Poskarżyjki 40

14 grudnia 2017 08:06 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Może uspokoi się ta wichura do twojego wyjazdu. Szerokości życzę.

Dziękuję Ivanilko kochana 
14 grudnia 2017 13:44 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Pogoda do doopy Ivanilko, ja dzisiaj w nocy nad ranem,, jadę do pracy :ferrari:

Powodzenia i co byś w końcu trafiłam na sztelę marzenie.
14 grudnia 2017 14:01 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Pogoda do doopy Ivanilko, ja dzisiaj w nocy nad ranem,, jadę do pracy :ferrari:

Szczęśliwej podrózy Ona_Lisko i super szteli 
14 grudnia 2017 15:15 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Powodzenia i co byś w końcu trafiłam na sztelę marzenie.:buziaki2:

Dziękuję bardzo  
14 grudnia 2017 15:16 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Szczęśliwej podrózy Ona_Lisko i super szteli :aniolki:

Dziękuję bardzo  
14 grudnia 2017 15:49 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziękuję bardzo :buziaki1: :buziaki2:

Lisko kochana.Ty się trzymaj,powodzenia i szczęśliwej podróży.
14 grudnia 2017 16:39 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Lisko kochana.Ty się trzymaj,powodzenia i szczęśliwej podróży.

Dziękuję bardzo Tereniu 
14 grudnia 2017 16:41 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Pogoda do doopy Ivanilko, ja dzisiaj w nocy nad ranem,, jadę do pracy :ferrari:

Szczęśliwej podróży i powodzenia Lisko.....
14 grudnia 2017 16:44 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Szczęśliwej podróży i powodzenia Lisko.....:buziaki1:

Dziękuję bardzo Ewunia 
14 grudnia 2017 17:42 / 6 osobom podoba się ten post
Liska trzymam kciuki żeby sztela byla przynajmniej znośna.
14 grudnia 2017 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Liska trzymam kciuki żeby sztela byla przynajmniej znośna.

Dziękuję bardzo Moni, kochana jesteś    
14 grudnia 2017 18:42 / 7 osobom podoba się ten post
Ja pier....pikolę ! Wszystkiemu winne moje ślepia , że ....podobno mi dobrze z nich patrzy ! ...Córka Marysi ściągnęła znajomego , przyjaciela jednego z synów dr-a opieki paliatywnej .... Przy mnie dostała opitol , że chcą powrotu " stałej pomocy " a powinnam do końca pozostać ja ... A tak ładnie zaczęło się układać ...Jutro ma dzwonić do firmy i prosić o pozostawienie mnie tutaj . Kuźwa ...zabrakło mi języka w gębie . Całkowity brak asertywności z mojej strony ...Nie dość , że własnie dzisiaj córka wyznała mi sama , że moja agencja pozwala na 1 wstawanie nocne ...za każde następne 5 e ma płacić . Zapytała ile wydałam na podróż do Pl , bo normalnie zapłaciła mi w obie strony 180e a chciałaby pokryć moją podróż w tę i z powrotem , kiedy jechałam na pogrzeb . Chciała się ze mną uczciwie rozliczyć do końca ...I teraz to wszystko może pierdyknąć . Głupio mi powiedzieć , że chcę opuścić PDP-ną .... Jeszcze ten dr. powiedział , że nie powinna oglądać się na płacenie większych pieniędzy ...Tłumaczyła się , że nie chodziło o forsę , tylko , że " stała " jest tutaj od ok. pięciu lat .... Jestem teraz w czarnej doopie .
14 grudnia 2017 18:49 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja pier....pikolę ! Wszystkiemu winne moje ślepia , że ....podobno mi dobrze z nich patrzy ! ...Córka Marysi ściągnęła znajomego , przyjaciela jednego z synów dr-a opieki paliatywnej .... Przy mnie dostała opitol , że chcą powrotu " stałej pomocy " a powinnam do końca pozostać ja ... A tak ładnie zaczęło się układać ...Jutro ma dzwonić do firmy i prosić o pozostawienie mnie tutaj . Kuźwa ...zabrakło mi języka w gębie . Całkowity brak asertywności z mojej strony ...Nie dość , że własnie dzisiaj córka wyznała mi sama , że moja agencja pozwala na 1 wstawanie nocne ...za każde następne 5 e ma płacić . Zapytała ile wydałam na podróż do Pl , bo normalnie zapłaciła mi w obie strony 180e a chciałaby pokryć moją podróż w tę i z powrotem , kiedy jechałam na pogrzeb . Chciała się ze mną uczciwie rozliczyć do końca ...I teraz to wszystko może pierdyknąć . Głupio mi powiedzieć , że chcę opuścić PDP-ną .... Jeszcze ten dr. powiedział , że nie powinna oglądać się na płacenie większych pieniędzy ...Tłumaczyła się , że nie chodziło o forsę , tylko , że " stała " jest tutaj od ok. pięciu lat .... Jestem teraz w czarnej doopie .

No.... Trudno też coś poradzić, bo to Ty Baśka, a ja Małgośka. Cokolwiek zdecydujesz, życzę, by było to dobre dla Ciebie samej
14 grudnia 2017 18:51 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja pier....pikolę ! Wszystkiemu winne moje ślepia , że ....podobno mi dobrze z nich patrzy ! ...Córka Marysi ściągnęła znajomego , przyjaciela jednego z synów dr-a opieki paliatywnej .... Przy mnie dostała opitol , że chcą powrotu " stałej pomocy " a powinnam do końca pozostać ja ... A tak ładnie zaczęło się układać ...Jutro ma dzwonić do firmy i prosić o pozostawienie mnie tutaj . Kuźwa ...zabrakło mi języka w gębie . Całkowity brak asertywności z mojej strony ...Nie dość , że własnie dzisiaj córka wyznała mi sama , że moja agencja pozwala na 1 wstawanie nocne ...za każde następne 5 e ma płacić . Zapytała ile wydałam na podróż do Pl , bo normalnie zapłaciła mi w obie strony 180e a chciałaby pokryć moją podróż w tę i z powrotem , kiedy jechałam na pogrzeb . Chciała się ze mną uczciwie rozliczyć do końca ...I teraz to wszystko może pierdyknąć . Głupio mi powiedzieć , że chcę opuścić PDP-ną .... Jeszcze ten dr. powiedział , że nie powinna oglądać się na płacenie większych pieniędzy ...Tłumaczyła się , że nie chodziło o forsę , tylko , że " stała " jest tutaj od ok. pięciu lat .... Jestem teraz w czarnej doopie .

A chcesz tam zostać czy nie ? Ja już bym straciła zaufanie do takiej rodziny.
14 grudnia 2017 18:56 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

A chcesz tam zostać czy nie ? Ja już bym straciła zaufanie do takiej rodziny.

To samo zaczęłam pisać,ale wykreśliłam,bo pomyślałam,że nie będę Basi w głowie mieszać,ale skoro już zaczęłam to podepnę się pod ciebie. Jesli już raz narobili bałaganu,to nie ma pewności,że poprzednia opiekunka jak się dowie,że jednak jej tam nie chcą zacznie prosić o powrót,to znowu Barbarę zosawią na lodzie. Pokazali już,że skrupułów nie mają,choc za pewne córka babci jest miła i usmiechnięta.
Jeśli chodzi o kasę na podróż to przecież już zapłaciła 180 € ,a jeśli chce płacić podwójnie to jej sprawa. Poza tym jak sie przejeżdża na inną sztelę to też jest zwrot kosztów podróży,więc i tak się zwróci.