Jak minął dzień 4

14 sierpnia 2019 13:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Bo my dwie w jednej osobie . Jedna pracuje a druga leń smierdzący :-) od czasu do czasu tylko dopinguje .

Kto jest kto?
Domyślam się, ale nie chcę, żeby było mi łyso, jeśli się mylę 
14 sierpnia 2019 13:45 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kto jest kto?
Domyślam się, ale nie chcę, żeby było mi łyso, jeśli się mylę :-)

Ja, BLIŹNIAK 
14 sierpnia 2019 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja, BLIŹNIAK :smiech2:

Haha, odgadłam 
Coś mi się kołatało po głowie, że wspominałaś o tym zodiakalnym Bliźniaku 
14 sierpnia 2019 14:19 / 4 osobom podoba się ten post
A gdzie wyście się wszyscy pochowali ?ja pod kołderką bo lenia mam i mi się nie chce nawet na rowerek wsiąść a co dopiero pedałować 
14 sierpnia 2019 16:33 / 5 osobom podoba się ten post
Ja mam luz, mój podopieczny siedzi ze stopami w wanience z wodą . Przyszła ta pani co paznokcie wyrywa .
14 sierpnia 2019 16:45 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A gdzie wyście się wszyscy pochowali ?:-)ja pod kołderką bo lenia mam i mi się nie chce nawet na rowerek wsiąść a co dopiero pedałować :lulu:

Ja jestem. A co? Porę obiadowa moja pfp przespała. Sama jadłam zupę. Potem chrapała  więc ja na godzinkę na  poszłam. Teraz babcie zgonilam na siłę z fotela. Babcia wcina zalagly obiad. Zaraz kawka i ciastko lub lody lub owoce??? A takie oto fajne ptaki ( z jajkami????) spotkałam. 
14 sierpnia 2019 17:19 / 4 osobom podoba się ten post
?
14 sierpnia 2019 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Spoglądając na powyższe obrazki ,można pomyśleć, że Ty na urlopie jesteś
14 sierpnia 2019 17:32 / 4 osobom podoba się ten post
Tak w ramach zielonej szkoły , blisko natury , Margaretka byłaby idealna ekolozka
Okna panowie umyli , ogrodnik też był , wodę przywieźli , obiad smakował , pdp nadal grzeczna .Może byyc
14 sierpnia 2019 18:39 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja mam luz, mój podopieczny siedzi ze stopami w wanience z wodą . Przyszła ta pani co paznokcie wyrywa .

Paznokcie wyrywa a zęby obcinaco to się wyrobio na tym świecie
14 sierpnia 2019 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak w ramach zielonej szkoły , blisko natury , Margaretka byłaby idealna ekolozka:-)
Okna panowie umyli , ogrodnik też był , wodę przywieźli , obiad smakował , pdp nadal grzeczna .Może byyc:niech zyje:

No to Ty dziś błogosławiona między kogutamii jeszcze Cię podrzucali 
14 sierpnia 2019 18:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja jestem. A co? Porę obiadowa moja pfp przespała. Sama jadłam zupę. Potem chrapała :lulu: więc ja na godzinkę na :jazda na rowerze: poszłam. Teraz babcie zgonilam na siłę z fotela. Babcia wcina zalagly obiad. Zaraz kawka i ciastko lub lody lub owoce??? A takie oto fajne ptaki ( z jajkami????) spotkałam. 

No fajna fotka takie ptaki to nawet bez jajek urocze 
14 sierpnia 2019 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No fajna fotka :robi zdjecia:takie ptaki to nawet bez jajek urocze :tak:

Łąbądki mogą być agresywne....tak,tak..
14 sierpnia 2019 19:00 / 4 osobom podoba się ten post
............................................ a teraz idę cos sobie zrobię do jedzenia, musiałam od towarzystwa się trochę odizolować . Słyszę ciszę  tzn. że już po kolacji . Kuchnia wolna to zrobię sobie jajka od tych dorotee ptaków 
14 sierpnia 2019 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja, BLIŹNIAK :smiech2:

Z pod tego znaku, to na razie ujawnionych Ty, ja i Luke- jest nasz sześcioro