Poskarżyjki 40

23 listopada 2018 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

Dzisiaj interweniowalem w agencji to dowiedzialem sie ze szukaja zmienniczki/ka dla mnie bo corka jest niezadowolona ze mnie bo jestem roszczeniowy itd. Poza tym naklamala, ze nie sprzatam co tydzien itp. Konsultantka kazala napisac mi oswiadczenie ze mąź tej corki widzial jak sprzatam podczas jej urlopu bo pozbawia mnie wszystkich dodatkow.
Poza tym uslyszalem ze moje slowo sie nie liczy jakiekolwiek tylko zawsze racje ma niemiecka rodzina w takiej sytuacji.
Łzy w oczach prawie mialem bo wykonywalem ponad swoje obiwiazki lacznie z grabieniem lisci, wstawaniem w nocy, balsamowaniem ciala podopiecznego dwa razy dziennie itd.
Dla mnie to jest wszystko komedia.
Do tego Pani mi.doradzila zebym sie powstrzymal i nie interweniowal nigdzie z prwami i obowiazkami bo fama sie roznosi i juz nigdzie nie popracuje w DE

Na jej obłudę odpowiedz swoim chamstwem. Nawalaj na  nich dodo miennika/zmienniczki.  Opisz bez skrupułów jak było naprawdę żeby ktoś po Tobie nie miał do CB pretensji. Nic nie ukrywaj. Ktoś przyjedzie przejrzy na oczy i pojedzie w sina dał czego tej rodzinie życzę. Nie martw się pracy w DE nie brakuje i agencji też. Zrób i reklamie agencji żeby był o nie jasny obraz. 
23 listopada 2018 13:53 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Dziś się lekko zdenerwowałam, bo mija 10prawie dzień więc nowy budżet startuje.Wiec daje listę zakupów, na to że to,to,to ja kupuję a to, to ona..Że paczka pieluchomajtek się kończy to oczy zrobila:zaskoczenie1:o duży proszek:zaskoczenie1:bo przecież ekonomiczniej, no ale mam przecież wózek na kółkach i 100e na 10dni to środki czystosci też moja działka.Kasy jak lodu, no tak ...trzeba polce pokazać od czego jest..A 2 daniowe obiady to chyba ma na myśli zupki z kostki rosolowej? No ok! mam paczke skrzydelek więc koncentrat wywaru się pomrozi i na jarskie zalewajki będzie.Szkoda tylko że pdp.ledwo chodząca i nikt oprócz mnie tego nie widzi, za to gabinet na dole się nie zamyka od pacjentow! Zło konieczne ze stara jeszcze żyje..i że  mnie muszą za "fatygę" płacić.Jak tu mieć motywację???!!!:zaklopotanie:

A czyj to gabinet. ? Gotuj na jedno danie od dziś. Jednego dnia zupa, drugiego drugie. Jak się pdp spyta dlaczego jedno danie powtarzaj do znudzenia, że mało kasy na zakupy i że trzeba mniej jeść. A jeśli o kasie decyduje ktoś inny z rodziny zrób listę zakupów i niech sama je robi. Przekonaj się ile czego trzeba i ile co kosztuje .
23 listopada 2018 14:18
Oskar

Dzisiaj interweniowalem w agencji to dowiedzialem sie ze szukaja zmienniczki/ka dla mnie bo corka jest niezadowolona ze mnie bo jestem roszczeniowy itd. Poza tym naklamala, ze nie sprzatam co tydzien itp. Konsultantka kazala napisac mi oswiadczenie ze mąź tej corki widzial jak sprzatam podczas jej urlopu bo pozbawia mnie wszystkich dodatkow.
Poza tym uslyszalem ze moje slowo sie nie liczy jakiekolwiek tylko zawsze racje ma niemiecka rodzina w takiej sytuacji.
Łzy w oczach prawie mialem bo wykonywalem ponad swoje obiwiazki lacznie z grabieniem lisci, wstawaniem w nocy, balsamowaniem ciala podopiecznego dwa razy dziennie itd.
Dla mnie to jest wszystko komedia.
Do tego Pani mi.doradzila zebym sie powstrzymal i nie interweniowal nigdzie z prwami i obowiazkami bo fama sie roznosi i juz nigdzie nie popracuje w DE

Śmiech na sali ! Można wiedzieć co to za firma?
23 listopada 2018 14:22 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Dziś się lekko zdenerwowałam, bo mija 10prawie dzień więc nowy budżet startuje.Wiec daje listę zakupów, na to że to,to,to ja kupuję a to, to ona..Że paczka pieluchomajtek się kończy to oczy zrobila:zaskoczenie1:o duży proszek:zaskoczenie1:bo przecież ekonomiczniej, no ale mam przecież wózek na kółkach i 100e na 10dni to środki czystosci też moja działka.Kasy jak lodu, no tak ...trzeba polce pokazać od czego jest..A 2 daniowe obiady to chyba ma na myśli zupki z kostki rosolowej? No ok! mam paczke skrzydelek więc koncentrat wywaru się pomrozi i na jarskie zalewajki będzie.Szkoda tylko że pdp.ledwo chodząca i nikt oprócz mnie tego nie widzi, za to gabinet na dole się nie zamyka od pacjentow! Zło konieczne ze stara jeszcze żyje..i że  mnie muszą za "fatygę" płacić.Jak tu mieć motywację???!!!:zaklopotanie:

Dziwisz sie? Wiem, wiem rodziny sa rozne ale nie ma co oczekiwac wdziecznosci od Niemca. Ryby i gosposie glosu nie maja
23 listopada 2018 14:24
Dusia1978

A czyj to gabinet. ? Gotuj na jedno danie od dziś. Jednego dnia zupa, drugiego drugie. Jak się pdp spyta dlaczego jedno danie powtarzaj do znudzenia, że mało kasy na zakupy i że trzeba mniej jeść. A jeśli o kasie decyduje ktoś inny z rodziny zrób listę zakupów i niech sama je robi. Przekonaj się ile czego trzeba i ile co kosztuje .

Popieram mnie dzisiaj moja dama zdenerwowała, az sobie zrobilam wczesniejsza przerwe
23 listopada 2018 15:10
monika.s

Śmiech na sali ! Można wiedzieć co to za firma?

Podbijam pytanie! Co za firma??
23 listopada 2018 15:16
Dusia1978

A czyj to gabinet. ? Gotuj na jedno danie od dziś. Jednego dnia zupa, drugiego drugie. Jak się pdp spyta dlaczego jedno danie powtarzaj do znudzenia, że mało kasy na zakupy i że trzeba mniej jeść. A jeśli o kasie decyduje ktoś inny z rodziny zrób listę zakupów i niech sama je robi. Przekonaj się ile czego trzeba i ile co kosztuje .

Gabinet lekarski syna pdp.
23 listopada 2018 15:17
Czyli bądźmy chamami jak oni, może wtedy będzie nam lzej
23 listopada 2018 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Poprosiłam o odkurzacz bo 2antyki zastałam, inaczej syf zostawie żeby być tak skąpym to po prostu przekracza ludzkie pojęcie.Na razie plusów tu niewiele więc byle do końca i "Tschus"
23 listopada 2018 16:27 / 3 osobom podoba się ten post

Pieknie to firma wykombinowala. Zalatwili na poniedziałek zmienniczke, ktorej oczywiście nie dali numeru kontaktowego do mnie i kombinuja tak zebysmy sie mineli tutaj. Corka najpierw naklamala do firmy niemieckiej a teraz przede mna sie wypiera. Zapytalem ja rano ze skoro szuka zmienniczki to chcialbym jutro wykorzystac swoj wolny dzien do dyspozycji na co ona wiedzac o poniedziałku zaproponowala mi zebym w poniedziałek wzial wolne bo ona jutro z mezem akurat wyjezdza.

(usunięte) mac to sa kpiny i brak jakiegokolwiek szacunku do czlowieka.

Ps. Firma Interkadra

23 listopada 2018 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

Pieknie to firma wykombinowala. Zalatwili na poniedziałek zmienniczke, ktorej oczywiście nie dali numeru kontaktowego do mnie i kombinuja tak zebysmy sie mineli tutaj. Corka najpierw naklamala do firmy niemieckiej a teraz przede mna sie wypiera. Zapytalem ja rano ze skoro szuka zmienniczki to chcialbym jutro wykorzystac swoj wolny dzien do dyspozycji na co ona wiedzac o poniedziałku zaproponowala mi zebym w poniedziałek wzial wolne bo ona jutro z mezem akurat wyjezdza.

(usunięte) mac to sa kpiny i brak jakiegokolwiek szacunku do czlowieka.

Ps. Firma Interkadra

Zrób im reklamę!!!!
23 listopada 2018 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Poprosiłam o odkurzacz bo 2antyki zastałam, inaczej syf zostawie:mycie podlogi: żeby być tak skąpym to po prostu przekracza ludzkie pojęcie.Na razie plusów tu niewiele więc byle do końca i "Tschus":chaplin:

Ja na poprzednim zleceniu nie mogłam się doprosić czajnika do wody , syn miły sympatyczny obiecywał stałe , ale do zakupu nn jej doszło , express do kawy ciekłych podobno już hoho kilka miesięcy. Też miał być nowy. Wszystko było kein Problem tylko nic się nie działo .
 
23 listopada 2018 18:46
dorotee

Ja na poprzednim zleceniu nie mogłam się doprosić czajnika do wody:gotowanie: , syn miły sympatyczny obiecywał stałe , ale do zakupu nn jej doszło , express do kawy ciekłych podobno już hoho kilka miesięcy. Też miał być nowy. Wszystko było kein Problem:-) tylko nic się nie działo .
 

Ja to "takim" życzę tego samego na starość, wtedy pomyślą?jak to moja Mama, Tato musiał się nieraz czuć? Jak chodził cały dzień w mokrych ga...., mial chlodno,pil niedogotowana wodę, albo z kranu, jadł pół plastra sera do dużej kanapki itd.????????.... Ich dzieci to już wcale się cackc nie będą, jak wcześniej im nie zrobią zapisu "że dożywotnia troska dopiero potem dom, ziemia, firma".Dużo już "tego"widziałam!
 
 
 
23 listopada 2018 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja na poprzednim zleceniu nie mogłam się doprosić czajnika do wody:gotowanie: , syn miły sympatyczny obiecywał stałe , ale do zakupu nn jej doszło , express do kawy ciekłych podobno już hoho kilka miesięcy. Też miał być nowy. Wszystko było kein Problem:-) tylko nic się nie działo .
 

U mnie to samo z jednym synkiem zrobil babci przy łóżku uchwyt metalowy żeby łatwiej wstawała miał zrobić drugi w łazience żeby łatwiej z kibla się podnosić i siadać minął miesiąc i nic ponoć wnuk miał przykręcić . Dziś powiedziałam do córki co z tym uchwytem . Wnuk zrobi na dniach ...
23 listopada 2018 20:12 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

Dzisiaj interweniowalem w agencji to dowiedzialem sie ze szukaja zmienniczki/ka dla mnie bo corka jest niezadowolona ze mnie bo jestem roszczeniowy itd. Poza tym naklamala, ze nie sprzatam co tydzien itp. Konsultantka kazala napisac mi oswiadczenie ze mąź tej corki widzial jak sprzatam podczas jej urlopu bo pozbawia mnie wszystkich dodatkow.
Poza tym uslyszalem ze moje slowo sie nie liczy jakiekolwiek tylko zawsze racje ma niemiecka rodzina w takiej sytuacji.
Łzy w oczach prawie mialem bo wykonywalem ponad swoje obiwiazki lacznie z grabieniem lisci, wstawaniem w nocy, balsamowaniem ciala podopiecznego dwa razy dziennie itd.
Dla mnie to jest wszystko komedia.
Do tego Pani mi.doradzila zebym sie powstrzymal i nie interweniowal nigdzie z prwami i obowiazkami bo fama sie roznosi i juz nigdzie nie popracuje w DE

Cześć Oskar.Witaj w opiekunkowym świecie z tej brutalnej strony. Zapłaciłeś frycowe jak my wszyscy lub większość, to teraz już jesteś mianowany 
Potraktuj to co Cię spotkało jako lekcję, otrzep piórka i idź dalej wyciągając wnioski. Panią z agencji się nie przejmuj-byznes to bysznes-korpoludzie posuną się i do szantażu (bo tak coś takiego nazwać należy) , aby interes nie podupadł :)
Ale i nie trać też energii na niepotrzebne działania typu odwet-szkoda czasu i nerwów, a skoncentruj się na tym, aby Ci uczciwie zapłacili. Następnym razem poradzisz sobie lepiej (czyt.odpowiednio do sytuacji...). Głowa do góry i trzym sie.