Active-Intercare Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
16 września 2014 22:06
wpisy znikają,opiekunki grożą sądem,nie wroże temu forum nic dobrego
16 września 2014 22:19

Ja również witam na forum. Moderator

16 września 2014 22:51 / 2 osobom podoba się ten post
Moj poprzedni komentarz zniknąl... wiec pisze jeszcze raz
Czesc Dziewczyny! W Firmie Active Intercare pracuje od roku - moja sasiadka polecila mi ta firme, ktora pracuje w
Active od 3 lat. Zmieniamy sie na jednej Stelli, z pracy jestem bardzo zadowolona, wyplata jest zawsze na czas, kontakt z firma mam na bieząco, nie zdarzyło się żebym nie mogła dodzwonic sie do firmy, panie z biura daly mi dodatkowo numer telefonu na ktory mozna dzwonic po godzinach pracy w razie sytuacji awaryjnych. Uczciwa Firma i przyjemna obsługa POLECAM!!!
16 września 2014 22:53 / 2 osobom podoba się ten post
Na nic polecanie,za dużo negatywnych opinii.U mnie ta firma na czarnej liście.i tyle w temacie
17 września 2014 10:27
Katarzyna_Wawa

Moj poprzedni komentarz zniknąl... wiec pisze jeszcze raz
Czesc Dziewczyny! W Firmie Active Intercare pracuje od roku - moja sasiadka polecila mi ta firme, ktora pracuje w
Active od 3 lat. Zmieniamy sie na jednej Stelli, z pracy jestem bardzo zadowolona, wyplata jest zawsze na czas, kontakt z firma mam na bieząco, nie zdarzyło się żebym nie mogła dodzwonic sie do firmy, panie z biura daly mi dodatkowo numer telefonu na ktory mozna dzwonic po godzinach pracy w razie sytuacji awaryjnych. Uczciwa Firma i przyjemna obsługa POLECAM!!!

Cześć Dziewczyno!
Jeszcze tylko brakuje serdecznych pozdrowień.
17 września 2014 10:32 / 1 osobie podoba się ten post
Boze ile mozna walkowac to samo w kolo macieja ,placa ci za to czy co Raz napisalas to starczy.
17 września 2014 10:37 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Boze ile mozna walkowac to samo w kolo macieja ,placa ci za to czy co Raz napisalas to starczy.

No jasne , że tak !-:))).... nie z nami te numery , my tu nawet wszyscy , starsi i młodzi to stare wygi jesteśmy ...-:)))))))))))))))
17 września 2014 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Podszywając sie pod opiekunke,wiec z marnym skutkiem.Premii nie bedzie
17 września 2014 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Nie z nami te numery hihi
17 września 2014 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Wrzucę tutaj swoje parę groszy bo dziwią mnie niektóre wpisy. Co do wypłat rzetelnie firma płaci. Najniższa kajowa w pl w złotówkach i reszta w euro, zatrudnienie owszem zlecenie na początku ale jak się pracownik sprawdza jest umowa o pracę, wypłata jest zawsze na czas i nigdy nie słyszałam żeby Firma nie płaciła w terminie albo w ogóle nie płaciła( chyba że zostały naruszone warunki umowy). Pewnie że wypłata nie powala na kolana ale zawsze można szukać lepiej płatnej ( wolny rynek) Stan podopiecznej/ego nie odbiegał za wiele od przedstawionej oferty. Mam te informacje od dobrze mi znanych osób. Więc pozdrawiam serdecznie.
17 września 2014 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Nie powalaja to mało powiedziane-swieża oferta z naszego forum -do dwóch PDP ,w tym jedna leżaca i AŻ 1100 euro,pewno jeszcze brutto...Rzeczywiście nie powala na kolana....Rozbawiła mnie nawet:)
17 września 2014 11:38
Cześć Gieronimo złapałam Cie wreszcie.Pozdrawiam po urlopowych szaleństwach.Dlaczego tak piszesz w odpowiedzi na wpis kolezanki?daj szanse.Nie wiem jak mozna wydawac opinie o czymś czy o kims nie znając sytuacji czy osoby.Czy tylko negatywne wpisy są prawdziwe?
17 września 2014 11:46
Hej Kasia 63 a gdzie jest ta oferta??? Mam koleżankę z podstawowym niemieckim, która by skorzystała z tej oferty.
Dzięki!!!
17 września 2014 11:47
Katarzyna_Wawa

Hej Kasia 63 a gdzie jest ta oferta??? Mam koleżankę z podstawowym niemieckim, która by skorzystała z tej oferty.
Dzięki!!!

Na niebieskim pasku na górze-OFERTY PRACY.
17 września 2014 11:52
Kasia 63, tam jest 1100 Euro na rękę do 2 osob ale opiekunka moze miec podstawy niemieckiego