Active-Intercare Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
17 września 2014 11:59 / 5 osobom podoba się ten post
Katarzyna_Wawa

Kasia 63, tam jest 1100 Euro na rękę do 2 osob ale opiekunka moze miec podstawy niemieckiego

To jedź-masz zaznaczone w profilu,że szukasz pracy....
17 września 2014 12:01 / 4 osobom podoba się ten post
A to juz panie ruszają zza biurek do pracy w  D? No,no...
17 września 2014 12:05
A ja skorzystam z tej oferty 1100 Euro netto doi ręki i przekażę mojej znajomej, ona ma solidne podstawy a jak na pdostawy to dużo płacą. Dzowniłam do firmy o to drugie zlecenie do Wertheim to tam jakby mieć prawo jazdy i dobry niemiecki to nawet 1250 netto na rękę. Szkoda bo ja nie mam prawka a już raz pracowałam w Wertheim tylko PDP zmarła, szkoda urocze miasteczko nad Menem
17 września 2014 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
Czyli oferty juz nieaktualne,bo ty tam jedziesz a twoja znajoma do Wertheim
Firmo Acitive usuń ogloszenia
17 września 2014 12:49
greenandy

Czyli oferty juz nieaktualne,bo ty tam jedziesz a twoja znajoma do Wertheim
Firmo Acitive usuń ogloszenia:-)

Przecie nie wiadomo czy te dwie dostana te fuchy?
17 września 2014 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Witam pracuje w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona ,wypłata zawsze na czas a w razie problemów mogłam liczyc na pomoc pań z biura.Według mnie firma godna zaufania.
17 września 2014 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Przecie nie wiadomo czy te dwie dostana te fuchy?

Oj na pewno !!!
Z takim zaangażowaniem!  ...... przecież to prawdziwe skarby dla firmy :)))
 
a do Wertheim dorzucą im jeszcze następną setkę,
a do Aachen okaże się że wogóle nie potrzeba żadnego języka   ....(w ogłoszniu stoi jak wół: - Komunikatywna i pewna znajomość języka niemieckiego ).
17 września 2014 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
WIOLETTA

Witam pracuje w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona ,wypłata zawsze na czas a w razie problemów mogłam liczyc na pomoc pań z biura.Według mnie firma godna zaufania.

Cóż za zmasowany najazd samych zadowolonych opiekunek od wczorajszego popołudnia, tylko troszkę dziwne, że:
-wszystkie sie rejestrują na świeżutko,
-wszystkie są nagle zadowolone z jednej firmy Active Intercare :))
Gdzie koleżanki się do tej pory podziewałyście? 
17 września 2014 13:36
Widzę, że nie tylko ja jestem długodystansowiec ;) Też kończę przed świętami, potem 3 tyg urlopu i planuję znowu dłuższy wyjazd.
17 września 2014 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie to niestety konieczność. Chcę się anuczyć języka, a leniwiec ze mnie. W domu nie będę się uczyć, a tutaj nie mam wyjścia,
17 września 2014 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
Czesc dziewczyny czy wy tez zauwazylyscie, ze kazda pozytywna opinia o Active jest atakowana? Podejrzane to...
17 września 2014 13:49
W Częstochowie często organizują wystawy. Zwłaszcza fotograficzne. Niekiedy wybieramy się rodzinką podziwiać. Niestety teraz to niemożliwe. Jestem w DE a nie sądzę, żeby wystawa potrwała tak długo, żebym mogła obejrzeć :(
17 września 2014 15:02 / 5 osobom podoba się ten post
Katarzyna_Wawa

Czesc dziewczyny czy wy tez zauwazylyscie, ze kazda pozytywna opinia o Active jest atakowana? Podejrzane to...

Taaa,podejrzane.Konkurencja nie śpi 
17 września 2014 16:24
.....uczeliliscie sie tej/go Active jak rzep........... .Placa na czas , to najwazniejsze.Warunki -umowe niech kazda "dogaduje " wedlug siebie i jest OK.Normalny "objaw" , ze bronią sie .......może panie będą milsze .
17 września 2014 16:45
Firma jak firma moze i dobra ale po co tak na silę wszystko ,ktos bedzie chciał to ich znajdzie ,ludu świata .