Na wyjeździe 41

15 sierpnia 2019 16:13 / 5 osobom podoba się ten post
Evvex

Powodzenia z załadunkiem i oby cię pomysłowość w upychania nie zawiodła :oczko:  Poszłam po rozum do głowy i przetarlam siebie, dosłownie peelingiem cukrowym aż miło, teraz kończę manicure i będę jak nowa. Włosy co prawda wołają o pomstę do nieba, ale na te parę dni tryb upinania i maskowanie wdrożę i jakoś dotrwam. 

Ja się szoruję fusamino coś trza robić 
15 sierpnia 2019 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja się szoruję fusami:-)no coś trza robić :hihi:

Ja też
15 sierpnia 2019 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dodajecie coś do tych fusów? Raz spróbowałam i rozbabrało to sie trochę, choć nie powiem- jako peeling dobra rzecz te fusy. Macie jakiś myk, żeby nie było po tym pobojowiska w łazience?
15 sierpnia 2019 18:17 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pacz to nam znikasz..... a będziesz zaglądać?:-)

Będę zaglądać i podglądać 
15 sierpnia 2019 18:24 / 4 osobom podoba się ten post
Doszłam do wniosku, że podopieczny z korzyścią dla siebie bedzie chodził do łóżeczka wczesnie . I poszedł . Mam wolne od 17.30 i teraz żałuje, że taki wniosek wyciągłam . Siedze i się patrze jak deszcz pada .
15 sierpnia 2019 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ja się szoruję fusami:-)no coś trza robić :hihi:

Nie jestem w temacie  co mam szorować fusami? 
15 sierpnia 2019 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Nie jestem w temacie :-( co mam szorować fusami? 

wszystko co się da począwszy od twarzy po stopy
15 sierpnia 2019 19:12 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

:smiech2:wszystko co się da począwszy od twarzy po stopy:hihi:

Ahaaa... Tego onego też? A jak się odbarwi? 
15 sierpnia 2019 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dodajecie coś do tych fusów? Raz spróbowałam i rozbabrało to sie trochę, choć nie powiem- jako peeling dobra rzecz te fusy. Macie jakiś myk, żeby nie było po tym pobojowiska w łazience?

Wszędzie potem są, prysznic w ruch pamiętam jak dawno temu pierwszy raz to zrobiłam to mąż prawie zawału nie dostał jak po cos do łazienki wlazł a ja taka czarna w wannie siedziałam Pamiętam jego słowa cyt.Kobeto coś Ty za mydło kupiła ?
15 sierpnia 2019 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ahaaa... Tego onego też? A jak się odbarwi? :to nie ja:
:smiech3:

To nie do odbarwienia służy to stary naskórek usuwa  Nie radze
15 sierpnia 2019 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To nie do odbarwienia służy to stary naskórek usuwa :oklaski: Nie radze:yahoo:


15 sierpnia 2019 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wszędzie potem są, prysznic w ruch :oklaski:pamiętam jak dawno temu pierwszy raz to zrobiłam to mąż prawie zawału nie dostał jak po cos do łazienki wlazł a ja taka czarna w wannie siedziałam :smiech2:Pamiętam jego słowa cyt.Kobeto coś Ty za mydło kupiła ?:zaskoczenie1::hihi:

Mój mnie jeszcze w takim stanie nie widział ( z maseczką na twarzy tak  ).Zrobię mu niespodzianke na urlopie 
Żadnej oliwy z oliwek, albo miodku do tych fusów nie dajecie? Nic, tak postnie?
15 sierpnia 2019 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mój mnie jeszcze w takim stanie nie widział ( z maseczką na twarzy tak :-) ).Zrobię mu niespodzianke na urlopie :hihi:
Żadnej oliwy z oliwek, albo miodku do tych fusów nie dajecie? Nic, tak postnie?

Czasem oliwę dodaje jak na twarz albo szyję czy dekolt niżej już niekoniecznie
15 sierpnia 2019 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czasem oliwę dodaje jak na twarz albo szyję czy dekolt niżej już niekoniecznie:-)

Ja się kiedyś miodem wypilingowałam- to dopiero było- nie mogłam płytek domyć- kleiło sie wszystko. Skóra po tym była mięciutka i odżywiona, ale wole mniej drastyczne metody zrzucania starej skóry 
Spróbuje z tymi fusami- najwyzej zamkne sie w łazience 
15 sierpnia 2019 19:30 / 3 osobom podoba się ten post
W życiu takim paskudztwem sie nie wysmaruję . W zyciu  Mam fobie, ręcę myję kilkadziesiąt razy w dzień a krem uzywam tylko jeden i  siedzę jak na szpilkach czekam kiedy się wchłonie . Maseczkę robię taka na szybko z naturalnego produktu od kury brrrr . Jakoś wytrzymuję . A ładna jestem i bez zmarszczków