Poskarżyjki 40

04 listopada 2018 07:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, nie znalazłam powitajek,więc melduje się tu,a i tak chciałam się poskarżyc,jestem tu od piątku, jest nerwowo i nieprzyjemnie.Mało czasu,może później napiszę coś jeszcze,na razie
04 listopada 2018 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, nie znalazłam powitajek,więc melduje się tu,a i tak chciałam się poskarżyc,jestem tu od piątku, jest nerwowo i nieprzyjemnie.Mało czasu,może później napiszę coś jeszcze,na razie

Może się jeszcze poukłada? Trzymam kciuki.
 
04 listopada 2018 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Kurde jak tak czytam o tych waszych przygodach to sama dostaję nerwicy . Jakby to nie mogło być wszystko pięknie ładnie ..
04 listopada 2018 10:11
Kama84

Kurde jak tak czytam o tych waszych przygodach to sama dostaję nerwicy . :kocha nie kocha: Jakby to nie mogło być wszystko pięknie ładnie .. :terminator: :nerwowy:

A mogłoby być łatwiej gdyby nie "podchody" firm które chcą kasy za wszelką cenę nie raz..nie patrząc na godność i szacunek dla 2 człowieka.
04 listopada 2018 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, nie znalazłam powitajek,więc melduje się tu,a i tak chciałam się poskarżyc,jestem tu od piątku, jest nerwowo i nieprzyjemnie.Mało czasu,może później napiszę coś jeszcze,na razie

Nie martw się nie tylko ty, my z mężem nie dośc żenie mamy spokoju w dzień to i wieczór jest niespokojny , bo Pani sie drze i wyje a Pan cały czas czegoś potrzebuje, następnie w nocy trzeba parę razy wstać uspokoić Pana a do tego jeszcze syn palacy maryhę , łazi cły wieczór dołazienki tam i z powrotem, musi sie umyć o 23 co mnie budzxi, rano też do pracy sie szykuje i mnie wybudza, A o nim nie mieliśmy informacji od agencji, do tego córka mieszkajaca do góry z rodziną , bardzo przemądrzała, nie mówiąc już o plantacji maryhy w piwnicy....Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
 
16 listopada 2018 15:26
Żeby nie było że mam tu tak "różowo"dziś babka przed obiadem odprowadzona do łazienki zasiadla i nie wola coś długo, więc wchodzę delikatnie a tam....czarna rekaa że prawie nie widzi to se z tego nic nie robiła.Tlumacze włożyć do umywalki i szuruburu "ja nie jestem dzieckiem..."itp.I to niby taka "lekka"sztela ale niestety..demencja daje o sobie znać.Za moment już nic o tej sytuacji nie ma mowy i tak to z takimi pdp.jest! Zapominamy o tym i działamy!
16 listopada 2018 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Żeby nie było że mam tu tak "różowo"dziś babka przed obiadem odprowadzona do łazienki zasiadla:ubikacja2: i nie wola coś długo, więc wchodzę delikatnie a tam....czarna reka:brak wiary:a że prawie nie widzi to se z tego nic nie robiła.Tlumacze włożyć do umywalki i szuruburu "ja nie jestem dzieckiem..."itp.I to niby taka "lekka"sztela ale niestety..demencja daje o sobie znać.Za moment już nic o tej sytuacji nie ma mowy i tak to z takimi pdp.jest! Zapominamy o tym i działamy!

Mnie malo rzeczy obrzydza itp. ale tak jak u mnie gdy Pdp ma cewnik i takze podczas toalety ma brazowe rece i paznokcie powinnismy miec osobna lazienke. Niestety u mnie mam z Pdp wspolna, wiec trzeba ciagle dbac o higiene, rekawiczki itd. 
16 listopada 2018 16:42
Oskar

Mnie malo rzeczy obrzydza itp. ale tak jak u mnie gdy Pdp ma cewnik i takze podczas toalety ma brazowe rece i paznokcie powinnismy miec osobna lazienke. Niestety u mnie mam z Pdp wspolna, wiec trzeba ciagle dbac o higiene, rekawiczki itd. 

No to prawda, ale niektóre domy jak ich właściciele mają swe lata.Wiec warunki są jakie są.U mnie najważniejsze żeby mi w kuchni nie pomagali!!! nie lubię kiedy mi ktoś w parade wchodzi, a niedaj poprawia.Wtedy zostawiam i każe tej os.to robic !
23 listopada 2018 11:11
Dziś się lekko zdenerwowałam, bo mija 10prawie dzień więc nowy budżet startuje.Wiec daje listę zakupów, na to że to,to,to ja kupuję a to, to ona..Że paczka pieluchomajtek się kończy to oczy zrobilao duży proszekbo przecież ekonomiczniej, no ale mam przecież wózek na kółkach i 100e na 10dni to środki czystosci też moja działka.Kasy jak lodu, no tak ...trzeba polce pokazać od czego jest..A 2 daniowe obiady to chyba ma na myśli zupki z kostki rosolowej? No ok! mam paczke skrzydelek więc koncentrat wywaru się pomrozi i na jarskie zalewajki będzie.Szkoda tylko że pdp.ledwo chodząca i nikt oprócz mnie tego nie widzi, za to gabinet na dole się nie zamyka od pacjentow! Zło konieczne ze stara jeszcze żyje..i że  mnie muszą za "fatygę" płacić.Jak tu mieć motywację???!!!
23 listopada 2018 11:42
Elka40

Dziś się lekko zdenerwowałam, bo mija 10prawie dzień więc nowy budżet startuje.Wiec daje listę zakupów, na to że to,to,to ja kupuję a to, to ona..Że paczka pieluchomajtek się kończy to oczy zrobila:zaskoczenie1:o duży proszek:zaskoczenie1:bo przecież ekonomiczniej, no ale mam przecież wózek na kółkach i 100e na 10dni to środki czystosci też moja działka.Kasy jak lodu, no tak ...trzeba polce pokazać od czego jest..A 2 daniowe obiady to chyba ma na myśli zupki z kostki rosolowej? No ok! mam paczke skrzydelek więc koncentrat wywaru się pomrozi i na jarskie zalewajki będzie.Szkoda tylko że pdp.ledwo chodząca i nikt oprócz mnie tego nie widzi, za to gabinet na dole się nie zamyka od pacjentow! Zło konieczne ze stara jeszcze żyje..i że  mnie muszą za "fatygę" płacić.Jak tu mieć motywację???!!!:zaklopotanie:

Znów kiepsko trafiłaś . 
23 listopada 2018 11:44
Niby mam spokój bo pdp.w miarę choć ma juz94, ale i tak na powrót chęci nie mam bo i okolica marna(Baden Wutenb.)Tyle że jeszcze 2tyg.jest tu obok inna polka to jakoś razniej Ale region na pewno zmienię!
23 listopada 2018 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Dziś się lekko zdenerwowałam, bo mija 10prawie dzień więc nowy budżet startuje.Wiec daje listę zakupów, na to że to,to,to ja kupuję a to, to ona..Że paczka pieluchomajtek się kończy to oczy zrobila:zaskoczenie1:o duży proszek:zaskoczenie1:bo przecież ekonomiczniej, no ale mam przecież wózek na kółkach i 100e na 10dni to środki czystosci też moja działka.Kasy jak lodu, no tak ...trzeba polce pokazać od czego jest..A 2 daniowe obiady to chyba ma na myśli zupki z kostki rosolowej? No ok! mam paczke skrzydelek więc koncentrat wywaru się pomrozi i na jarskie zalewajki będzie.Szkoda tylko że pdp.ledwo chodząca i nikt oprócz mnie tego nie widzi, za to gabinet na dole się nie zamyka od pacjentow! Zło konieczne ze stara jeszcze żyje..i że  mnie muszą za "fatygę" płacić.Jak tu mieć motywację???!!!:zaklopotanie:

Ja zrobilem to samo, tylko mi akurat daja 60€ na tydzien, z czego mam kupic pap. toaletowy, reczniki kuchenne, tabletki do zmwywarki, plyn do plukania itp., wiec jak robie zupe to zawsze robie wiecej i mroze w sloikach, to samo jakies mielone, pulpety itp. 
Dzis juz nie mam sily do tej rodziny, codziennie o cos klotnie, dlatego dzwonie dzis o zmiane podopiecznego bo do 07.01 to na pewno tu nie wytrzymam. Nie ma szans.
23 listopada 2018 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

Ja zrobilem to samo, tylko mi akurat daja 60€ na tydzien, z czego mam kupic pap. toaletowy, reczniki kuchenne, tabletki do zmwywarki, plyn do plukania itp., wiec jak robie zupe to zawsze robie wiecej i mroze w sloikach, to samo jakies mielone, pulpety itp. 
Dzis juz nie mam sily do tej rodziny, codziennie o cos klotnie, dlatego dzwonie dzis o zmiane podopiecznego bo do 07.01 to na pewno tu nie wytrzymam. Nie ma szans.

Dlaczego nie interweniujesz w agencji ws.pieniedzy. Na osobę należy sie 8 ,35 euro na dzień więc mozna latwo wyliczyć Byłam w takiej samej sytuacji, że kupiłam sobie raz jeść za dwoje siadłam i jadłam przy pdp . Oni nic nie jedli bo powiedziałam, że nie mam pieniędzy na zakupy a to kupiłam za swoje. Popatrzyli na mnie jak na głupią. Wysłałam paragon do agencji. Zainterweniowali i babka dawała więcej kasy na życie. Ale miny ich nie zapomnę jacy byli zdziwieni. 
23 listopada 2018 13:15
Dusia1978

Dlaczego nie interweniujesz w agencji ws.pieniedzy. Na osobę należy sie 8 ,35 euro na dzień więc mozna latwo wyliczyć Byłam w takiej samej sytuacji, że kupiłam sobie raz jeść za dwoje siadłam i jadłam przy pdp . Oni nic nie jedli bo powiedziałam, że nie mam pieniędzy na zakupy a to kupiłam za swoje. Popatrzyli na mnie jak na głupią. Wysłałam paragon do agencji. Zainterweniowali i babka dawała więcej kasy na życie. Ale miny ich nie zapomnę jacy byli zdziwieni. :smiech2:

Dzisiaj interweniowalem w agencji to dowiedzialem sie ze szukaja zmienniczki/ka dla mnie bo corka jest niezadowolona ze mnie bo jestem roszczeniowy itd. Poza tym naklamala, ze nie sprzatam co tydzien itp. Konsultantka kazala napisac mi oswiadczenie ze mąź tej corki widzial jak sprzatam podczas jej urlopu bo pozbawia mnie wszystkich dodatkow.
Poza tym uslyszalem ze moje slowo sie nie liczy jakiekolwiek tylko zawsze racje ma niemiecka rodzina w takiej sytuacji.
Łzy w oczach prawie mialem bo wykonywalem ponad swoje obiwiazki lacznie z grabieniem lisci, wstawaniem w nocy, balsamowaniem ciala podopiecznego dwa razy dziennie itd.
Dla mnie to jest wszystko komedia.
Do tego Pani mi.doradzila zebym sie powstrzymal i nie interweniowal nigdzie z prwami i obowiazkami bo fama sie roznosi i juz nigdzie nie popracuje w DE
23 listopada 2018 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

Dzisiaj interweniowalem w agencji to dowiedzialem sie ze szukaja zmienniczki/ka dla mnie bo corka jest niezadowolona ze mnie bo jestem roszczeniowy itd. Poza tym naklamala, ze nie sprzatam co tydzien itp. Konsultantka kazala napisac mi oswiadczenie ze mąź tej corki widzial jak sprzatam podczas jej urlopu bo pozbawia mnie wszystkich dodatkow.
Poza tym uslyszalem ze moje slowo sie nie liczy jakiekolwiek tylko zawsze racje ma niemiecka rodzina w takiej sytuacji.
Łzy w oczach prawie mialem bo wykonywalem ponad swoje obiwiazki lacznie z grabieniem lisci, wstawaniem w nocy, balsamowaniem ciala podopiecznego dwa razy dziennie itd.
Dla mnie to jest wszystko komedia.
Do tego Pani mi.doradzila zebym sie powstrzymal i nie interweniowal nigdzie z prwami i obowiazkami bo fama sie roznosi i juz nigdzie nie popracuje w DE

Ale chamstwo !!! zmień firme chłopie szkoda nerwów .