Jak minął dzień 4

25 czerwca 2019 21:18 / 7 osobom podoba się ten post
Chociaż to nie rewelacja, to sosik fajny z leśnych grzybów będzie. Rosną są przy ścieżce w lesie, ale w głąb już dziś nie wchodziłem... Parno, dużo robactwa, może i kleszczy. Miły, fajny, spokojny dzień
 
25 czerwca 2019 21:22
Tropikalnie
25 czerwca 2019 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
Tropikalnie
25 czerwca 2019 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Chociaż to nie rewelacja, to sosik fajny z leśnych grzybów będzie. Rosną są przy ścieżce w lesie, ale w głąb już dziś nie wchodziłem... Parno, dużo robactwa, może i kleszczy. Miły, fajny, spokojny dzień:aniolki::-)
 

Jajecznica z grzybkami i z cebulką?
26 czerwca 2019 07:45 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Chociaż to nie rewelacja, to sosik fajny z leśnych grzybów będzie. Rosną są przy ścieżce w lesie, ale w głąb już dziś nie wchodziłem... Parno, dużo robactwa, może i kleszczy. Miły, fajny, spokojny dzień:aniolki::-)
 

Uważaj na kleszcze . U nas są komunikaty, że w D są jakieś afrykańskie kleszcze, które roznoszą jeszcze więcej chorób niż te zasiedziane 
26 czerwca 2019 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Uważaj na kleszcze . U nas są komunikaty, że w D są jakieś afrykańskie kleszcze, które roznoszą jeszcze więcej chorób niż te zasiedziane :zaskoczenie1:

Dzięki, dlatego jestem przezorny
26 czerwca 2019 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wychodzę z domu, powietrze aż drga . Zrobiłam przed domem wielką kałużę dla ptaków . Momentalnie kilka już siedzi w wodzie . Chyba jednak będę musiała wyjść i uzupełnić wodę . Wystawiam też plastikowe podstawki z wodą w ogrodzie, jednak kałuża pobiła rekord w liczebności użytkowników . 
26 czerwca 2019 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Tu przed domem wśród różnych rzeźb stale jest taki ozdobny basenik z wodą dla ptaków. Jakie to teraz ważne...
26 czerwca 2019 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
Tutaj są dwa oczka , fontanny dwie też . Ptaków mnóstwo.
26 czerwca 2019 16:00 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie w piekle   poleciałam o 10-tej do tutejszego można by powiedzieć lumpeksu, ale to bardziej pchli targ przypomina. To 2-piętrowy magazyn i jest tam absolutnie wszystko z mieszkań, piwnic i garaży czynny jest tylko we środy i piątki, więc powstrzymać się nie mogłam. Opłaciło się, kupiłam kolejny młynek do kawy z ceramiczną malowaną gałką i z taka samą przy szufladce  za 3e. Mosiężny wieszak w kształcie kiści winogron  za 4e z trzema bolcami, powieszę w korytarzu będzie dla chłopaków, zawsze rzucają kurtki gdzie popadnie, bo nie sięgają do wieszaka. Była ładna pościel haftowana, ale się trochę brzydzę, nie kupiłam za to torebeczka na łańcuszku w kolorze burgunda przemówiła do mnie, a że kosztowała całe 5e to już jest moja. Wracając zaliczyłam lody, kupiłam truskawki, wypiłam 0,75 wody a i tak mi się kapelutek zakręcił od gorąca. Zulka widząc moją czerwoną twarz popukała się w głowę, na zdobycze machnęła ręką i tyle se pogadałyśmy, nic to ja i tak jestem zadowolona.
26 czerwca 2019 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
Ewex, tu 5 km dalej też jest taki, tylko mniejszy. Byłam kilka razy, i jutro się wybieram- bo chcę przy okazji ze zniżki w Triumphie skorzystać. Tutaj otwarty 5 dni, po dwie godziny- rano, albo wieczorem. We czwartki o 15 otwierają i ja potem się spieszę, żeby zdążyć przed powrotem Weroniki z przedszkola. Ale trudno, jak nie zdążę, to może się nauczą, żeby nie przywozić za wcześnie. Nic nie będzie, bo córka już z pracy przyjdzie, to ewentualnie do niej zadzwonią. Przy okazji zahaczę o basen, bo też w tej miejscowości jest. To jutro mam zaplanowane- rower w piekarniku
26 czerwca 2019 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Przerwa w pokoju , zaciemniony , woda we wiaderku , mokre ręczniki na łóżku , termosauna
26 czerwca 2019 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Przerwa w pokoju , zaciemniony , woda we wiaderku , mokre ręczniki na łóżku , termosauna:kapiel:

Czy ty mnie podglądasz
26 czerwca 2019 18:32 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Czy ty mnie podglądasz:chowa sie:

26 czerwca 2019 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj do południa był skwar, po 16 zelżało. Mogłem więc kować sobie. Wszak kondycja się przyda, gdy wrócę na łono rodziny.. żony
Przyjemny dzień, tak jak każdy tutaj. Trzeba powolutku się ogarniać, a potem spać