Jak minął dzień 4

17 lipca 2019 10:15 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawa sekwencja przed jednym z lokali z rybami.... 
 

 
I taka ciekawostka, którą zauważyłem... Chyba wszystkie polskie panie pouciekały do pracy w opiece w Demenclandii:smiech3:
Czy kupowałem gofry, czy rybę, czy piwo, obsługiwały mnie Ukrainki... Ba, nawet na plażach w rolę ratownika wcielali się Ukraińcy. 

Żeby nie pracownicy z Ukrainy 3/4 wybrzeża i nie tylko stałoby.Zanim wprowadzono rozdawnictwo socjalne kobiety wręcz biły się o pracę w ośrodkach i punktach gastronomicznych a dziś np.w ośrodku,gdzie pracuje mój mąż jest zaledwie 4 osoby polskiego personelu....Reszta wszystko Ukraińcy. 
17 lipca 2019 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Żeby nie pracownicy z Ukrainy 3/4 wybrzeża i nie tylko stałoby.Zanim wprowadzono rozdawnictwo socjalne kobiety wręcz biły się o pracę w ośrodkach i punktach gastronomicznych a dziś np.w ośrodku,gdzie pracuje mój mąż jest zaledwie 4 osoby polskiego personelu....Reszta wszystko Ukraińcy. 

Kasiu, zgadza się
17 lipca 2019 16:00 / 3 osobom podoba się ten post
mija fajnie...zwłaszcza z bliską osobą
17 lipca 2019 21:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień wspominkowy miałam . Zakopałam się w starych e-mailach . Czytałam, czytałam, czytałam i wspominałam stare czasy na forum . Gdzie się podziewa Tyciek wielbicielka kotów, Ola , Margolcia ,Bea i wiele innych dziewcząt . Część na pewno pracuje w opiece a może nawet zagląda . Co się  u Was dzieje dziewczęta ?  część profili jest aktywna . Widzę często Binior ale wstrzemiężliwa jest, zaparła sie i nie pisze . Odniosłam wrażenie, że byłyśmy sobie dość bliskie jak wynika z tresci w poczcie . Pisałysmy nawet o prywatnym sprawach . Dopóki nie utworzył sie nowy (nie) rząd na forum .Szkoda .
18 lipca 2019 23:18 / 5 osobom podoba się ten post
Skrobnę parę słów z nowej steli Matko droga chałupa wielka jak Berlin ,pokoi już sama nie wiem ile bo mi się  w tym momencie wszystko pomieszało .Cudna oranżeria z pięknymi kwiatami i ratanowymi meblami, ogromniasty taras a ogród bardzo ładny.Pdp.mieszka sama,uśmiechnięta, ciepła.Rodzina dochodząco-dojeżdżająca.Mam łepetynę nabitą nowymi informacjami,wskazówkami i na dziś mam już dość Jutro jeszcze razem z koleżanką zmienniczką do samego wieczora i fajnieJutro też machnę fotki nowo zakupionych przez pdp.kwiatów doniczkowych bardzo mi się podobają a Mleczko na pewno poda mi ich nazwy, za co będę b.wdzieczna bo ja noga w tym temacieDobranoc wszystkim teraz to mi tylko łoże pomoże
19 lipca 2019 12:30 / 3 osobom podoba się ten post
W maju ustaliłem termin na wizytę u swojej neurolog na 19 lipca... Okazało się, że jest na urlopie, chociaż 2 lipca się pytałem, czy to termin pewny... Ech.
Dziś rejestratorka wcisnęła mnie na 29 lipca... Dobrze, że ostatnie bóle "zneutralizował" mi niemiecki chirurg... Jednak muszę to leczyć w PL. Ale.. póki co jest lepiej, niemniej trzeba leczyć przyczyny choroby a nie jej skutki
19 lipca 2019 13:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień wspominkowy miałam . Zakopałam się w starych e-mailach . Czytałam, czytałam, czytałam i wspominałam stare czasy na forum . Gdzie się podziewa Tyciek wielbicielka kotów, Ola , Margolcia ,Bea i wiele innych dziewcząt . Część na pewno pracuje w opiece a może nawet zagląda . Co się  u Was dzieje dziewczęta ?  część profili jest aktywna . Widzę często Binior ale wstrzemiężliwa jest, zaparła sie i nie pisze . Odniosłam wrażenie, że byłyśmy sobie dość bliskie jak wynika z tresci w poczcie . Pisałysmy nawet o prywatnym sprawach . Dopóki nie utworzył sie nowy (nie) rząd na forum .Szkoda .

I masz rację  Naprawdę.Baśka z Łasku
niepowtarzalnie jest niebezpieczna
19 lipca 2019 15:09 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Skrobnę parę słów z nowej steli :-)Matko droga chałupa wielka jak Berlin ,pokoi już sama nie wiem ile bo mi się  w tym momencie wszystko pomieszało .Cudna oranżeria z pięknymi kwiatami i ratanowymi meblami, ogromniasty taras a ogród bardzo ładny.Pdp.mieszka sama,uśmiechnięta, ciepła.Rodzina dochodząco-dojeżdżająca.Mam łepetynę nabitą nowymi informacjami,wskazówkami i na dziś mam już dość :palka:Jutro jeszcze razem z koleżanką zmienniczką do samego wieczora i fajnie:radosc:Jutro też machnę fotki nowo zakupionych przez pdp.kwiatów doniczkowych bardzo mi się podobają a Mleczko na pewno poda mi ich nazwy, za co będę b.wdzieczna bo ja noga w tym temacie:hihi:Dobranoc wszystkim teraz to mi tylko łoże pomoże:yahoo:

Ja bym się tam "zarobiła" niech drzwi ścisą, ale ja mam kręćka w temacie kwiatów . Potrafię nawet się rozpłakać jak cos się ułamie  Dawaj fotki dawaj .
19 lipca 2019 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Gdybym była w pracy napisałabym, że pauze mam  .  W domu mogę jedynie napisać, że leżę na dowolnie wybranym boku .........
19 lipca 2019 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ja bym się tam "zarobiła" niech drzwi ścisą, ale ja mam kręćka w temacie kwiatów . Potrafię nawet się rozpłakać jak cos się ułamie :krzyczy: Dawaj fotki dawaj .

Już wysyłam storczyk i amarylis to znam a tamte inne to nie 
19 lipca 2019 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

W maju ustaliłem termin na wizytę u swojej neurolog na 19 lipca... Okazało się, że jest na urlopie, chociaż 2 lipca się pytałem, czy to termin pewny... Ech.
Dziś rejestratorka wcisnęła mnie na 29 lipca... Dobrze, że ostatnie bóle "zneutralizował" mi niemiecki chirurg... Jednak muszę to leczyć w PL. Ale.. póki co jest lepiej, niemniej trzeba leczyć przyczyny choroby a nie jej skutki:-)

Bolące miejsca trzeba okładać młodym wkładem z BH gdzieś tak słyszałam 
19 lipca 2019 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Już wysyłam :-)storczyk i amarylis to znam a tamte inne to nie :-)

Guzmania, Bromelia,Anturium . Resztę znasz, tylko ze amarylisa nie widzę, za skarby świata 
19 lipca 2019 17:45 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień mija spokojnie
Zaraz lecę robić kolację
Pdp małomówna , ciągle śpi ,je sika i znów śpi i tak w kółko . Dziś spytałam córki czy ona zawsze taka czy może to ja robię coś źle . Córka mówi że tak już ma i mam się nie przejmować .. jutro przychodzą o 7 lub 7:30 Pflegedienst kąpać babcie gruntownie . Chodź ja i tak jej robię prysznic codziennie ale niech robią jak chcą ..
19 lipca 2019 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień między innymi mi minął na krótkim plażingu i efekt jest taki, że po pływaniu napadł mnie wilczy głód. Rzucilam w niego jabłkiem, nektarynką - więcej nie pamiętam
Pdp w swojej ramie, czyli normie. Nie wiem co by musiał zrobić, żeby mnie wyprowadzić z równowagi. Z hydrantem sie już witał, ale tylko wtedy, jak był w szalonym humorze.
Potem telekonferencja z domem. Od jakiegoś czasu zastanawiamy sie z moim nad psim towarzyszem dla naszego łobuza, aby nie zkociał do szczętu. Nie chcemy kupować z hodowli- myślimy o adopcji też takiego złodzieja serc jak nasz. Jest mnóstwo psiego nieszczęścia i mozemy zapewnic dom jakiemus piesełu w wieku dojrzałym jak nasz, albo i starszemu nawet. Uśmiecham się na samą myśl i jednocześnie trochę cienko do widzę, bo te łobuzy na bezczela pakują się do łóżka . Z jednym ciasno a co dopiero z dwoma a uwierzcie - nie ma się serca wygonić- takie oczy robi. Tyle, że ciezko wybrać...coraz więcej psów i kotów jest porzucanych przez wlascicieli...
19 lipca 2019 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Guzmania, Bromelia,Anturium . Resztę znasz, tylko ze amarylisa nie widzę, za skarby świata :lol2:

No mi się pomyliłodzięki za info