Na wyjeździe #10

17 czerwca 2014 19:10 / 8 osobom podoba się ten post
Dzisiaj Babcia się mnie pyta dlaczego firma dzwoniła do mnie. Odpowiedziałam, że chciała wiedzieć jak mi tutaj jest. - I co powiedziałaś?
- Prawdę
- Jaką?
- Prawdziwą
- Powiedziałaś, że Ci tu jest bardzo dobrze, prawda?
- Tak, tak....
- Wiedziałam. Za to ty wybierasz dzisiaj film, jaki będziemy oglądać

Widzicie jaką mam kochaną Babcię ? . Na razie oglądamy program o potencji i o raku prostaty... ale to Babcia wybrała
17 czerwca 2014 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
wisienka

Właśnie przeczytałam w Gazetce Sindbada, że zainstalowali we wszystkich swoich autokarach routery, aby móc korzystać w nich z internetu.

Ooo to jeszcze przez caly poniedz.bede was meczyc swoja obecnoscia.
No chyba ze wczesniej wylece z forum,bo imbir mi nie smakuje:(
17 czerwca 2014 19:19 / 6 osobom podoba się ten post
wisienka

Właśnie przeczytałam w Gazetce Sindbada, że zainstalowali we wszystkich swoich autokarach routery, aby móc korzystać w nich z internetu.

Przydałoby się jeszcze zasilanie do lapka,bo na baterii ledwie 2 godzinki starcza.:)
17 czerwca 2014 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny,a propos tego imbiru teraz się naprawdę nie nabijam,mam brzuch jak balon,nigdy nie miałam problemów z układem trawiennym,może zaczełam się psuć od środka,czy któraś z was też tak ma,czytałam o imbirze ale tylko dla wrzodowców są przeciwwskazania.
17 czerwca 2014 19:52
wisienka

Właśnie przeczytałam w Gazetce Sindbada, że zainstalowali we wszystkich swoich autokarach routery, aby móc korzystać w nich z internetu.

Jeny, suuuper ! Ale dobra wiadomosc !!!
17 czerwca 2014 19:54
nianta

Hej, może nie powinnam tutaj, ale cóż... Wie ktoś jak zalogować się pierwszy raz na konto internetowe w Sparkasse? :( mam problem i szukam podpowiedzi...

Z czym masz problem? Albo napisz mi na maila, ja mam konto w Sparkasse tez.
17 czerwca 2014 19:56
emilia

Jeny, suuuper ! Ale dobra wiadomosc !!!

to chyba najlepsza wiadomosc;20 godz jazdy-super
17 czerwca 2014 20:00
siwa

to chyba najlepsza wiadomosc;20 godz jazdy-super

Oj, tam, oj, tam, tylko 22,5 godziny, bateria w lapku nie wytrzyma, ale jeszcze mam nokie i dobra w niej baterie, ha, jakos bedzie ! Tak w okolicacy konca sierpnia, mam nadzieje, ze Sindbadowi sie nie odwidzi ...
17 czerwca 2014 20:03
Emilia nie strasz,ja teraz nie bede mogla korzystac bo mi lapek padl,ale jak bede wracala to byloby milo miec internet
17 czerwca 2014 20:03
Zazwyczaj jak juz robia wifi to i o zasilaniu przy fotelach mysla...tak jest w Polskibus..
Juz w poniedz bede wiedziec ja to dziala,to was poinformuje
17 czerwca 2014 20:28
prawdopodobnie w Eurolines też jest wi fi
17 czerwca 2014 20:37
Potrzebuję pomocy...jak się fachowo nazywa ta deska do transferu, wiecie może? Pisała o niej Nomka i Emi w "Foka w puszcze" ale temat zamknięty i nie mogę edytować, jest to tam na 17 stronie. Tłumaczę siostrzeńcowi dziadka, a ten keine Ahnung, keine Ahnung, chciałabym mu to wyoślić, proszę...
17 czerwca 2014 20:41
jowitaliber

prawdopodobnie w Eurolines też jest wi fi

Jest,moja Mańka wracała i cały czas był,są też gniazda.
17 czerwca 2014 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Jest,moja Mańka wracała i cały czas był,są też gniazda.

tak też mi powiedzieli jak bilet kupowałam super
17 czerwca 2014 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

Potrzebuję pomocy...jak się fachowo nazywa ta deska do transferu, wiecie może? Pisała o niej Nomka i Emi w "Foka w puszcze" ale temat zamknięty i nie mogę edytować, jest to tam na 17 stronie. Tłumaczę siostrzeńcowi dziadka, a ten keine Ahnung, keine Ahnung, chciałabym mu to wyoślić, proszę...

Rutschbrett   Wbij słowo w przeglądarkę, to pokażesz mu o jakie dokładnie Ci chodzi