Jak minął dzień 3

20 maja 2019 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
Witam przed pójściem spac
20 maja 2019 23:29 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

:aniolki:Witam przed pójściem spac

A ja się pożegnam przed pójściem spać 
Dobranoc 
20 maja 2019 23:30 / 3 osobom podoba się ten post
Jutro ciężki dzień, nowi pacjenci Kurcze coraz mlodsze osoby, ciężko się patrzy na te ich bezradność w chorobach.Nie ma co się rozczulać, trza do snu ululac
21 maja 2019 07:16 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Jutro ciężki dzień, nowi pacjenci Kurcze coraz mlodsze osoby, ciężko się patrzy na te ich bezradność w chorobach.Nie ma co się rozczulać, trza do snu ululac:bezradny:

Ja nie w temacie- a gdzie pracujesz?
21 maja 2019 07:26 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Jutro ciężki dzień, nowi pacjenci Kurcze coraz mlodsze osoby, ciężko się patrzy na te ich bezradność w chorobach.Nie ma co się rozczulać, trza do snu ululac:bezradny:

Cześć Elka fajnie że do nas wpadłaś, pozdrawiam 
21 maja 2019 07:36 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Ja nie w temacie- a gdzie pracujesz?

Ja też nie wiem,a chciałabym wiedzieć
Może oświeciłabyś nas,Elko miła?
21 maja 2019 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie jakos tak ponuro dziś, aż.nic sie nie chce w taką pogodę. Babcia przysypia w fotelu, a ja zaopatrzyłam się w gazety do poczytania.
21 maja 2019 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też ponuro a chciałam wreszcie rower użyć ehh
21 maja 2019 16:14 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Ja nie w temacie- a gdzie pracujesz?

W Domu Opieki takim dość małym  do 40 pacjentow.Wczesniej też pracowałam na sztelach, a że mój chlop polak nie chciał wracać..to dla niego m.in.zostaje też.Dlatego zdecydowałam się  na pracę z (powrotem do domu).Na 2 zmiany system.A teraz często rodziny korzystają z programu wsparcia i odciążają personel w zamian za rabaty dla swych Seniorów to trochę chaos się robi(tak jak na sztelach rodzinka wpada...)Niemcy chca "przejąć"rynek opiekunczy, ale jeszcze daleko do(o ile w ogóle)porównać jakość pracy dobrych opiekunek do jakości pracy w "masowce".Rodziny zapominają że personel i pojedyncze opiekunki/owie są od zapewnienia jakości fizjologii życia a nie od budowania wielkich przyjaźni i kontaktów emocj.Taka "spychologia" ogólna bo że niby płacą..Z pretensjami zamiast do szefa to do nas(((
21 maja 2019 16:23 / 7 osobom podoba się ten post
Np? Zakwaterowana pdp.tydzien dopiero "rodzinka wpada i zdziwiona czemu jest taka osowiała, apatyczna? " Nie pomyślą że przez 80l.mieszkala w 1miejscu i nagle została"oddelegowana" zwłaszcza że jeśli jest lekka demencja to ta osoba to bardzo przeżywa.Przykladow różnych sporo, tyle że mozemy zawsze śmiało się postawić, nie podkulac ogona.Częsć żałuję że oddali bliskich, są o tacy co po czasie zabierają z powrotem?.Zawsze
jednak wg.umowy i okresu probnego.Ma to ręce i nogi!
21 maja 2019 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Np? Zakwaterowana pdp.tydzien dopiero "rodzinka wpada i zdziwiona czemu jest taka osowiała, apatyczna? " Nie pomyślą że przez 80l.mieszkala w 1miejscu i nagle została"oddelegowana" zwłaszcza że jeśli jest lekka demencja to ta osoba to bardzo przeżywa.Przykladow różnych sporo, tyle że mozemy zawsze śmiało się postawić, nie podkulac ogona.Częsć żałuję że oddali bliskich, są o tacy co po czasie zabierają z powrotem?.Zawsze
jednak wg.umowy i okresu probnego.Ma to ręce i nogi!

Odczuwasz zmęczenie? Myślisz w ogóle o powrocie do naszego systemu pracy czy tylko Heim,?
21 maja 2019 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Spiaco , jeszcze głowa trochę boli , chyba już od tego chorowania
21 maja 2019 17:41 / 4 osobom podoba się ten post
A ja chciałam się pochwalić, że dziś wpadłam w taki flohmarkowy sklep, bo szukałam jakiejś "okryjbiedy" na cieplejsze dni, które teraz nadeszły w Berlinie. Moje kurteczki i polarek są za ciepłe, a w samym krótkim rękawku rano prowadzić PDP do "przedszkola" to trochę chłodno. No i trafiłam na "perełki" - całkiem fajne, markowe rzeczy nowiusieńkie. I przy okazji dorwałam fajnego grzybka na świeczki i porcelanowe koty - solniczki i pieprzniczki - czarne i białe. Trochę kasy wydałam, ale jestem zadowolona.
21 maja 2019 17:42 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Spiaco , jeszcze głowa trochę boli , chyba już od tego chorowania:choroba:

Weź jakieświtaminy wzmacniające
21 maja 2019 17:46 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Odczuwasz zmęczenie? Myślisz w ogóle o powrocie do naszego systemu pracy czy tylko Heim,?:aniolki:

Myślę że tak z "doskoku" ale już nie 24 w tej robocie chociaż zamykam drzwi i "tschus" i dzień wolnego czy 2 pod rząd.