Nasze hobby #2

10 października 2013 09:16
aniananowo

I otwieraj to co w PDFIE:))) Mam nadzieję ,że pomogłam ja mam co czytać nie znam tych książek akurat

No -poszło---super!!! Dzieki ci bardzo dobra kobieto!!!1
10 października 2013 09:22
iwunia

No -poszło---super!!! Dzieki ci bardzo dobra kobieto!!!1

No to się cieszę, mam nadzieję , że coś sobie wybierzesz z tego zestawu.Ja nic z tego nie czytałam.:))
10 października 2013 11:04
emilia

Wiesz co, Kika? Moze by ich skontaktowac? Moze by sobie od serca pogadali? Jesli ma konto na FB ...
A dzis - dobrej nocy i milego czytania !

Emilio niezly pomysl...  w przyszlym tygodniu bede pare dni wolnych miala... skontaktuje sie z Toba meilem...
10 października 2013 11:13
Ok, czekam zatem i dziekuje !
30 października 2013 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też bardzo lubię fotografować, ale nie jakieś tam artystyczne zdjęcia, ale tak - z wakacji, spaceru. Mam jakąś tam starą lustrzankę Pentaxa i jak na moje potrzeby to jestem zadowolona. Wiadomo, ze jest tyle fajnych obiektywów i można by się w tym dalej rozwijać, ale to dla mnie za drogo:)
Mój mąż jest też fotografem z zawodu, no i interes nie idzie za dobrze - tak na jego potrzeby starczy, ale żeby coś więcej to nie. Teraz stara się o dofinansowanie z UE na nowy sprzęt i są nawet duże szanse, że dostanie. Ma wtedy zamiar ostro powalczyć z konkurencją. No zobaczymy, co z tego wyjdzie.
30 października 2013 21:55
U nas jest małe miasto i tak jeszcze się nie porobiło:) Ale nie jest to łatwy kawałek chleba. Jakoś tam na razie ciągnie - trochę zdjęć do dokumentów, trochę ślubów, czasami jakaś dziewczyna chce sobie sesję zrobić. Planuje jeszcze na szkoły uderzyć i komunie robić, ale to trzeba mieć chody u księdza... :) a my coś nie mamy:)
U niego plusem jest to, że już jego dziadek zajmował się fotografią i miał jeden z pierwszych zakładów w naszym mieście, później jego mama to kontynuowała, a teraz on. Jest więc jakoby marka wyrobiona i dużo ludzi kojarzy jego zakład.
30 października 2013 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
A ja właśnie obserwuję, że młodzi ludzie coraz częściej robią sobie bardzo profesjonalne sesje ślubne i chyba na to akurat kasy nie żałują. Wiadomo - nie wszyscy. Ale jak tak patrzę po znajomych na facebooku, to wystawiają naprawdę super zdjęcia ślubne i na pewno nie robił ich szwagier:) No zobaczymy jak to będzie.
28 października 2014 20:20
pozwolilam odswierzyc sobie temat bo ostatnio napadlo mnie na ......robienie na drutach a ze ja poczatkujaca wiec poki co najlepiej mi wychodza szaliki hahahah chcialam zapytac czy ktoras z Was ma moze jakies ciekawe linki do robienia na drutach prostych swetrow i innych rzeczy oczywiscie dla poczatkujacych
24 listopada 2014 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
Poniewaz uwielbiam rosliny i kwiaty (oprócz kotow) dostałam dzisiaj zdjęcie mojego kaktusa wielkanocnego.Wstawie też po świetach jak bedzie w pełnej krasie.Ale muszę sie pochwałić.
24 listopada 2014 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Poniewaz uwielbiam rosliny i kwiaty (oprócz kotow) dostałam dzisiaj zdjęcie mojego kaktusa wielkanocnego.Wstawie też po świetach jak bedzie w pełnej krasie.Ale muszę sie pochwałić.

Pękny jest ten Twoj kwiat .
Ja to mam chyba pierdolca na tle kwiatów wszelakich , tu w de w moim pokoiku nie było żadnych kwiatów a teaz ma już 9 szt .
W pl miałam w mieszkaniu ok. 50 kwiatów , ale musiałam się przeprowadzić do teściowej i ,ze podobno miwjsca brakowało to teściowa wywaliła większość .
Jak wr ociłam do domu i to zobaczyłam to myślałam ,że krew mnie zaleje , tyle kasy i dbania o kwiaty , a tu do śmietnika najlepiej
24 listopada 2014 18:48
Na obecną chwile moje hobby to tiramisu./DDD
24 listopada 2014 18:49 / 2 osobom podoba się ten post
a ja zaczelam robic na szydelku...... ucze sie z internetu :)
10 grudnia 2014 14:24 / 7 osobom podoba się ten post
mleczko47

Poniewaz uwielbiam rosliny i kwiaty (oprócz kotow) dostałam dzisiaj zdjęcie mojego kaktusa wielkanocnego.Wstawie też po świetach jak bedzie w pełnej krasie.Ale muszę sie pochwałić.

A moj kaktus tak wyglada dzisiaj,az sie nipokoję,ze przekwitnie przed swietami:(
10 grudnia 2014 14:31 / 1 osobie podoba się ten post
WIELKANOCNEGO
to chyba grudnik jest
10 grudnia 2014 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

A moj kaktus tak wyglada dzisiaj,az sie nipokoję,ze przekwitnie przed swietami:(

Nie znam sie na kwiatach,ale Twoj jest sliczny:):)