Jak minął dzień 4

20 lipca 2019 19:02 / 3 osobom podoba się ten post
Popadało , pogrzmialo , poblyskalo . Teraz przyjemnie wyjść do ogrodu . Pdp zwiala w tych CV iemnoscia do łóżeczka, a ja nad rzeczkę . Teraz dzwony mnie wołają . Do SW Katarzyny . Jutro wybiorę się .
20 lipca 2019 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
No coż mone plany wzięły w łeb. Owszem klucze mam, balkonik stoi jak stał, ale nie wiem kiedy wybedzie zmienniczka. Ponoc jej bus sie rozkraczył. I nie wiadomo co z wyjazdem, a lozko pojedynczse ( ktore zamierzam zaanektować, bez skrupułów) , tak wiem wiedżma jestem.
20 lipca 2019 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
I koniec dnia wolnego. Freibad prawie jak aquapark. Połozony na dość dużym terenie. Cztery baseny do wyboru w tym skocznia, położona obok sportowego basenu udostępnionego dorosłym. Dla dzieciaków i nieumiejących plywać jest specjalny basen ze sztucznie robionymi falami. Oprócz tego boiska, stoły tenisowe , restauracja. Mnóstwo trawki mięciutkiej jak dywan Shaggy do wylegiwania się - no i pewność, ze jak się pójdzie plywać ,to z kocyka, czy leżaka nikt niczego nie podprowadzi- pełen luz i relaks .Pomiędzy wciśniete piękne kompozycje kwiatowe- widać nie tylko pewną rękę ogrodnika ale i zmysł artystyczny. Wklejam szybko zdjęcie z wejscia to tego przybytku relaksu i radości i spokojnej nocy życzę. Jam padnięta jak pies Pluto.
20 lipca 2019 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Zamów w internetowych ogłoszeniach, bo jak pójdziesz do schroniska to odchorujesz albo wrócisz ze stadem. Zazdroszczę ci że masz możliwość powiększyć stado, też bym tak chciała, ale w mieście to nie ma żadnej racji bytu. Pamiętam jak nasz Ferdynand ze względu na moje dziewczyny, które często okupowały moje łóżko i dla biedaka było już za ciasno, ograniczał się do kładzenia twarzy i czasem jednej łapy na wolnym brzegu, ale potrafił i godzinę tak sterczeć. Zawsze spał obok na dywanie, a kojec tylko jak się obrażał, albo jak byli goście, na moim łóżku zawsze jak się tylko za nami drzwi zamknęły:-) Czasem udało się go przyłapać, ale z reguły zdążył zleżć zanim się drzwi otworzyło, nigdy go za to nie karciłam, a on i tak miał minę jakby mi zjadł obiad. Kochane było psisko, bardzo za nim tęsknię, choć już 5lat minęło.

Fajnie jest jak Ci zwierzaki łoże podbiorą
21 lipca 2019 11:26 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Fajnie jest jak Ci zwierzaki łoże podbiorą:hihi:

To prawda mam nadzieję że mojej Mani pies, od czasu do czasu zabłądzi i do mnie. Na świeżych zdjęciach od hodowcy już trochę przypomina zwierza, a nie puszystą kulkę. 
21 lipca 2019 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
Mija, mija . Już prawie południe . Jogurcik zjadłam i czekam na nastepny posiłek . Tak jak pisałam - nie gotuję, nie piorę, nie sprzatam . To jest życie . Aż strach pomyśleć, że może wnet ta wygoda się skończyć .
21 lipca 2019 15:32 / 4 osobom podoba się ten post
Z pauzy wróciłam i szybko z fotkami do Was lecę nikogo dziś nie spotkałam nieszkodzi, czasem człek też sam ze sobą musi pogadać ,więc wlazłam na wzgórek winnice cudne panorama też swojej fotki nie wklejam, bo facjatę moją znacie
21 lipca 2019 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mój dzień niedzielny też pięknie mija , spotkałam się z miłą koleżanka w pałacowych ogrodach , spotkaliśmy bobra , prawdziwego . Informacje wymienione pdp podjada , śpi , ja chyba też
21 lipca 2019 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
A mój dzień choć świąteczny, naraził mnie na koszty . Telefon mi padł i chyba bezpowrotnie .
21 lipca 2019 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mija, mija . Już prawie południe . Jogurcik zjadłam i czekam na nastepny posiłek . Tak jak pisałam - nie gotuję, nie piorę, nie sprzatam . To jest życie . Aż strach pomyśleć, że może wnet ta wygoda się skończyć .

No to Ci przesyłam fotkę jak dziś z zakupionych wcześniej kwiatów parapet od ulicy udekorowałam 
22 lipca 2019 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to Ci przesyłam fotkę jak dziś z zakupionych wcześniej kwiatów parapet od ulicy udekorowałam :radosc:

Mię sie podoba . Tylko przechodnie szyby nosami mogą wymazać zaglądając na  kwiaty . Orchidea lubi osłonki przezroczyste, bo to epifity, pasożyty . Lubią mieć korzenie doświetlone .
22 lipca 2019 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Tyralam w ogrodzie 15 minut
22 lipca 2019 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tyralam w ogrodzie:zywoplot: 15 minut:-)

Też tak robię, a potem to tylko pracuję. 
22 lipca 2019 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Tyralam w ogrodzie:zywoplot: 15 minut:-)

Długoi widzę że chłoinkę do domu targasz
22 lipca 2019 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Mię:-) sie podoba . Tylko przechodnie szyby nosami mogą wymazać zaglądając na  kwiaty . Orchidea lubi osłonki przezroczyste, bo to epifity, pasożyty . Lubią mieć korzenie doświetlone .

: epifit z doświetlonym korzeniem.ładnie może kiedyś użyje tego sformułowania