Jak minął dzień 4

13 sierpnia 2019 07:23 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Kliknij na stronkę : zapato. com.pl oni szyja ręcznie buty i specjalizują się w jazzowkach właśnie. Miałam od nich buciki w szkocką kratę, bajecznie wygodne i trwałe.

Kliknełam- mają takie jakie chcę. Dzięki Evvex. Będą pasować do cygaretek i nonszalanckiej białej bluzki- a nawet czarnej 
13 sierpnia 2019 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kliknełam- mają takie jakie chcę. Dzięki Evvex. Będą pasować do cygaretek i nonszalanckiej białej bluzki- a nawet czarnej :-)

I do błyszczyku też
13 sierpnia 2019 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jakoś wyczułam :-)ja nie mogę w takich paradować :-( ale podobają mi się u zgrabnej kobiety

Lubię. I chodzę. Ale odkąd pracuje w opiece odwykam coraz bardziej. A i adidaski i tenisówki wygodniejsze do auta. A ja dużo jeżdżę i nie wyobrażam sobie życia bez 
13 sierpnia 2019 08:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Te za bardzo drobiowe:hihi:

Hhah, nawet pazurki pomalowane ;)
13 sierpnia 2019 09:05 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I do błyszczyku też:piekna:

Błyszczyk jest super i wlasciwie do każdej stylizacji pasuje. Ta złota poświata na ustach nie jest widoczna, ale nadaje w połączeniu z tym brzoskwiniowym kolorem takiej świeżości. Wygląda bardzo naturalnie i o to mi własnie chodziło. Szaleć z makeupem i zrobić się na emo to ja mogę na street parade, co też uczyniłam. Koło Manora były stanowiska makijażystek firmy Too Faced i kto był chętny to....go on - i wychodził nie do poznania 
13 sierpnia 2019 09:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Lubię. I chodzę. Ale odkąd pracuje w opiece odwykam coraz bardziej. A i adidaski i tenisówki wygodniejsze do auta. A ja dużo jeżdżę i nie wyobrażam sobie życia bez :ferrari:. 

Nie odwykaj się tylko za bardzo. Rzadko ubieram szpilki, choć mi się bardzo podobają i trochę ciężko się na początku znowu przyzwyczaić.
13 sierpnia 2019 09:28 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Błyszczyk jest super i wlasciwie do każdej stylizacji pasuje. Ta złota poświata na ustach nie jest widoczna, ale nadaje w połączeniu z tym brzoskwiniowym kolorem takiej świeżości. Wygląda bardzo naturalnie i o to mi własnie chodziło. Szaleć z makeupem i zrobić się na emo to ja mogę na street parade, co też uczyniłam. Koło Manora były stanowiska makijażystek firmy Too Faced i kto był chętny to....go on - i wychodził nie do poznania :matrix::-)

Wow.... tak nie do poznania do domu wrócić...
13 sierpnia 2019 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Hhah, nawet pazurki pomalowane ;)

Na zewnątrz i w środku
13 sierpnia 2019 09:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wow.... tak nie do poznania do domu wrócić...:hihi:

...o piatej nad ranem...
13 sierpnia 2019 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

...o piatej nad ranem...:hihi:

13 sierpnia 2019 10:52 / 5 osobom podoba się ten post
Była młodziutka Klempnerin, bo uszczelki przy syfonie poszły... 15 minut od zgłoszenia dziadkowego tu już była, szybko
Młoda dziewczyna hydrauliki.... szok
13 sierpnia 2019 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Była młodziutka Klempnerin, bo uszczelki przy syfonie poszły... 15 minut od zgłoszenia dziadkowego tu już była, szybko:-)
Młoda dziewczyna hydrauliki.... szok

Jak se chłopy poradzić nie mogą, to kobity się zabiorą i zrobią 
13 sierpnia 2019 12:41 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak se chłopy poradzić nie mogą, to kobity się zabiorą i zrobią :-)

A ja nie ruszę zadu . Ende 
13 sierpnia 2019 12:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ja nie ruszę zadu . Ende :-)

No, do ruły to trzeba się wkręcić .
13 sierpnia 2019 15:57 / 4 osobom podoba się ten post
No i stało się dopadł mnie dziś pech  pojechałam na pauzę rowerkiem a wróciłam na nogach .Latałam dziś po sklepach bo duże wyprzedaże a na koniec miałam na chwilkę do Aldiego wstąpić .Zapinam rowerek na kod i d...pa popsułam zamykanie Nie weszlo dokładnie jedno w drugie i się zaklinowało .Jeden pan starał się mu pomóc ale niestety stwierdził że trzeba przeciąć ten gruby wąż.Wieczorem przyjedzie syn babki z odsieczą.Babcia się śmiała powiedziała że nie mam się przejmować ...dobra kobieta