Na wyjeździe #21

22 lutego 2015 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
WSTENGA

I mają rację ;)))))
Ta agencja przysłała im opiekunkę co miała wymagania jakieś, nie dała sobą pomiatać .... i o zgrozo.... chciala jeść.
Na pewno następna będzie "lepsza": będzie robić wszystko bez szemrania, prześpi się w piwnicy, a nawet do rachunków dołoży :)))))
 

no i naje się do syta jak do domu pojedzie......amen......
22 lutego 2015 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kurde ! Głaszczą też !.....Nie ma to tamto domownikiem jestem , tylko teraz jeszcze muszę poczekać kiedy przestaną płacić !
A teraz opiszę na poważnie wczorajszą rozmowę z moim manem :....... W trakcie 20 minutowej rozmowy słuchawki ściągałam minimum 15 razy , kilka razy man sprawdził , że nawet nie było jednominutowego odstępu w nawoływaniu Barrbarraaaa !....Wk...zdenerwowana na maksa mówię do niego : muszę ją uśpić , chodziło mi , że nadszedł czas na tabletkę nasenną a ten jak nie wyskoczy jak Filip z konopii : " czyś ty oszalała , jeszcze kto usłyszy i pomysli , że naprawdę chcesz ją uśpić ! "....... Nawet nerwy mi przeszły - tak się śmiałam , że aż mi łzy ciekły .... Ten , że się nie wyrażę , ale instrument Jankiela zrozumiał , że ja mówię o uśpieniu jak psiaka , kotka ..... Jeszcze dzisiaj mam polewkę z niego ! :-))))))0

A mnie tu nikt nie glaszcze :(((( i nie klepie :(((((((((((
22 lutego 2015 21:09 / 3 osobom podoba się ten post
Jolek

A mnie tu nikt nie glaszcze :(((( i nie klepie :(((((((((((

Ja Cię w środę klepnę, nie martw się :D!
22 lutego 2015 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek

A mnie tu nikt nie glaszcze :(((( i nie klepie :(((((((((((

No i juz wiadomo czemu Jolek teskni za Lipskiem. Tam byl ktos kto poglaskal, poklepal... Salazar, prosze, nadrob te zaleglosci, bo nam dziewczyna z tesknoty umrze. Szkoda by bylo:):)
22 lutego 2015 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

No tak nie do końca. Zanim zaczęliśmy rozmawiać o tym jak to zrobić z zatrudnieniem mnie, napisali, że na czarno też mogę przyjechać. Napisałam im jeszcze o minijob i mamy o tym porozmawiać, jak do nich zajadę. A jadę jutro z rana. 

Ja oczywiście namawiam na umowę z rodziną :).
Z Twoimi mozliwościami powinnaś ich trochę przycisnąć, pokazać, że Ci zależy na dobrej umowie (o ile Ci oczywiście zależy ;)). 
Wichurko, pojedziesz nie na czarno, tylko na dwutygodniowy okres próbny, powodzenia w negocjacjach i nie tylko :)!
 
22 lutego 2015 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

No i juz wiadomo czemu Jolek teskni za Lipskiem. Tam byl ktos kto poglaskal, poklepal... Salazar, prosze, nadrob te zaleglosci, bo nam dziewczyna z tesknoty umrze. Szkoda by bylo:):)

Moncherie, obiecuję, że będę klepać, głaskanie chyba mniej mi wychodzi :D. Taki charakterek ;(.
22 lutego 2015 21:20 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

Ja oczywiście namawiam na umowę z rodziną :).
Z Twoimi mozliwościami powinnaś ich trochę przycisnąć, pokazać, że Ci zależy na dobrej umowie (o ile Ci oczywiście zależy ;)). 
Wichurko, pojedziesz nie na czarno, tylko na dwutygodniowy okres próbny, powodzenia w negocjacjach i nie tylko :)!
 

Mi zależy przede wszystkim, żeby dobrze zarobić:)
Jak rodzina ma wydać kasę na moje składki rentowe (których raczej nigdy nie odbiorę, bo nie mam zamiaru pracować w Niemczech 5 lat) i inne podatki, to wolę tą kasę dostać do ręki. Na minijob byłoby lepiej, bo zawsze to chociaż namiastka legalności, a rodzina niewiele składek wtedy odprowadza. Zobaczymy jak to bedzie. Jak będzie na czarno to trudno, ale narzekać nie będę:)  Chyba:)
22 lutego 2015 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
Sprawdź ino czy Twoje pdp czegos nie pieką? :))))
22 lutego 2015 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Mi zależy przede wszystkim, żeby dobrze zarobić:)
Jak rodzina ma wydać kasę na moje składki rentowe (których raczej nigdy nie odbiorę, bo nie mam zamiaru pracować w Niemczech 5 lat) i inne podatki, to wolę tą kasę dostać do ręki. Na minijob byłoby lepiej, bo zawsze to chociaż namiastka legalności, a rodzina niewiele składek wtedy odprowadza. Zobaczymy jak to bedzie. Jak będzie na czarno to trudno, ale narzekać nie będę:)  Chyba:)

Dlatego napisałam, o ile Ci zależy, bo wiem, że nie zawsze i nie wszystkim zależy ;).
Z drugiej strony teraz wydaje Ci się, że 5 lat to prawie wieczność, a wszystkie wiemy, jak ten czas goni, mimo, że często się nam w De dłuży.. Poza tym te 5 lat nie musi być cięgiem.. Tu rok, tam dwa, nie wiadomo, co życie przyniesie ;).
 
22 lutego 2015 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
A to masz dobrze z tymi czujnikami :) Ja nie mam ale kuchenke na noc wyłaczam z korka i piwnica na klucz. Kiedyś myslałam ze mi sie laptop piecze a to pdp patelnie smazyła :) Teraz wszystko zabezpieczone.
22 lutego 2015 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

No i juz wiadomo czemu Jolek teskni za Lipskiem. Tam byl ktos kto poglaskal, poklepal... Salazar, prosze, nadrob te zaleglosci, bo nam dziewczyna z tesknoty umrze. Szkoda by bylo:):)

Nie prawda Moncherie. To nie o to klepanie chodzi. Oni spoko byli, nie narzekam, poczatkowa z babcia i corka do konca, ale fajnie bylo. Mam porownanie bo jestem na 3 stelli,  szczerze ???
Nie wiem, ale Lipsk mnie zauroczyl, mialam tam spokoj, bylo fajnie i ciagnie mnie tam, moze tam sie osiedle kiedys ? Blisko do POlski i wgl.
NO jakis zal mam w sercu, ze nie jestem w Lipsku.
22 lutego 2015 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
Może nie zapomnieli ino sie bali ze ciągle Straż bedzie podjezdżać?????? hahahah
22 lutego 2015 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Dlatego napisałam, o ile Ci zależy, bo wiem, że nie zawsze i nie wszystkim zależy ;).
Z drugiej strony teraz wydaje Ci się, że 5 lat to prawie wieczność, a wszystkie wiemy, jak ten czas goni, mimo, że często się nam w De dłuży.. Poza tym te 5 lat nie musi być cięgiem.. Tu rok, tam dwa, nie wiadomo, co życie przyniesie ;).
 

No właśnie-to nie będzie 5 lat ,doliczając przerwy w wyjazdach raczej 8 do 10 i to tylko wtedy jesli wszystkie nasze umowy to będą niemieckie umowy o pracę a nie śmieciówki z polskich agencji....
22 lutego 2015 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Pierwszą częśc zemsty już wykonałam,przez równą godzinę stałam pod prysznicem,a niech płaci za wodę jak jej na kromke chleba szkoda. Druga częśc zemsty jutro,nie zapytałam co chce jeść na śniadanie ,zatem dostanie to co jej przygotuję,to ją na pewno wkurzy .
 
Przeczytałam post Andrei i przykro mi się zrobiło i zgadzam się z Wami,że niemieckie rodziny są miłe dla nas dopóki jesteśmy potrzebne i wkurza mnie strasznie jak słyszę pytanie: a przyjedziesz jeszcze,bo mamusia tak Cię lubi... Zeby chociaż zapytali czy ja lubię mamusie...
To się nazywa właśnie egoizm,zorganizować wszystko tak żeby im było wygodnie.

Iwanilko -wielkie  BRAWO !!! :) :) :)  (za ten prysznic )
 
Znalezione obrazy dla zapytania zemsta jest słodka
 
 
są w końcu jakieś granice wytrzymałości  ...
22 lutego 2015 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea , sprawdź czy dobrze masz wszystkie kable wciśnięte - jak masz gdzieś luz to może Ci lapek walnąć ...