Na listopadowy wieczór

05 listopada 2013 15:57
A dodam do swego opisu teraz to zrzedliwa i szukajaca na nowo miejsca na ziemi a do tego czasu mi potrzeba hahohoo
05 listopada 2013 16:13
serce78

A dodam do swego opisu teraz to zrzedliwa i szukajaca na nowo miejsca na ziemi a do tego czasu mi potrzeba hahohoo

mowiac krotko filigranowa blondyneczka z pazurem.Na zrzedliwa to jestes jeszcze za młoda.A miejsca sie szuka cale zycie bo tylko w ten sposob mozna sie realizowac
05 listopada 2013 16:17
Orim dlaczego mowisz ze mam ciety jezyk
05 listopada 2013 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

Orim dlaczego mowisz ze mam ciety jezyk

ciety w sesie ze potrafisz napisac celna riposte,wiesz kiedy i w jaki sposob cos skomentowac aby to mialo rece i nogi a zarazem wszystko utrzymywalo sie w eleganckim tonie. 
05 listopada 2013 16:47
ORIM

oj znow !!!! ha ha nastepna odwazna w necie hihi Prosze cie litosci bo i tak tego nie sprawdzisz.A do takich rozmow to stworzylem Dobry(a) jestem w te klocki Wiec zapraszam na tamta stronke

Dzięki ,ale ja sie bawię w inne klocki !!!!!!
05 listopada 2013 16:50
iwunia

Dzięki ,ale ja sie bawię w inne klocki !!!!!!

nie ma sprawy.Kazdy ma swoje i nie koniecznie sie nimi bawi na powaznie
05 listopada 2013 17:04
Orim podoba mi sie to co napislaes
to juz nastepne klocki w ktore moze jestem dobra
05 listopada 2013 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

mowiac krotko filigranowa blondyneczka z pazurem.Na zrzedliwa to jestes jeszcze za młoda.A miejsca sie szuka cale zycie bo tylko w ten sposob mozna sie realizowac

Mloda jestem moze i tak ale ostatnio za duzo na mnie spadlo i slabo ogarniam zycie a o realizacji i planach juz nie mysle zyje terazniejszoscia bo czas za szybko ucieka i zyje tym co jest
05 listopada 2013 18:21 / 1 osobie podoba się ten post
serce78

Mloda jestem moze i tak ale ostatnio za duzo na mnie spadlo i slabo ogarniam zycie a o realizacji i planach juz nie mysle zyje terazniejszoscia bo czas za szybko ucieka i zyje tym co jest

i bardzo dobrze.To co jest tez nas niesie w jakims kierunku.To co na ciebie spadlo z czasem dasz rade dzwignac.
05 listopada 2013 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

i bardzo dobrze.To co jest tez nas niesie w jakims kierunku.To co na ciebie spadlo z czasem dasz rade dzwignac.

Pewnie ze dam rade niema wyjscia a czas najlepszy doradca,dzieki
05 listopada 2013 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
Temat sie fajnie rozwinal :)
drogie Opiekunki dziekuje za Wasze wypowiedzi.
Kazda z nas jest inna, kazda wyjatkowa, kazda piekna :)
Serce <3
05 listopada 2013 21:25
Haneczka47

Orim podoba mi sie to co napislaes
to juz nastepne klocki w ktore moze jestem dobra

nie watpie ze tak
05 listopada 2013 21:26
Wiesiula

Temat sie fajnie rozwinal :)
drogie Opiekunki dziekuje za Wasze wypowiedzi.
Kazda z nas jest inna, kazda wyjatkowa, kazda piekna :)
Serce <3

i nie wszyscy sa kobietami ha ha
05 listopada 2013 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

i nie wszyscy sa kobietami ha ha

no tak, ale ja pisalam o kobietach i tylko kobiety odpowiedzialy... 
Ty -  moj drogi kolego tylko komentujesz , a o sobie w temacie jak siebie sam widzisz w lustrze i nie tylko nie odpowiedziales :) 
 
i tu moj zadarty nosek powedrowal do gory :)
05 listopada 2013 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesiula

no tak, ale ja pisalam o kobietach i tylko kobiety odpowiedzialy... 
Ty -  moj drogi kolego tylko komentujesz , a o sobie w temacie jak siebie sam widzisz w lustrze i nie tylko nie odpowiedziales :) 
 
i tu moj zadarty nosek powedrowal do gory :)

rano jak sie gole to jeszcze spie,pozniej nie mam czasu a wieczorem sie nie gole wiec w lustro nie zagladam.O sobie prosze bardzo.Nie mam kompleksow (a kiedys chyba mialem) jak na swoj wiek to czuje sie jeszcze sprawnie ( plywam ).No i coz wiecej no moze to ze mowia ze kobieta jest jak wino,a ja mysle ze facet to jak beczka na wino.Im starszy tym lepszymi i szlachetnymi trunkami woli byc wypelniany ha ha.Wesołek ze mnie i lubie ludzi. A tak wygladam w lustrze.