Jak minął dzień 4

13 sierpnia 2019 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No i stało się dopadł mnie dziś pech :nerwowa: pojechałam na pauzę rowerkiem a wróciłam na nogach .Latałam dziś po sklepach bo duże wyprzedaże a na koniec miałam na chwilkę do Aldiego wstąpić .Zapinam rowerek na kod i d...pa popsułam zamykanie :przeklina:Nie weszlo dokładnie jedno w drugie i się zaklinowało .Jeden pan starał się mu pomóc ale niestety stwierdził że trzeba przeciąć ten gruby wąż.Wieczorem przyjedzie syn babki z odsieczą.Babcia się śmiała powiedziała że nie mam się przejmować ...dobra kobieta :kwiatek dla ciebie2:

Można w dowcipach umieścić . Miałas pecha, widzę w Tobie Konwalijko podobieństwo . Ja to każdy wynalazk zepsuje 
13 sierpnia 2019 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Można w dowcipach umieścić . Miałas pecha, widzę w Tobie Konwalijko podobieństwo . Ja to każdy wynalazk zepsuje :smiech:

I ja z Wami !
Udaje mi się popsuć nawet to,czego podobno zepsuć nie można 
13 sierpnia 2019 19:09 / 4 osobom podoba się ten post
Jak fajnie że Wy też Od razu mi lepiej  a rower już w domu jutro mam kupić nowe zamykanie babcia płaci 
13 sierpnia 2019 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

No, do ruły:-) to trzeba się wkręcić .

Ruchem obrotowym
13 sierpnia 2019 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak fajnie że Wy też :-)Od razu mi lepiej :buziaki2: a rower już w domu jutro mam kupić nowe zamykanie babcia płaci :hihi:

psujka jedna 
13 sierpnia 2019 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
Już lajcik na rowerze już dziś nie jadę, bo brzydko. A w moim rowerze nie działa prawy hamulec.. Dziadek się pytał ostatnio, jak funkcioniert rower.... to powiedziałem mu o tym... O....tak nie można jeździć to kazał mi jechać do warsztatu, haha. Pojadę po niedzieli
13 sierpnia 2019 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Już lajcik :radosc1: na rowerze już dziś nie jadę, bo brzydko. A w moim rowerze nie działa prawy hamulec.. Dziadek się pytał ostatnio, jak funkcioniert rower.... to powiedziałem mu o tym... O....tak nie można jeździć:smiech3: to kazał mi jechać do warsztatu, haha. Pojadę po niedzieli:oklaski:

Naprawdę widać z tego co odpisujesz masz dobrą sztele. Dziadek się martwi o takie rzeczy, które już nie powinny go interesować. I rodzina pomocną. Miłe to. 
13 sierpnia 2019 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:smiech: psujka jedna :smiech3:

a ciekawam bardzo kto uszczelki w syfonie zajechał albo hamulec popsuł hmmm ? Nie zwalaj na dziadka 
13 sierpnia 2019 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

:wystawia jezyk1:a ciekawam bardzo kto uszczelki w syfonie zajechał albo hamulec popsuł hmmm ? Nie zwalaj na dziadka :wystawia jezyk::-)

13 sierpnia 2019 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Naprawdę widać z tego co odpisujesz masz dobrą sztele. Dziadek się martwi o takie rzeczy, które już nie powinny go interesować. I rodzina pomocną. Miłe to. :-)

Jest bardzo dobrze... Z kategorii sztela marzeń 
13 sierpnia 2019 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
Chodźcie dziewczyny, chluśniem bo uśniem
13 sierpnia 2019 19:42 / 3 osobom podoba się ten post
chyba poszukam jakichśfilmów o zabarwieniu erotycznym z pogranicza eLGieBeTe
13 sierpnia 2019 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:ogladam tv: chyba poszukam jakichśfilmów o zabarwieniu erotycznym z pogranicza eLGieBeTe:zawstydzony::smiech2:

Łoooo a co to ,????erptyczny fylm??? Nie widziałam takiego zabarwienia
13 sierpnia 2019 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Łoooo a co to ,????erptyczny fylm??? Nie widziałam takiego zabarwienia:hihi:

Powyżej doprecyzowałem
13 sierpnia 2019 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:ogladam tv: chyba poszukam jakichśfilmów o zabarwieniu erotycznym z pogranicza eLGieBeTe:zawstydzony::smiech2:

Ale szybko poprawiłeś  Walnij sobie ,,50 twarzy Greya" fabuła przynajmniej jakaś jest