Poskarżyjki 40

12 grudnia 2017 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
reni64

Witam, też tak miałam kilka razy.Wchodzę  w ustawienia -więcej sieci-sieci komórkowe-tryb pracy sieci I masz do wyboru 4sieci. Zmieniam sieć na inną I wszystko gra.Pozdrawiam

Ja mam automatyczne wyszukiwanie sieci. Tu gdzie jestem tak jest lepiej. W każdym pomieszczeniu jest inaczej. Orange w nocy powiadamiało, że będą kłopoty z internetem, o zasięgu nic nie mówili. Poczekam, mam stacjonarny, skype i internet. Przeżyję. Ja bardziej myślałam, że cos spsułam, telefon mam od niedawna.
12 grudnia 2017 14:43 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

Ja mam automatyczne wyszukiwanie sieci. Tu gdzie jestem tak jest lepiej. W każdym pomieszczeniu jest inaczej. Orange w nocy powiadamiało, że będą kłopoty z internetem, o zasięgu nic nie mówili. Poczekam, mam stacjonarny, skype i internet. Przeżyję. Ja bardziej myślałam, że cos spsułam, telefon mam od niedawna.

Też mam automatyczne wyszukiwanie sieci.Zadzwoniłam do T mobile I gościu powiedział że czasami tak jest że sieć ucieka.Mam Samsunga Galaxy Grand Prime.Też myślałam że coś popsułam ;)
12 grudnia 2017 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ja mam automatyczne wyszukiwanie sieci. Tu gdzie jestem tak jest lepiej. W każdym pomieszczeniu jest inaczej. Orange w nocy powiadamiało, że będą kłopoty z internetem, o zasięgu nic nie mówili. Poczekam, mam stacjonarny, skype i internet. Przeżyję. Ja bardziej myślałam, że cos spsułam, telefon mam od niedawna.

Też mam automatyczne wyszukiwanie sieci.Zadzwoniłam do T mobile I gościu powiedział że czasami tak jest że sieć ucieka.Mam Samsunga Galaxy Grand Prime.Też myślałam że coś popsułam ;)
12 grudnia 2017 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

A ja z innej beczki. Mój smartfon gada do mnie, że obsługuje tylko połączenia alarmowe. Jak próbuję dzwonić to jest "sieć komórkowa niedostępna". Nie pomaga wyłączanie, wyciąganie karty SIM. Bateria jest zintegrowana (LG Nexus 5), więc się nie da. Roaming mam, telefon na abonament, rachunki w terminie. Miałam zwykłą NOKIĘ , komu to przeszkadzało? Drugi raz już mam tak samo. Ostatnio w drodze do De, musiałam prosić współpasażerkę o pomoc, bo autobus miał prawie 3 godziny spóźnienia, a mój smartfon był obrażony. Sam się przeprosił, teraz też czekam. Też tak macie? Co za głupie ustrojstwo:nerwowy1::nerwowy2::ona placze:!@#$%^&*()_

Też tak mam nie wiedzieć czemu 
12 grudnia 2017 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ja mam automatyczne wyszukiwanie sieci. Tu gdzie jestem tak jest lepiej. W każdym pomieszczeniu jest inaczej. Orange w nocy powiadamiało, że będą kłopoty z internetem, o zasięgu nic nie mówili. Poczekam, mam stacjonarny, skype i internet. Przeżyję. Ja bardziej myślałam, że cos spsułam, telefon mam od niedawna.

Mnie się też tak dzieje ,a już myślałam,że coś nacisnęłam i się nawet tym nie " chwaliłam" .Ja mam z Plusa i jest zintegrowany z Vodafone., wczoraj np. tak miałam, czasem wyłącznie telefonu pomaga.
12 grudnia 2017 15:54 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Mnie się też tak dzieje ,a już myślałam,że coś nacisnęłam i się nawet tym nie " chwaliłam" :uśmiech ona2:.Ja mam z Plusa i jest zintegrowany z Vodafone., wczoraj np. tak miałam, czasem wyłącznie telefonu pomaga.

Wyłączałam, wyciągałam kartę, przekładałam telefon w różne miejsca. Chyba jakaś awaria, bo skype i internet działają. Nie mam wyjścia, muszę poczekać. Mam stary telefon, jak się do jutra nie zmieni to przełożę kartę.
12 grudnia 2017 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Też tak mam nie wiedzieć czemu :strach na wroble:

Orange? Czy inna sieć?
 
12 grudnia 2017 15:58 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Orange? Czy inna sieć?
 

Orange 
12 grudnia 2017 16:01 / 4 osobom podoba się ten post
aniao

Orange? Czy inna sieć?
 

Inna . Rybacka .
12 grudnia 2017 16:12 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Inna . Rybacka .

To pewnie działa
12 grudnia 2017 16:20 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Inna . Rybacka .

Cicho mi tam "sieć " 
12 grudnia 2017 20:29 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

Cicho mi tam "sieć " :nie wolno::oczko:

Jeszcze nam wyjdzie cisza w sieci i nie będzie z kim pisać 
12 grudnia 2017 20:39 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Jeszcze nam wyjdzie cisza w sieci i nie będzie z kim pisać :-)

A.... ,że niby ......, że Basia miałaby cicho siedzieć? Która to powiedziała ?:puk w leb:
13 grudnia 2017 17:36 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

A.... ,że niby ......, że Basia miałaby cicho siedzieć? Która to powiedziała ?:puk w leb:

Nawet gdyby któraś tak powiedziała, to uwierzyłabyś że Baśka będzie cicho siedziała 
13 grudnia 2017 17:47 / 12 osobom podoba się ten post
Dżizassss !!! Nie żebym się skarżyła, o nie !! Ale miałam dzisiaj jazdę Dzisiaj pierwszy raz wsiadłam do autka i wiooo na zakupy. Autko malutkie ale ok. Babcia oczywiście jedzie ze mną. Ale nikt mnie nie uprzedził, że ona straszna panikarą jest ale to okrutną. Co auto widzi to ręce się jej trzęsą. Na parkingu to mnie wystraszyła, bo tak podskoczyła i wrzasnęła, że zgłupiałam Myślałam, że kogoś przejechałam albo coś w tym stylu a tu babcine panikarstwo wylazło. Ciemno deszcz leje, gówno widać i babcia obok podniecona nie w tę stronę co trzeba. Pierwszy raz jak jeżdżę w DE lusterko lewe mi się złożyło. Tak blisko innego autka przejechałam. Noż kurde molllll !!! Strasznie boi się autem jeździć. Pytam się po co w takim razie do niego wsiada ?? No brak odpowiedzi. W drodze powrotnej do domu powiedziałam jej, że tak być nie może. To żadna jazda !! Muszę się zastanowić co z tym zrobić. Teraz babcia siedzi cichutko ale co mnie wkurzyła to moje. Jeszcze nigdy za kierownicą nie byłam taka ..... hmmmmm ....... zdumiona. Chyba kiedyś jakaś dziewczyna opisywała podobny przypadek. Pewnie trafiłam na tę sama babcię
Cholera na pocieszenie zeżarłam pół czekolady. I znowu wszystko się na dooopie odbije