kwiatów jest wlaśnie taka sama.
Pozwolisz, że pokażę jej to zdjęcie.
 
11 grudnia 2014 10:01
hej !! chciałabym kupic mojemu facetowi lustrzanke w przyzwoiciej cenie(czyli nie z najwyzszej półki ) ale w miare dobra,z góry dziękuje... 
11 grudnia 2014 10:57
A cos takiego to jest warte zachodu : NIKON D3200 18-55 VR II 
11 grudnia 2014 10:58
ok,i o to mniej wiecej mi chodziło,,,dzieki,zaawansowany w robieniu zdjeć hmmm srednio dobrze,wysyłal kiedys swoje zdjecia na konkursy z różnym skutkiem,ale bez wielkich porażek,,,jeszcze raz dziekuje,kupie w PL,tam w razie co lepeij dla mnie z gwarancją...
11 grudnia 2014 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Mleczko!!!!!!  Zatkało mnie.
Nie wiem czy widziałam ładniejszy.
Schlumbergera.
Jej piękne kwiaty pojawiają się w grudniu - stąd często nazywana jest grudnikiem lub kaktusem Bożonarodzeniowym.
Córka mojej PDP ma u siebie w pokoju - ale to liliputek przy Twoim. Barwa kwiatów jest wlaśnie taka sama.
Pozwolisz, że pokażę jej to zdjęcie.
 

Mleczko, dałaś czy nie dałaś pozwolenia, wziełam i pokazałam to zdjęcie.
Miny moich Dam bezcenne.
Córka PDP jest biologiem - przekazuję ci od niej wyrazy uznania
i wklejam jej drzewko szczęścia. Liliputkiem prosiła żeby się nie chwalić
ale co mi tam, też go zapodam. Wszystkie trzy cię pozdrawiamy.
 
 
 
11 grudnia 2014 12:27 / 2 osobom podoba się ten post
Chciałabym nauczyć się szyć. Mam w domu maszynę, jestem w stanie ze starego prześcieradła uszyć poszewkę albo ze starego ręcznika zrobić myjkę, ale to wszystko. Na kurs nie pójdę, bo jak człowiek w rozjazdach, to nie trafi z terminami. Nie wiem,może jest w sieci jakiś kurs łopatologiczny, ale filmowy, bo opisy mnie nie interesują, ja musze miec jak krowie na rowie - wszystko pokazane na filmiku.
11 grudnia 2014 12:41 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Mleczko, dałaś czy nie dałaś pozwolenia, wziełam i pokazałam to zdjęcie.
Miny moich Dam bezcenne.
Córka PDP jest biologiem - przekazuję ci od niej wyrazy uznania
i wklejam jej drzewko szczęścia. Liliputkiem prosiła żeby się nie chwalić
ale co mi tam, też go zapodam. Wszystkie trzy cię pozdrawiamy.
 
 
 

To ja Ci wkleje swoje drzewko szczescia mam dwa.Muszę poszukać , bo mam bałagan w fotkach - jakos sam mi sie zrobił.
11 grudnia 2014 12:58 / 2 osobom podoba się ten post
W niebieskiej doniczce.
11 grudnia 2014 12:59 / 2 osobom podoba się ten post
W czerwonej doniczce.
11 grudnia 2014 13:03 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

W czerwonej doniczce.

.... ale masz łapki do kwiatów, no, no
i chyba gadasz z nimi a one cię po prostu słuchają.
Oczy nam zbielały.........
11 grudnia 2014 13:03
Lawenda

Chciałabym nauczyć się szyć. Mam w domu maszynę, jestem w stanie ze starego prześcieradła uszyć poszewkę albo ze starego ręcznika zrobić myjkę, ale to wszystko. Na kurs nie pójdę, bo jak człowiek w rozjazdach, to nie trafi z terminami. Nie wiem,może jest w sieci jakiś kurs łopatologiczny, ale filmowy, bo opisy mnie nie interesują, ja musze miec jak krowie na rowie - wszystko pokazane na filmiku.

Na przykład 
Pełno tam tego, poza tym kup sobie Burdę z wykrojami i dasz radę!