Na listopadowy wieczór

05 listopada 2013 13:46
zapamietam
05 listopada 2013 13:50 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkie jestescie śliczne,pociagajacei czarujace.Nie ma brzytkich kobiet.Nie mam tu na mysli tego ze tylko czasami wina brak.kazda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju i kazda znajdzie potwierdzenie tego w kochajacych oczach tego swojego faceta.Jesli jeszcze go nie masz to widac jeszcze sie szukacie po swiecie
05 listopada 2013 13:53
Wiem ! Ty tez przeciez: Ja patrzac w lustro widze, bardzo sexi kobiete!!!!! I mysle sobie: Gdybym facetem byla to bym sama sobie nie odpuscila hahhaa ........
05 listopada 2013 14:05
tu mapisze ze super ha ha w innej czesci forum moze cos innego hihi
jak udostepnisz swoj profil
05 listopada 2013 14:22 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

tu mapisze ze super ha ha w innej czesci forum moze cos innego hihi
jak udostepnisz swoj profil

Ja tak cie czytam Orim-długo ty już jesteś tutaj w pracy?????? Bez kobiety??????
05 listopada 2013 14:36 / 3 osobom podoba się ten post
Haneczka47

Andrea Super samoocena
a ja w sobie widze stara gruba brzydka .......
Moja nedzna samoocena
i mam dola

Alez dowaliłaś....widzę że jesteśmy w tym samym wieku, czyzbym miała dokładniej zerkać w lustro ? Nasz rocznik jest całkiem w porządku....mogę Ci to powtarzać codziennie, to dotrze i do Ciebie :) Nie szukaj w swoim lustrze negatywów tylko pozytywów.
05 listopada 2013 15:07 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea dzieki
gosia 1234 dzieki
Orim tez dzieki
schowam ta lopatke i pojde po klocki nie bede kopac se dola
macie racje glowa do gory,piers do przodu i.......
05 listopada 2013 15:19
iwunia

Ja tak cie czytam Orim-długo ty już jesteś tutaj w pracy?????? Bez kobiety??????

Teraz miesiac juz jeste w DE.Ale skad ci przyszlo do głowy ze bez kobiety ?
05 listopada 2013 15:21
ok.Nie o pogaduchy mi chodzilo tylko o weryfikacje twojego opisu.A tak wierze na słowo
05 listopada 2013 15:30
napisalem ok ale nie nalegam.Chcialem wyslac zaproszenie do znajomych.Tylko tyle
05 listopada 2013 15:32
iwunia

Ja tak cie czytam Orim-długo ty już jesteś tutaj w pracy?????? Bez kobiety??????

to wlasnie z powodu kobiety zmienilem zawod i jestem tu w DE.Ale to dluga historia.
05 listopada 2013 15:35
dziekuje to bardzo mile
05 listopada 2013 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Teraz miesiac juz jeste w DE.Ale skad ci przyszlo do głowy ze bez kobiety ?

po twoich wypowiedziach,!!!!!! Żeś taki kogucik co dużo pieje a.........
05 listopada 2013 15:45
Teraz troszke osobie mala158 na szpilkach ciut wiecej blondynka naturalnie czasami by wnerwic kogos robilam farbowanie na ciemne hehee ,szczupla teraz to waga mi szaleje cholernie w dol moze ze sie zrypala hahaaa oczka niebieskie ,uparta jak osiol a pyskata ze hej w dodatku lubie miec po swoimu chociz czasami mi to wychodzi boczkami i oponka wtedy mniejsza
05 listopada 2013 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

po twoich wypowiedziach,!!!!!! Żeś taki kogucik co dużo pieje a.........

oj znow !!!! ha ha nastepna odwazna w necie hihi Prosze cie litosci bo i tak tego nie sprawdzisz.A do takich rozmow to stworzylem Dobry(a) jestem w te klocki Wiec zapraszam na tamta stronke