Jak minął dzień 4

18 czerwca 2019 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Aczkolwiek ja dzisiaj Baden Baden
18 czerwca 2019 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Konwalio!!! Czy Ty masz te rude loki naturalne? Jeśli tak, to lepiej skłam bo mię tu trafi ze zazdrości ! :hihi:
 
A teraz na zakończenie dnia bo minął- czas zwinąć home office z deski do prasowania (mam naprawde wielką- mogę prasować i sie laptop zmieści) -iiii zatroszczyć się o mana bo się zdematerializował. To znaczy wyskoczył ze spodni (bo leżą ) a chłopa ni ma...Musi jest w łazience, a zatem będzie romantyczny wieczór....I diabli wiedzą co tu w taki upał w sypalni robić. Termofor odpada...No cóż...Ubiorę szpilki , wezmę te portki i w niego nimi rzucę...dobranoc....:hihi:

Ale ze mnie kłamczuszek 
18 czerwca 2019 22:16 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Za te Dusze jednoczesne:szampan:

I za Dusze oczyszczone z potu żywota ziemskiego 
18 czerwca 2019 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Konwalio!!! Czy Ty masz te rude loki naturalne? Jeśli tak, to lepiej skłam bo mię tu trafi ze zazdrości ! :hihi:
 
A teraz na zakończenie dnia bo minął- czas zwinąć home office z deski do prasowania (mam naprawde wielką- mogę prasować i sie laptop zmieści) -iiii zatroszczyć się o mana bo się zdematerializował. To znaczy wyskoczył ze spodni (bo leżą ) a chłopa ni ma...Musi jest w łazience, a zatem będzie romantyczny wieczór....I diabli wiedzą co tu w taki upał w sypalni robić. Termofor odpada...No cóż...Ubiorę szpilki , wezmę te portki i w niego nimi rzucę...dobranoc....:hihi:

Dreszcze też można mieć w sypialni choć upał na zewnątrz 
19 czerwca 2019 11:02 / 4 osobom podoba się ten post
Poranny spacer, ale i tak już gorąco. Jakaś firma kosi trawę. I jeden chłopaczek w czarnych dresach, bluzie z kapturem i kamizelce odblaskowej. Nawet kaptur założył,ale zdjął. Jakoś tak niemrawo tymi grabiami machał- czemu się nie dziwię, musiało mu być gorąco!
19 czerwca 2019 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
27 u mnie, uff... Zapraszam na na tarasie
19 czerwca 2019 12:12 / 4 osobom podoba się ten post
:
19 czerwca 2019 12:59 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee
Ale jesteś fajnie zorganizowana, na wszystko znajdziesz czas
19 czerwca 2019 13:04 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

dorotee
Ale jesteś fajnie zorganizowana, na wszystko znajdziesz czas:-)

Tja , zarzadzanie czasem klania sie
19 czerwca 2019 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tja , zarzadzanie czasem klania sie:-)

To przybij piątkę
19 czerwca 2019 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

27 u mnie, uff... Zapraszam na :kawa1:na tarasie:-)

Cole proszę albo Fante zmrożoną
19 czerwca 2019 16:35 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Poranny spacer, ale i tak już gorąco. Jakaś firma kosi trawę. I jeden chłopaczek w czarnych dresach, bluzie z kapturem i kamizelce odblaskowej. Nawet kaptur założył,ale zdjął. Jakoś tak niemrawo tymi grabiami machał- czemu się nie dziwię, musiało mu być gorąco!

Werska, lepiej się spocić niż szukać kleszczy, cholerstwa w tym roku tak jak w zeszłym od groma. Brrr
19 czerwca 2019 16:39 / 2 osobom podoba się ten post
Może i tak- z tymi kleszczami...
19 czerwca 2019 16:48 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Werska, lepiej się spocić niż szukać kleszczy, cholerstwa w tym roku tak jak w zeszłym od groma. Brrr

Co to ja miałam napisać, paluchy lepkie przykleiły się i muszę się zacytować. Niech to słońce trochę odpuści, bo mnie niemoc dopadła, w telewizorni ostrzeżenia że idzie armagedon burzowy, ale chyba ominie Frankfurt i okolice, bo niebo bezchmurne Luke jak ty na tarasie dajesz radę, bo u mnie patelnia, mimo rolety wysuniętej do końca. Ze sklepu szłam slalomem pod drzewami, co mi wiele nie dało i tak czy siak do mycia.
19 czerwca 2019 16:57 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie w mieszkaniu tez jak w piecu .. Na szczęście mam wentylator
Wczoraj byłam z koleżanka nad wodą trochę się opalić bo biała jestem jakbym z prosektorium wyszła hahaha . Niestety wróciłam do domu spieczona na czerwono ale dwa , może trzy dni i zbrązowieje ..