Zmienniczka - zmienniczce, czyli jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

13 października 2014 14:08 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

albo...."ale wampir z tej amelki"  i tez nie zaprzecze :-))
 

Ach... A ja się  nie boję;) bo Amelka prosto z mostu wali, tudzież metaforycznie, ale dobitnie;) 
Poza tym lubię "Underworld" :D ale tylko pierwszą część, jakoś reszta mnie ne przekonuje.
13 października 2014 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

amelka , tak ci w tajemnicy powiem, że ja też się bojem:) czytam, twoje wpisy , ale się nie przyglądam:)

Ja tez sie Ciebie bojem ) i tez nie patrzam .-)) A zmienniczki mialam jedynie dwie dotychczas. Ogolnie nie zwrocilam uwagi na to, zeby wyrzadzaly mi krzywde jakas .-))
Z zadna nie spalam, bo z kobietami nie sypiam.
A i zapomnialabym o wlos maly- przeciez ja mialam zmiennika!.
Pana zmiennika, przystojny, grzeczny, w moim wieku, nakazal sobie dac mu moj numer telefonu, gdyby jakies dodatkowe pytania mial odnosnie PDP.
Na pytania o szczegoly nie odpowiadam.)
Ale z nim tez nie spalam, bo przyjechal na 2 godz. przed moim wyjazdem.
13 października 2014 14:28 / 7 osobom podoba się ten post
Noż pisałam , że wyglądam jak hexa :)))) bez fajek nie funkcjonuję -  raz  powiedział mi mój osobisty lekarz / bezskutecznie walcząć z moim paleniem przez ostatnie 10 lat / kiedy zobaczyl mnie po 2 latach - Wiesz co - ty masz rację z tym paleniem : uwędzone rzeczywiście dłużej trzyma się świeżo , taki komplemet mi walnał :) a fotka - ano bratanek gdziesik tam znalazł programik , który pokazuje jak bede wygladać za 20 lat .No i to własnie ja za lat 20 . Szkoda tylko, że nie dało się pokazac , jak siedzę sobie spokojnie w moim domku na Majorce a jakaś Niemka własnie wymienia mi pampersa . :))))))
13 października 2014 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
wiewiorka

To zaczniemy razem odliczanie-)

Tez jedziesz 24? Super, nie bede sama, ha, ha ha.
13 października 2014 15:10
anetta

Racja kto pyta nie błądzi ;-)
Są miejsca gdzie Pdp i jego rodzina nie mają nic przeciwko gdy do opiekunki przyjedzie ktoś w odwiedziny.  Moja zmienniczka miała na miesiąc wakacji 2 dzieci tutaj w De, dziadziusiowi obecność maluchów nawet dobrze zrobiła.
 

Wszystko zalezy od rodziny i Pdp.Mnie tez mąż odwiedzał , ale nie zawsze.To sie wyczuje , czy beda chętni gościć kogoś czy nie .Jeżeli rodzina sama wychodzi z taka propozycja i sa ku temu warunki, to można sie odwiedzać.
13 października 2014 15:12 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Wszystko zalezy od rodziny i Pdp.Mnie tez mąż odwiedzał , ale nie zawsze.To sie wyczuje , czy beda chętni gościć kogoś czy nie .Jeżeli rodzina sama wychodzi z taka propozycja i sa ku temu warunki, to można sie odwiedzać.

 A jaki jest optymalny czas takich odwiedzin?
13 października 2014 15:26
nianta

 A jaki jest optymalny czas takich odwiedzin?

U mnie ok tygodnia , ale to zależy jak ustalisz.Wszystko to sprawa dogadania się.
13 października 2014 15:37
nianta

 A jaki jest optymalny czas takich odwiedzin?

U mnie nawet sie przeciągło do tygodnia :) a tak 2-4 dni :) ale tak jak pisze Ivetta czuje się jak rodzina ma nastawienie do takich odwiedzin ja nie mam tutaj żadnych problemów :)gdyby nie odległość 1200km mógłby byc nawet co tydzień :)
13 października 2014 15:49 / 3 osobom podoba się ten post
nianta

 A jaki jest optymalny czas takich odwiedzin?

Nianta najlepiej zapytaj tych swoich , czy Blondyn może Cię odwiedzić dajmy na to : " bis Montag " zapytaj gdzieś tak ok. czwartku ..... jak przyjedzie to powiedz , że się przejęzyczyłaś , że chciałaś powiedzieć : " bis Monat "..... jak już Go będziesz miała , jak będą widzieli jaka szczęśliwa jesteś ...to przecież nie wygonią !!!...chyba ...-:))))))
13 października 2014 15:54
margolcia

Tez jedziesz 24? Super, nie bede sama, ha, ha ha.

A do kiedy będziesz się w DE relaksować? ja do 20.12
13 października 2014 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ale za to cygara,może kubańskie będziesz paliła _))
13 października 2014 15:57
wiewiorka

A do kiedy będziesz się w DE relaksować? ja do 20.12

Ja jeszcze nie wiem, mam wstepny kontrakt na 6 tygodni, jak bedzie chemia to zostane przez swieta, jak nie, wracam przed
13 października 2014 16:00 / 2 osobom podoba się ten post
Nie no, to mi wygląda na babke typu: seks,drugs & rock and roll...Nieżle:))
13 października 2014 16:18
wiewiorka

A do kiedy będziesz się w DE relaksować? ja do 20.12

to będziemy razem :) ja też mam być do 20.12 :) :)
13 października 2014 16:19
Joasia

to będziemy razem :) ja też mam być do 20.12 :) :)

No to juz wiem pod kogo sie przyczepić w odliczaniu,fajnie-)