Poskarżyjki 40

06 grudnia 2017 14:08 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Faktycznie (usunięte) gigant,ja tylko w workiem do śmietnika poleciałam i mi przeszło..

Rozwaliłas mnie 
06 grudnia 2017 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Rozwaliłas mnie :smiech2:

Ty sie nie kulaj tylko dawaj tego kapusniaku
06 grudnia 2017 14:41 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ty sie nie kulaj tylko dawaj tego kapusniaku :-)

A proszę bardzo. Tak mi ostatnio smakował że ...... Ale trzeba mieć litość nad rodzinką 
06 grudnia 2017 17:09 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Faktycznie (usunięte) gigant,ja tylko w workiem do śmietnika poleciałam i mi przeszło..

Ja oprócz tego w pauzę 5,5 km przeszłam po "moich" górkach.
Dopiero mi przeszło.
06 grudnia 2017 17:11 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

O Jeżu, ....aż tak!? .... Nie powiem,że (usunięte) nie miewam,ale , żeby to się przekładało na jakieś mega sprzątanie,to nie...:hihi::przytula:

Ja takmam chyba od zawsze- jak wkurzona na maxa jestem, to biorę się za jakieś duże sprzątanie.
Nie, żeby mnie to uspokajało, ale przynajmniej ta zła energia w cos pozytecznego się zmienia
06 grudnia 2017 17:12 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Ło jeżu!Nie pamiętam,żeby coś mnie aż do tego stopnia wqrwiło:)Żebyś się tylko z tym powerem do sąsiadów nie zapędziła:)

He he... Sąsiedni dom właśnie kupił ktoś nowy i będzie burzył ten, a stawiał nowy.
Mieliby ze mnie dziś pożytek
06 grudnia 2017 17:15 / 6 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja takmam chyba od zawsze- jak wkurzona na maxa jestem, to biorę się za jakieś duże sprzątanie.
Nie, żeby mnie to uspokajało, ale przynajmniej ta zła energia w cos pozytecznego się zmienia :-)

Na miejscu pdp i rodzinki wkurzałabym Cię codziennie !! Tylko nie chciałabym być Twoją zmienniczką 
06 grudnia 2017 17:38 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Rozwaliłas mnie :smiech2:

  Może wybrała śmietnik na drugim końcu miasta...
06 grudnia 2017 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

 :lol1: Może wybrała śmietnik na drugim końcu miasta... :lol1:

Ivanilka jest rozsądna, tak daleko by ze śmieciami nie dreptała 
06 grudnia 2017 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Bosze....jeszcze mi się rauchmelder włączył.
Pikanie co jakiś czas, z przerwami. Podejrzewam, że baterie na wyczerpaniu.
Zdemontowałam, no bo cóż innego poradzić, ale pdp siedzi i rozmyśla. Pewnie się stresuje, że zaraz pożar wybuchnie.

Miałam Pdp, która tak się zestresowala, kiedy bateria padła w tym "melderku", że na syna nie chciała zaczekać, tylko po sąsiada zadzwoniła, bo ja odmówiłam demontażu. W sumie dobrze, że nie wezwała straży pożarnej.
06 grudnia 2017 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja takmam chyba od zawsze- jak wkurzona na maxa jestem, to biorę się za jakieś duże sprzątanie.
Nie, żeby mnie to uspokajało, ale przynajmniej ta zła energia w cos pozytecznego się zmienia :-)

Ja też ! Kiedyś wyszorowałam schody wejściowe, a ostatnio rzucam się na prasowanie. Bo nie lubię. Ale jakoś koi zsargane nerwy...
06 grudnia 2017 22:37 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

 :lol1: Może wybrała śmietnik na drugim końcu miasta... :lol1:

Nawet jakbym chciała komus innemu śmieci podrzucić ,to przecież się nie da,znasz przynależność Niemców do swoich śmieci,oni swoich kubłów bronią własną piersią....Jakbym tak nie daj Boże zbliżyła się do obcego kubła to gotowi mnie psami poszczuć...
 
06 grudnia 2017 22:48 / 9 osobom podoba się ten post
Kobietka

Miałam Pdp, która tak się zestresowala, kiedy bateria padła w tym "melderku", że na syna nie chciała zaczekać, tylko po sąsiada zadzwoniła, bo ja odmówiłam demontażu. W sumie dobrze, że nie wezwała straży pożarnej.

Zrobiłam jeszcze ciasto na pierniki i udekorowałam kokosanki upieczone przez córkę pdp.
 
Idę spać zaraz, bo jeszcze za odśnieżanie ulic się wezmę czy inne koszenie trawnika
06 grudnia 2017 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Zrobiłam jeszcze ciasto na pierniki i udekorowałam kokosanki upieczone przez córkę pdp.
 
Idę spać zaraz, bo jeszcze za odśnieżanie ulic się wezmę czy inne koszenie trawnika :-)

To faktycznie lepiej już idź spać. Ciemno i zimno
06 grudnia 2017 23:40 / 2 osobom podoba się ten post
Kto jeszcze spać nie może?