Na wyjeździe #8

25 kwietnia 2014 23:40
Może siusiu i zrobili, ale nie jestem pewna.
No ale zębów to już na pewno nie myli.
Ja nie wiem, ale nawet jak z jakiejś imprezy wstawiona wracam, to umycie zębów, zmycie makijażu i umycie twarzy to musi być.
25 kwietnia 2014 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
Wrzuciłam w "ruch to zdrowie"
26 kwietnia 2014 00:07 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Może siusiu i zrobili, ale nie jestem pewna.
No ale zębów to już na pewno nie myli.
Ja nie wiem, ale nawet jak z jakiejś imprezy wstawiona wracam, to umycie zębów, zmycie makijażu i umycie twarzy to musi być.

Niemczuszki-flejtuszki?:):):):)
26 kwietnia 2014 00:12 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

Może siusiu i zrobili, ale nie jestem pewna.
No ale zębów to już na pewno nie myli.
Ja nie wiem, ale nawet jak z jakiejś imprezy wstawiona wracam, to umycie zębów, zmycie makijażu i umycie twarzy to musi być.

U mnie też musi być i to nawet prysznic. Chociaż ostatnio raz mi się zdarzyło pójść po imprezie spać w makijażu, bo nocowałam u koleżanki i nie chciałam budzić jej współlokatorów. Rano wstałam z łóżka, jak gwiazda Hollywood - od razu umalowana! :D
26 kwietnia 2014 01:12 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

Tyle gadania, a goście po podróży 800km nie skorzystali w ogóle z łazienki.
Nawet zębów nie umyli.

Hahahaaaa ja wasnie kawke odpilam i zaraz zabki myje . Czekam wlasnie na busika i prawie 1000 km przede mna. Dzieki wielkie za to ze jestescie :* Urlopik i jak to sie tu utarlo ogladanie sufitu heheheeee
26 kwietnia 2014 07:08
wichurra

Tyle gadania, a goście po podróży 800km nie skorzystali w ogóle z łazienki.
Nawet zębów nie umyli.

Ktoś przeciez pisał,że oni sie wieczorem nie myją.Popracujesz dłuzej w DE to sama będziesz wiedziala o tym i nie bedziesz sie przedwczesnie martwiła.Zmieniaj Stelle poznasz codzienne zwyczaje niemieckie.Trafiłas na dziadka czyścioszka widać.To Twoja pierwsza Stella ?
26 kwietnia 2014 07:49 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Ktoś przeciez pisał,że oni sie wieczorem nie myją.Popracujesz dłuzej w DE to sama będziesz wiedziala o tym i nie bedziesz sie przedwczesnie martwiła.Zmieniaj Stelle poznasz codzienne zwyczaje niemieckie.Trafiłas na dziadka czyścioszka widać.To Twoja pierwsza Stella ?

No spoko - poznałam trochę Niemców już i jedni się myli wieczorem, a drudzy nie.
Prysznic to wprawdzie zawsze rano, ale jednak wieczorem niektórzy chodzili do łazienki.
Tak, to moja pierwsza stella, ale już z wieloma Niemcami miałam do czynienia.
Mam Niemców w rodzinie przede wszystkim i się nawzajem odwiedzaliśmy, później pracowałam na Bawarii dobrych kilka lat (tylko w wakacje), gościłam u Niemców podczas wymian uczniowskich (zarówno jako uczennica jak i nauczycielka).
26 kwietnia 2014 07:51
giunta

U mnie też musi być i to nawet prysznic. Chociaż ostatnio raz mi się zdarzyło pójść po imprezie spać w makijażu, bo nocowałam u koleżanki i nie chciałam budzić jej współlokatorów. Rano wstałam z łóżka, jak gwiazda Hollywood - od razu umalowana! :D

No ja aż tak wielkim czyściochem nie jestem, żeby po imprezie jeszcze się prysznicować:)
Zwłaszcza, że zawsze robię to przed imprezą, a podobno częste mycie skraca życie, więc z tym też ostrożnie trzeba:)
26 kwietnia 2014 08:04
wichurra

No ja aż tak wielkim czyściochem nie jestem, żeby po imprezie jeszcze się prysznicować:)
Zwłaszcza, że zawsze robię to przed imprezą, a podobno częste mycie skraca życie, więc z tym też ostrożnie trzeba:)

To ja długo nie pożyję:):) Rano i wieczorem dla mnie obowiązkowo:):) 
26 kwietnia 2014 08:06 / 1 osobie podoba się ten post
Doczekasz się na pewno:):)
26 kwietnia 2014 08:07
carrie

To ja długo nie pożyję:):) Rano i wieczorem dla mnie obowiązkowo:):) 

Ale że prysznic 2 razy dziennie?
Ja tak to tylko latem. 
26 kwietnia 2014 08:15
wichurra

Ale że prysznic 2 razy dziennie?
Ja tak to tylko latem. 

Ja codziennie:) 
26 kwietnia 2014 08:23
Wiesz,ze my to tak jak byśmy sie wstydzili swoich uczuć.Ani za bardzo nie okazujemy ani nie mowimy czesto.Czekamy na okazje.
26 kwietnia 2014 09:15 / 1 osobie podoba się ten post
Mozah aM jak już dojechałas na koniec swiata to napisz coś!
26 kwietnia 2014 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia00744

Hahahaaaa ja wasnie kawke odpilam i zaraz zabki myje . Czekam wlasnie na busika i prawie 1000 km przede mna. Dzieki wielkie za to ze jestescie :* Urlopik i jak to sie tu utarlo ogladanie sufitu heheheeee

To szerokości i odpoczywaj!