Jak minął dzień 4

13 sierpnia 2019 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv: chyba poszukam jakichśfilmów o zabarwieniu erotycznym z pogranicza eLGieBeTe:zawstydzony::smiech2:

Co Ty tam widzisz erotycznego w tym eLGieBeTe, ja widzę tylko Be 
13 sierpnia 2019 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv: chyba poszukam jakichśfilmów o zabarwieniu erotycznym z pogranicza eLGieBeTe:zawstydzony::smiech2:

Polecam " Brokeback Mountain" z 2005r z nieżyjącym już niestety Hath Ledgerem i wspaniałą rolą Jake Gyllenhaal. Bez obrazoburczych scen , ale i z nie nachalnym przesłaniem.
13 sierpnia 2019 20:00 / 5 osobom podoba się ten post
Ledwo żyje ! Pojechałam dzisiaj do Erkrath ,5km , byłam umówiona z oo z FB , minelysmy się , spowrotem pojechałam na skróty przez las , ścieżka rowerowa , zapomniałam jednak że jakos muszę się przez tory przedostać , podjechałam do mostu , wysoki , drewniany., lekko zmurszałe częściowo deski .poczekałam aż ktoś się pojawił i poprosiłam o przeprowadzenie . , trasa spalona . Kiedyś cierpiałam na lęk wysokości , było już dobrze. Ale ten wąski drewniany most rozłożył mnie .
13 sierpnia 2019 20:00 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:smiech: psujka jedna :smiech3:

Dobrze, że nie plujka jedna 
13 sierpnia 2019 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,trzylatek-na-parapecie-siedem-pieter-nad-ziemia-przerazajaca-sytuacja,297204.html
Q.......rna, co sie dzieje ? Czyż to zadymione,skazone,cuchnące powietrze w głowach ludziom poprzewracało ? napady,zabóstwa i oszustwa . Ludzie schodzą na psy ( nie ja to powiedzenie wymysliłam ). I tylko demonstracje ( nie mylić z monstrancją ) i te wypowiedzi klechów zboczonych ( ideowo, żeby nie było ) Ja piernicze, skąd tyle nienawisci w ludziach w dodatku katolikach .Poszukam sobie takiego kościoła gdzie służy ( pracuje ) prawdziwy duszpasterz i tam będę uczestniczyła w życiu parafialnym .  W żadnym innym kościele moja ręka nic na tacę nie połozy .
13 sierpnia 2019 20:22 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Co Ty tam widzisz erotycznego w tym eLGieBeTe, ja widzę tylko Be :smiech2:

Wg ich najnowszego szufladkowania po zachowaniach to wszyscy jesteśmy LGBT. Ci co uprawiają seks ,a ci co nie- tym bardziej 
13 sierpnia 2019 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wg ich najnowszego szufladkowania po zachowaniach to wszyscy jesteśmy LGBT. Ci co uprawiają seks ,a ci co nie- tym bardziej :-)

I ci co nie jedzą bigosu tyż  bo to obcy 
13 sierpnia 2019 20:27 / 4 osobom podoba się ten post
Mija sobie powolutku, troszkę się wkurzyłam, bo czekałam na dostarczenie roweru ale do 15-tej nikogo nie było. Zadzwoniłam i pani powiedziała że lepiej jak sama przyjdę osobiście do Urzędu koło Ratusza odebrać z dowodem i potwierdzeniem gdzie przebywam tymczasowo. Dobrze że mam umowę napisaną po niemiecku, bo Kurator na urlopie i innych dokumentów nie mam, a moja Pdp-na potwierdzić nie ma możliwości. Zobaczymy jak wyjdzie 
 
 
13 sierpnia 2019 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Naprawdę widać z tego co odpisujesz masz dobrą sztele. Dziadek się martwi o takie rzeczy, które już nie powinny go interesować. I rodzina pomocną. Miłe to. :-)

Ale fajnie że u Ciebie też znacznie lepiej jak za pierwszym razem ,wrócisz znów?
13 sierpnia 2019 20:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dobrze, że nie plujka jedna :hihi:

Nie pluje ani blisko ani daleko tylko jak 
13 sierpnia 2019 20:50 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wg ich najnowszego szufladkowania po zachowaniach to wszyscy jesteśmy LGBT. Ci co uprawiają seks ,a ci co nie- tym bardziej :-)

A ci co czasami ?
13 sierpnia 2019 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ci co czasami ?:hihi:

Też - bo przejściowo- czyli trans 
13 sierpnia 2019 20:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ledwo żyje ! Pojechałam dzisiaj do Erkrath ,5km , byłam umówiona z oo z FB , minelysmy się , spowrotem pojechałam na skróty przez las , ścieżka rowerowa , zapomniałam jednak że jakos muszę się przez tory przedostać , podjechałam do mostu , wysoki , drewniany., lekko zmurszałe częściowo deski .poczekałam aż ktoś się pojawił i poprosiłam o przeprowadzenie . :tanczy:, trasa spalona . Kiedyś cierpiałam na lęk wysokości , było już dobrze. Ale ten wąski drewniany most rozłożył mnie .

Witaj w klubieale to to ujdzie 
13 sierpnia 2019 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Też - bo przejściowo- czyli trans :-)

Aparatka
13 sierpnia 2019 20:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie pluje ani blisko ani daleko tylko jak :myje zeby:

I nawet jak widzisz np. sernik to Ci struna nie wisi? 
Upppsss- moja kolej na głupawkę