Na wyjeździe #10

18 czerwca 2014 10:52
Na Fb jest też notka o historii naszej kasi45.
18 czerwca 2014 11:09
ania37

Na Fb jest też notka o historii naszej kasi45.

faktycznie,sprawdzilam.....
18 czerwca 2014 11:33
Sówka

A to nie, nie chce mi się biegać, nie opłaca się ;-)

Też tak pomyslałam, bo Kenijczyków doganiają tylko Etiopczycy. Ja czasem zgarniam stówkę w konkursach na hasła reklamowe, duża wygoda, siedzi człek przed kompem, zajada batonika, trochę poduma i pieniądz w kieszeni. Są wyższe nagrody, lecz takiej jeszcze nie złapałam. 
 
Giunta, gratuluję, my tak ględzimy, bo nam się tyłka nie chce ruszyć, ale po cichu BAAAAARDZO PODZIWIAMY....
18 czerwca 2014 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczynki, trzymajcie za mnie kciuki, o 16ej wyjeżdzam z pdp na koncert do Hamburga, tomtom na szczescie ma jezyk polski uffff, jedyne co mnie pzreraża to jego gadanie jak mam prowadzić, jak ja tego nie cierpie, jeżdżę 16lat i jeżdże dobrze i jak każdy kierowca NIE CIERPIĘ gadania jak mam prowadzić.... ggrrrrr

No ale nagrodą jest koncert Billy`ego Idola, może to pzrezyję :D
18 czerwca 2014 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Dziewczynki, trzymajcie za mnie kciuki, o 16ej wyjeżdzam z pdp na koncert do Hamburga, tomtom na szczescie ma jezyk polski uffff, jedyne co mnie pzreraża to jego gadanie jak mam prowadzić, jak ja tego nie cierpie, jeżdżę 16lat i jeżdże dobrze i jak każdy kierowca NIE CIERPIĘ gadania jak mam prowadzić.... ggrrrrr

No ale nagrodą jest koncert Billy`ego Idola, może to pzrezyję :D

Udawaj ,ze jedziesz sama,że ten siedzi obok i poucza to niemieckie radio :). Nie zapomnij aparatu,narób zdjęć i wstaw po powrocie.
18 czerwca 2014 12:11
ivanilia40

Udawaj ,ze jedziesz sama,że ten siedzi obok i poucza to niemieckie radio :). Nie zapomnij aparatu,narób zdjęć i wstaw po powrocie.

Nooo ja aparatu nie mam ale R ma i fotki będą, moze się uda z samą gwiazdą :))))))) no ale to by był już szczyt szczęścia co nie?
 
a co do jazdy, on siedzi z tyłu i gapi mi sie na zegary grrrrr
 
ale i tak bede słuchać tomtoma ;d
18 czerwca 2014 12:20 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Też tak pomyslałam, bo Kenijczyków doganiają tylko Etiopczycy. Ja czasem zgarniam stówkę w konkursach na hasła reklamowe, duża wygoda, siedzi człek przed kompem, zajada batonika, trochę poduma i pieniądz w kieszeni. Są wyższe nagrody, lecz takiej jeszcze nie złapałam. 
 
Giunta, gratuluję, my tak ględzimy, bo nam się tyłka nie chce ruszyć, ale po cichu BAAAAARDZO PODZIWIAMY....

o widzisz, zainteresowałaś mnie, gdzie się takie hasła wymyśla, są jakieś strony gdzie producenci zgłaszają zapotrzebowanie na hasło reklamowe czy jak to wygląda?
18 czerwca 2014 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

o widzisz, zainteresowałaś mnie, gdzie się takie hasła wymyśla, są jakieś strony gdzie producenci zgłaszają zapotrzebowanie na hasło reklamowe czy jak to wygląda?

Wejdź na stronę aktualne konkursy konsumenckie, średnio dwa razy do roku robi Żywiec.
 
Od dziś wiem, dlaczego niemieccy emeryci zyją tak długo - bo wzrasta im energia po obejrzeniu zdjęc gołych babek w gazetach codziennych. W Bildzie u mojego dziadka są to minimum 3 panienki w kazdym wydaniu. Po przeczytaniu takiej gazety dziadek nie wie, co mówiła Merkel, lecz na pewno wie, jak mogą wygladac porządne cycki i marzy, by móc takie jeszcze przed smiercią zobaczyć....
18 czerwca 2014 12:55 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Wejdź na stronę aktualne konkursy konsumenckie, średnio dwa razy do roku robi Żywiec.
 
Od dziś wiem, dlaczego niemieccy emeryci zyją tak długo - bo wzrasta im energia po obejrzeniu zdjęc gołych babek w gazetach codziennych. W Bildzie u mojego dziadka są to minimum 3 panienki w kazdym wydaniu. Po przeczytaniu takiej gazety dziadek nie wie, co mówiła Merkel, lecz na pewno wie, jak mogą wygladac porządne cycki i marzy, by móc takie jeszcze przed smiercią zobaczyć....

Romana to tak jak w tym kawale __ do lekarza przychodzi pacjent 93 lata i opowiada , że cały czas na ulicy ogląda się za dziewczynami w krótkich spódniczkach , na to lekarz ---- To wspaniale , w pana wieku !! w czym problem ? bo ja nie wiem dlaczego ???
18 czerwca 2014 13:14
A tu wszystko otwarte,ale zakupy i tak musze zrobić.
18 czerwca 2014 14:09
Tylko dlaczego u mojej Frau w kalendarzu nie jest ten dzień zaznaczony na czerwono? Dziwne?
18 czerwca 2014 14:16 / 13 osobom podoba się ten post
Witajcie moi Drodzy!
Czas leci nieublaganie... za 1,5 tygodnia jade na urlop do Polski i juz sie ciesze! Poza tym kupilismy uzywzne autko! Na razie czekamy, bo jest sprawdzane w salonie.
W pracy wszysto ok... choc ostatnio jestem zawiedziona naszymi kolezankami opiekunkami (bo nadal sie czuje jedna z Was!)... juz kolejna opiekunka traktuje pacjenta w dosc grubianski sposob, delikatnie mowiac... kurde przeciez pracujemy z ludzmi, ktorzy maja uczucia! Dla mnie nie ma znaczenia na co pacjent jest chory... kazdego traktuje z godnoscia, ktora mu sie nalezy, a nie rzucam nim po lozku, twierdzac, ze trzeba tak robic, bo babcia nic juz nie kapuje i trzeba ja trzymac krotko! Litosciiiii!
Od moich Szefowych wiele sie nauczylam... nawet jak mam do czynienia z pacjentem, ktory juz nie kontaktuje lub jest nieprzytomny to mimo wszystko mowie do niego delikatnie, uspokajam i staram sie delikatnie dotykac, z przece wszystkim sama byc spokojna... i to naprawde funkcjonuje, bo pacjent sie uspokaja...
Dlugo sie zastanawialam czy to napisac... ale mi przykro, ze moje krajanki tak sie zachwuja... wiem wiem... ludzie za rozni... ale....
Ufff! Musialam sie dzis wypisac...
18 czerwca 2014 14:22 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Tylko dlaczego u mojej Frau w kalendarzu nie jest ten dzień zaznaczony na czerwono? Dziwne?

To zależy od landu. Nie wiem dokladnie w jakich landach niektóre święta nie są wolne od pracy. Ale w Bawarii i BW na 100% katolickie są wolne i dodatk. oczywiście Zielone Światki.
18 czerwca 2014 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny za ile dni świątecznych mamy płacone w czerwcu, wiem że moja familia płaci za 3,ale w umowie jest tylko wyszczególnione Boże Ciało no i głupia jestem.
18 czerwca 2014 15:24
lena7

To zależy od landu. Nie wiem dokladnie w jakich landach niektóre święta nie są wolne od pracy. Ale w Bawarii i BW na 100% katolickie są wolne i dodatk. oczywiście Zielone Światki.

Był facet naprawiać ogrzewanie i na odchodne zyczył pięknego Feiertagu. Więc jestem dobrej myśli :))))