Czy jesteśmy zmuszane, czy robimy to dobrowolnie

06 sierpnia 2013 15:14
Madziulka60

Z tego kaska 45 wynika,ze poza malymi wyjatkami normalnych opiekunek wiekszosc jest nienormalnych niesamowite!!!!!

no wlasnie.......tak jest ....
to ze mam nierowno pod sufitem to wiedzialam ale za nienormalna sie nie uwazam:))))))
06 sierpnia 2013 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

Tak kochana Ciebie miedzy innymi mialam na mysli, jak milo ze jednak są tutaj tez normalne, sorry ale inaczej tego nazwac nie potrafie.

Co słowo to bat... Przykro mi to mówic ale naprawde prosze cie zastanawiaj sie co i do kogo mowisz. Drugi raz w ciagu 24 godzin dostalam w policzek :) i za co? Naprawde nieladnie.
06 sierpnia 2013 15:18 / 3 osobom podoba się ten post
Asia glowa do gory wybacza sie tym co nie wiedza ca czynia!
06 sierpnia 2013 15:24
Madziulka60

Masz racje Wisienka,jedne kobiety dostaja skrzydel przez wpisy,chca w pewien sposob zrzucic to co je gryzie a drugie dusza to w sobie,bo sa mniej wylewne.Ile ludzi tyle charakterow,samo zycie.Kiedy wracasz do Bydgoszczy na urlop????

Madziulka ja w Bydgoszczy teraz nie mieszkam. Jak wyszłam za mąż niestety wyprowadziłam się do innego miasta tez w kuj.-pom. Ale czuję wielki sentyment do Bydgoszczy. Tu przezyłąm swoje pierwsze 25 lat zycia. Mam tu moja rodzinę.A na urlop jade w połowie wrzesnia
 
06 sierpnia 2013 15:28 / 1 osobie podoba się ten post
Wisienka szkoda,myslalam,ze jest ktos z samej Bydgoszczy,ale to nie przeszkadza milo mi,ze sie odezwalas
06 sierpnia 2013 15:48 / 3 osobom podoba się ten post
Madziulka60

Z tego kaska 45 wynika,ze poza malymi wyjatkami normalnych opiekunek wiekszosc jest nienormalnych niesamowite!!!!!

Haha !! Dobrze to ujęłaś. Ja tam moge być "nienormalna". Nie mam kompleksów. Wiem kim jestem i co jestem warta ;-))) 
Kaśka przesadza ale widocznie ma mały zasób słownictwa, skoro "inaczej nie potrafi nazwać". Trudno, rozumiem ją. 
 
Wisienka mnie się bardzo podoba, że piszesz. I sądzę, że to pomaga zarówno Tobie jak i tym dziewczynom, które boją się lub jeszcze nie dojrzały do tego, żeby pisać. Masz u mnie osobiście ogromnego plusa. 
06 sierpnia 2013 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Haha !! Dobrze to ujęłaś. Ja tam moge być "nienormalna". Nie mam kompleksów. Wiem kim jestem i co jestem warta ;-))) 
Kaśka przesadza ale widocznie ma mały zasób słownictwa, skoro "inaczej nie potrafi nazwać". Trudno, rozumiem ją. 
 
Wisienka mnie się bardzo podoba, że piszesz. I sądzę, że to pomaga zarówno Tobie jak i tym dziewczynom, które boją się lub jeszcze nie dojrzały do tego, żeby pisać. Masz u mnie osobiście ogromnego plusa. 

dzięki Mycha za miłe słowa.
 
06 sierpnia 2013 16:21 / 8 osobom podoba się ten post
kaska_45

Tak kochana Ciebie miedzy innymi mialam na mysli, jak milo ze jednak są tutaj tez normalne, sorry ale inaczej tego nazwac nie potrafie.

Ty masz tupet kobieto!!!!!Jesteś na forum niespełna 2 tygodnie,o sobie niczego nie napisałaś choćby w profilu.Kto Ci dał prawo obrazać nas wszystkie?????Ty jestes ta normalna?????Idź do lustra zajrzyj!Wyładowujesz na forum swoje frustracje????Na forum wyrażamy swoje zdanie i każdy ma do tego prawo ale obrażać innych forumowiczów nikt nie ma prawa!!!!!!Wg Ciebie skoro nie myślimy dokładnie tak jak Ty, to nie jesteśmy normalne.......jesteś żałosna..........przez bardzo duże Ż..........................
06 sierpnia 2013 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ty masz tupet kobieto!!!!!Jesteś na forum niespełna 2 tygodnie,o sobie niczego nie napisałaś choćby w profilu.Kto Ci dał prawo obrazać nas wszystkie?????Ty jestes ta normalna?????Idź do lustra zajrzyj!Wyładowujesz na forum swoje frustracje????Na forum wyrażamy swoje zdanie i każdy ma do tego prawo ale obrażać innych forumowiczów nikt nie ma prawa!!!!!!Wg Ciebie skoro nie myślimy dokładnie tak jak Ty, to nie jesteśmy normalne.......jesteś żałosna..........przez bardzo duże Ż..........................

masz racje,zapewne tak jest jak piszesz,ja poprostu jestem zniesmaczona jej wpisami,a naprawde jestem nad wyraz normalna.
06 sierpnia 2013 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea a mnie skąd wiedzieć,może????To nieistotne - ona nas obraz aile wlezie a my się jeszcze nawiedzonej babie tłumaczymy - wkr........m sie na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak to Hogata okresliła? aaaaa wiem:)Perła Białolica............
06 sierpnia 2013 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Andrea a mnie skąd wiedzieć,może????To nieistotne - ona nas obraz aile wlezie a my się jeszcze nawiedzonej babie tłumaczymy - wkr........m sie na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak to Hogata okresliła? aaaaa wiem:)Perła Białolica............

Kasia madry czlowiek zrozumie o co chodzi a ten glupi nie,mozemy pisac w nieskonczonosc,ale zapewne ta Pani ma swoje teorie na ten temat,poza tym nie jest pepkiem swiata i szkoda zasmiecac forum!
06 sierpnia 2013 16:33 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tylko dodam tak na koniec bo nie chce juz tego bicia :) Ale Kaska45 jesli nie umiesz czegos inaczej nazwac to po prostu nic nie mów. Wszak "milczenie jest złotem". I w tym wypadku szkoda ze nie dostosowalas sie do niego.
06 sierpnia 2013 16:38
Asik

Ja tylko dodam tak na koniec bo nie chce juz tego bicia :) Ale Kaska45 jesli nie umiesz czegos inaczej nazwac to po prostu nic nie mów. Wszak "milczenie jest złotem". I w tym wypadku szkoda ze nie dostosowalas sie do niego.

Asik -naiwna istoto:) ja bym na to nie liczyła:):):)
06 sierpnia 2013 16:48 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Andrea a mnie skąd wiedzieć,może????To nieistotne - ona nas obraz aile wlezie a my się jeszcze nawiedzonej babie tłumaczymy - wkr........m sie na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak to Hogata okresliła? aaaaa wiem:)Perła Białolica............

No nareszcie Kasi63:):):)
W koncu zosttalo powiedziane(nigdy nie watpilam w Twa blyskotliwosc):),a ze ja to wymyslilam,to dlatego skusilam sie skrobnac.
Ja jestem Nienormalna!!!!!!!!! Tak,za to mnie kochaja,dlatego lubie wracac do swojego domu,sa tacy ,ktorzy namnie czekaja:)Jestem Nienormalna i dobrze mi tym:):):)

Reasumujac,sa Normalni,Nienormalni i Perly Bialolice.
06 sierpnia 2013 16:51
kasia63

Ty masz tupet kobieto!!!!!Jesteś na forum niespełna 2 tygodnie,o sobie niczego nie napisałaś choćby w profilu.Kto Ci dał prawo obrazać nas wszystkie?????Ty jestes ta normalna?????Idź do lustra zajrzyj!Wyładowujesz na forum swoje frustracje????Na forum wyrażamy swoje zdanie i każdy ma do tego prawo ale obrażać innych forumowiczów nikt nie ma prawa!!!!!!Wg Ciebie skoro nie myślimy dokładnie tak jak Ty, to nie jesteśmy normalne.......jesteś żałosna..........przez bardzo duże Ż..........................

kilka dni temu naublizalas margolci, ze jest zalosna itd, na nast dzien wchodzilas jej w tylek bez mydla!!!!!!!. ..........Wisienka, dzieki za zaproszenie do przyjaciol ale nie mam opcji dodaj,albo sie nie znam.