Jak minął dzień 4

21 czerwca 2019 22:19 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie też "bilans dnia pozytywny". Nawet już mi nie żal braku wczorajszego wolnego- z powodu święta.
Właśnie dzwoniła tutejsza koleżanka się pożalić- pojechała do Aalen do fryzjera i totalny niewypał- nie ten kolor, nie takie cięcie. Ale włosy odrosną, a kolor chyba się wypłucze, bo to szampon podobno. Szczęśliwa nie jest...
22 czerwca 2019 00:05 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

U mnie też "bilans dnia pozytywny". Nawet już mi nie żal braku wczorajszego wolnego- z powodu święta.
Właśnie dzwoniła tutejsza koleżanka się pożalić- pojechała do Aalen do fryzjera i totalny niewypał- nie ten kolor, nie takie cięcie. Ale włosy odrosną, a kolor chyba się wypłucze, bo to szampon podobno. Szczęśliwa nie jest...

Byłam w de.3x u fryzjera i "dziękuję"
22 czerwca 2019 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
Właśnie wiadomość od mojej przyjaciółki przeczytałam- i nie zdziwiła mnie wcale... Jest w Gruzji z synem u rodziny jego dziewczyny. No i gdzie była wczoraj wieczorem? W Tibilisi na protestach przed parlamentem. Wieczorne były spokojne, bez aresztowań. Ale że też akurat w tym czasie trafiła! Mam nadzieję, że teraz będzie za daleko- do Batumi jadę, potem jeszcze gdzieś i koniec przygody.
22 czerwca 2019 15:26 / 3 osobom podoba się ten post
Druga moja wycieczka dziś, a on się  już
zmęczył i machnął se pauzę
 
 
22 czerwca 2019 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
Zazdroszcze roweru nie pożycza mi
22 czerwca 2019 16:04 / 3 osobom podoba się ten post
A tu jest fajny, kupiony w komisie, roczny. Mozę ci pożyczę?
22 czerwca 2019 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

A tu jest fajny, kupiony w komisie, roczny. Mozę ci pożyczę?

Wpadnę jutro po ohiedziemam wolne do wieczora
22 czerwca 2019 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Wpadnę jutro po ohiedzie:-)mam wolne do wieczora:ferrari:

Czekam!
A mi trochę żal- dowiedziałam się, że jutro takie babskie, rodzinne spotkanie nad Hańczą. Mam nadzieję, że będą następne... A swoją drogą, co one z wujkiem zrobią, który tam mieszka???? Toć to facet. I nie ma bata, o laseczce na górkę za stodołą przyjdzie...
22 czerwca 2019 16:50 / 6 osobom podoba się ten post
U mnie dzień raczej spokojny ale pracowity.  Dokonczylam sprzątanie, które przed Bożym Ciałem zaczęłam. Dziś segregacja i opróżnianie mieszkania z tych rzeczy, które napewno mi się już nie przydadzą. Nie lubię gromadzić gratów czy nawet ubrań. Skoro nie założyłam czegoś przez rok lub dwa  to napewno już tego nie zaloze. Na jutro planuje wyjazd na cmentarz do ojca z racji Dnia Ojca a i może do mojego ukochanego Nałęczowa skoczę na lody. Teraz popołudniowa kawka i relax na całego bo upał daje się we znaki a od środy na być jeszcze gorzej.  Spokojnego dnia kochani. 
23 czerwca 2019 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dzionek minął fajnie, po powrocie z obiadu miałem 3 godziny pauzy. Wykorzystałem ten czas na , zwiedziłem sąsiednie miasteczko Grosshansdorf, wypiłem kawkę, podaną przez uroczą młodą Greczynkę. Tylko kilku Greków siedziało przy stolikach,  nikt nie jadł, chociaż ceny możliwe. Pogoda super. A teraz dziadek po kolacji ogląda TV, a ja mam wolne do spania dziadkowego
23 czerwca 2019 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
Te długie przerwy mnie wykonczaale miasteczko ciekawe i na nogach i autohusem
23 czerwca 2019 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Czekam!
A mi trochę żal- dowiedziałam się, że jutro takie babskie, rodzinne spotkanie nad Hańczą. Mam nadzieję, że będą następne... A swoją drogą, co one z wujkiem zrobią, który tam mieszka???? Toć to facet. I nie ma bata, o laseczce na górkę za stodołą przyjdzie...

Nie dałam rady dzisiaj wpaść , może za tydzien
23 czerwca 2019 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie dałam rady dzisiaj wpaść , może za tydzien:ferrari:

To ostatnia szansa Bo w kolejną niedzielę zjazd
24 czerwca 2019 19:23
Dziś było 27 stopni, jutro ma być 30 maksymalnie...
A ma być jeszcze goręcej w tym tygodniu. Już mi się nie opłaca skoczyć na basen. Za niedługo nacieszę się wodą..
24 czerwca 2019 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziś było 27 stopni, jutro ma być 30 maksymalnie...
A ma być jeszcze goręcej w tym tygodniu. Już mi się nie opłaca skoczyć na basen. Za niedługo nacieszę się wodą.. :-)

No popatrz, dokładnie to samo pomyślałam- w poprzednie czwartki nie mogłam, teraz przejadę obok, ale nie pójdę na basen. Raczej. Nedługo jeziora Suwalszczyzny w zasięgu roweru.. Nawet moje ukochane, najgłębsze- Hańcza!