Poskarżyjki 40

16 stycznia 2018 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Nie dzwonię ,bo nie chcę ich denerwować.Chyba czekałam ,co mi Kasiu napiszesz ,bo ja laik jestem.Mąż został z 5 miesięcznym Mikołajem ,syn zawiózł potrzebne rzecz do szpitala.Dobrze ,że  w w naszym mieście są.A dziecięcy jest ponoć dobry.Wiem ,że strach ma wielkie oczy,że może panikuję ,ale czekam na wieści .Dobre wieści.

Spokojnie, to musi troche potrwac. Najwazniejsze, ze juz jest pod opieka lekarska.
16 stycznia 2018 22:45 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Nie dzwonię ,bo nie chcę ich denerwować.Chyba czekałam ,co mi Kasiu napiszesz ,bo ja laik jestem.Mąż został z 5 miesięcznym Mikołajem ,syn zawiózł potrzebne rzecz do szpitala.Dobrze ,że  w w naszym mieście są.A dziecięcy jest ponoć dobry.Wiem ,że strach ma wielkie oczy,że może panikuję ,ale czekam na wieści .Dobre wieści.

Tereniu, będzie dobrze. Wiem że bardzo się martwisz i pewnie nerwy Tobą szargają. Przytulam Cię Skarbie. Wszystko będzie dobrze. Zobaczysz sama. Jutro dostaniesz dobre wieści.
16 stycznia 2018 22:53 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Nie dzwonię ,bo nie chcę ich denerwować.Chyba czekałam ,co mi Kasiu napiszesz ,bo ja laik jestem.Mąż został z 5 miesięcznym Mikołajem ,syn zawiózł potrzebne rzecz do szpitala.Dobrze ,że  w w naszym mieście są.A dziecięcy jest ponoć dobry.Wiem ,że strach ma wielkie oczy,że może panikuję ,ale czekam na wieści .Dobre wieści.

Tereniu będzie dobrze.Przytulam Cię.Goraczkę zbija, już jest w szpitalu to jest rada
16 stycznia 2018 23:00 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Nie dzwonię ,bo nie chcę ich denerwować.Chyba czekałam ,co mi Kasiu napiszesz ,bo ja laik jestem.Mąż został z 5 miesięcznym Mikołajem ,syn zawiózł potrzebne rzecz do szpitala.Dobrze ,że  w w naszym mieście są.A dziecięcy jest ponoć dobry.Wiem ,że strach ma wielkie oczy,że może panikuję ,ale czekam na wieści .Dobre wieści.

Terenia,spadnie goraczka ,porobią badania,diagnozę  postawią.Będzie gut.Córka mi mówiła moja ,że jakieś wirusisko hula po kraju.Może gdzieś Mania podłapała.Tego nie przewidzisz ani nie ustrzeżesz.Jutro będziesz miała więcej wieści,dobrych mam nadzieję, a teraz  na odległość nic nie poradzisz przecież.Tak to jest,cholera w tej naszej robocie,nie wszystko przeskoczysz.Napij się Terenia meliski i kładź się,jutro pracujesz, choć trochę pospać musisz. 
17 stycznia 2018 09:00 / 12 osobom podoba się ten post
Z Manią już lepiej.Gorączka spadła ,teraz szukają przyczyny utraty przytomności,bo drgawki to od gorączki.
Nawet z nią pogadałem ,to żaliła się ,że rączka boli( welfron ma).Teraz tylko czekać ,co temu dziecku jest.
17 stycznia 2018 09:14 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Z Manią już lepiej.Gorączka spadła ,teraz szukają przyczyny utraty przytomności,bo drgawki to od gorączki.
Nawet z nią pogadałem ,to żaliła się ,że rączka boli( welfron ma).Teraz tylko czekać ,co temu dziecku jest.

Jak była wysoka gorączka i drgawki to tylko od tego mogła stracić przytomność.U  małego dziecka to wystarczy.Dadzą pewno antybiotyk w kroplówie i za kilka dni śladu nie będzie:)
17 stycznia 2018 10:22 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Z Manią już lepiej.Gorączka spadła ,teraz szukają przyczyny utraty przytomności,bo drgawki to od gorączki.
Nawet z nią pogadałem ,to żaliła się ,że rączka boli( welfron ma).Teraz tylko czekać ,co temu dziecku jest.

Teraz dopiero przeczytałam. Przytulam Cię mocno Rybko. Jest pod fachową opieką ,a i wieści już optymistyczne . Będzie dobrze,bo inaczej być nie może.
17 stycznia 2018 10:34 / 12 osobom podoba się ten post
Może się powtarzam ,ale dzięki za dobre słowo dziewczyny.Wszystkie po kolei jesteście kochane.
17 stycznia 2018 10:52 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Z Manią już lepiej.Gorączka spadła ,teraz szukają przyczyny utraty przytomności,bo drgawki to od gorączki.
Nawet z nią pogadałem ,to żaliła się ,że rączka boli( welfron ma).Teraz tylko czekać ,co temu dziecku jest.

trzymaj sie kochana , szybkiego powrotu do zdrowia zycze malutkiej ))
17 stycznia 2018 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Może się powtarzam ,ale dzięki za dobre słowo dziewczyny.Wszystkie po kolei jesteście kochane.:przytula:

17 stycznia 2018 11:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzieci błyskawicznie zdrowieją,zobaczysz Tereniu za trzy dni będzie po całej chorobie.
Wirus jakiś sie przyplątał i tyle.
17 stycznia 2018 13:51 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Może się powtarzam ,ale dzięki za dobre słowo dziewczyny.Wszystkie po kolei jesteście kochane.:przytula:

Tereniu trzymaj się kochana, będzie dobrze 
17 stycznia 2018 15:06 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Może się powtarzam ,ale dzięki za dobre słowo dziewczyny.Wszystkie po kolei jesteście kochane.:przytula:

...Będzie dobrze ..musi być dobrze
17 stycznia 2018 20:11 / 4 osobom podoba się ten post
Tereniu i jakie wieści? Musi być dobrze przecież...
17 stycznia 2018 20:48 / 4 osobom podoba się ten post
scarlet

Tereniu i jakie wieści? Musi być dobrze przecież...

Początek zapalenia płuc ma Mania.Nie znam się ,ale czy to lepiej , ,że ten początek wyszedł na zdjęciu i szybko dożylnie antybiotyki podali.Synowa z małą w szpitalu,syn z Mikołajem w domu,chyba zwolnienie z pracy musi wziąć..Czekać ,czekać,