Poskarżyjki 40

16 grudnia 2017 09:13 / 2 osobom podoba się ten post
W moim mieście pogrzeb dzisiaj a mnie nie ma.Nie pierszy to pogrzeb na którym mnie nie ma i to jest dzień kiedy klnie sie na tą pracę która uniemożliwia pożegnanie sie z kimś bliskim.
Młoda osoba,postanowiła tragicznie zakończyć swoje życie.Jako rodzina zawiedliśmy.Okrutna prawda.
16 grudnia 2017 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
Marta2

W moim mieście pogrzeb dzisiaj a mnie nie ma.Nie pierszy to pogrzeb na którym mnie nie ma i to jest dzień kiedy klnie sie na tą pracę która uniemożliwia pożegnanie sie z kimś bliskim.
Młoda osoba,postanowiła tragicznie zakończyć swoje życie.Jako rodzina zawiedliśmy.Okrutna prawda.

16 grudnia 2017 14:41 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

W moim mieście pogrzeb dzisiaj a mnie nie ma.Nie pierszy to pogrzeb na którym mnie nie ma i to jest dzień kiedy klnie sie na tą pracę która uniemożliwia pożegnanie sie z kimś bliskim.
Młoda osoba,postanowiła tragicznie zakończyć swoje życie.Jako rodzina zawiedliśmy.Okrutna prawda.

Przykre bardzo.
Normalne, że w takiej sytuacji zadaje się pytania "Gdzie popełnilismy błąd, co zrobilismy źle".
Ale, nie zadręczaj się wyrzutami sumienia.
16 grudnia 2017 14:49 / 6 osobom podoba się ten post
Wypatrzyłam kurtkę w gazetce z Lidla. Na moim wygwizdowie muszę prosić o zakup albo podwiezienie, bo do cywilizacji minimum 7 km. Jeżdżę na rowerze, ale teraz za zimno i za ślisko. Jedna z córek przywiozła kurtkę dla mnie i jest za ciasna . 44/ 46
16 grudnia 2017 15:20 / 5 osobom podoba się ten post
aniao

Wypatrzyłam kurtkę w gazetce z Lidla. Na moim wygwizdowie muszę prosić o zakup albo podwiezienie, bo do cywilizacji minimum 7 km. Jeżdżę na rowerze, ale teraz za zimno i za ślisko. Jedna z córek przywiozła kurtkę dla mnie i jest za ciasna . 44/ 46 :ona placze:

Bo to koreańskie 44/46:)Nie płakaj.
16 grudnia 2017 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
aniao

Wypatrzyłam kurtkę w gazetce z Lidla. Na moim wygwizdowie muszę prosić o zakup albo podwiezienie, bo do cywilizacji minimum 7 km. Jeżdżę na rowerze, ale teraz za zimno i za ślisko. Jedna z córek przywiozła kurtkę dla mnie i jest za ciasna . 44/ 46 :ona placze:

Nie plakaj, to sie da zwrocic.
16 grudnia 2017 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

Wypatrzyłam kurtkę w gazetce z Lidla. Na moim wygwizdowie muszę prosić o zakup albo podwiezienie, bo do cywilizacji minimum 7 km. Jeżdżę na rowerze, ale teraz za zimno i za ślisko. Jedna z córek przywiozła kurtkę dla mnie i jest za ciasna . 44/ 46 :ona placze:

No niestety to jest największy rozmiar,ale te rozmiary są różne,zawsze trzeba mierzyć kupiłam mi koleżanka rozm 4o-42 i jest na mnie za duży,a kamizelkę córka pd mi kupiła 42 i za ciasna,jeśli mówisz o takiej dłuższej z kapturem to one były wyjątkowo wąskie
16 grudnia 2017 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Przykre bardzo.
Normalne, że w takiej sytuacji zadaje się pytania "Gdzie popełnilismy błąd, co zrobilismy źle".
Ale, nie zadręczaj się wyrzutami sumienia.

Tak przykre. I bezsilność taka. Choć w tym przypadku, nikt nie popełnił błędu, nikt nic nie zrobił źle i właściwie raczej nie można było temu zapobiec. Taką decyzję podjęła.
Zawsze jednak tkwi w głowie myśl,  że można było zadzwonić, spotkać się, porozmawiać. To by tego nie zmieniło ale to by była jakaś forma pożegnania. Nie wiem, trudny temat. 
16 grudnia 2017 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
Marta2

W moim mieście pogrzeb dzisiaj a mnie nie ma.Nie pierszy to pogrzeb na którym mnie nie ma i to jest dzień kiedy klnie sie na tą pracę która uniemożliwia pożegnanie sie z kimś bliskim.
Młoda osoba,postanowiła tragicznie zakończyć swoje życie.Jako rodzina zawiedliśmy.Okrutna prawda.

O Matko ,,,
16 grudnia 2017 18:35 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

No niestety to jest największy rozmiar,ale te rozmiary są różne,zawsze trzeba mierzyć kupiłam mi koleżanka rozm 4o-42 i jest na mnie za duży,a kamizelkę córka pd mi kupiła 42 i za ciasna,jeśli mówisz o takiej dłuższej z kapturem to one były wyjątkowo wąskie:-)

Już Cię lubię. To była dłuższa z kapturem WYJĄTKOWO WĄSKA
16 grudnia 2017 18:44 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Nie plakaj, to sie da zwrocic.

Już oddałam, problemu nie ma. Fason mi się podobał, bo te inne są krótkie. Kupiłam w lecie w Intersport cieniutką, ale sięga do połowy pośladków. Chciałam coś dłuższego. Zimową kurtkę Fuchs & Schmidt mam rozmiar 44 i leży jak ulał, wyhaczyłam ją po bardzo dużej przecenie i jestem zadowolona. Chyba Lidl nie dla mnie . Kto to widział rozmiarówka do L
16 grudnia 2017 18:45 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Bo to koreańskie 44/46:)Nie płakaj.

I wszystko jasne, KOREAŃSKIE, a nie d...a za duża
18 grudnia 2017 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
Ale się boje O Matko!! korki na dole ''wywaliło''ciemno,,,
18 grudnia 2017 18:13
No i czar apartamentów prysł
18 grudnia 2017 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ale się boje O Matko!! korki na dole ''wywaliło''ciemno,,,:ucieka:

Masz to światło już, czy nadal go nie masz ???