Jak minął dzień 4

14 sierpnia 2019 19:05 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Z pod tego znaku, to na razie ujawnionych Ty, ja i Luke- jest nasz sześcioro :-)

Ja też się zgłaszam jestem Rybka. A jak wiadomo rybka lubi pływać.....
14 sierpnia 2019 19:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja też się zgłaszam jestem Rybka. A jak wiadomo rybka lubi pływać.....:hihi::lowi ryby::szampan::szampan::szampan:

Ale my pływamy w dwóch szklankach jednocześnie i pijemy Black&White- wytrzymasz? 
14 sierpnia 2019 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Łąbądki mogą być agresywne....tak,tak..

Gęś mnie kiedyś goniła a raczej gąsior i uszczypnął mnie w .....bolało, czysta perwersja
14 sierpnia 2019 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
A my z Gusią lwiątka takie milusie , słodziutkie
14 sierpnia 2019 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Z pod tego znaku, to na razie ujawnionych Ty, ja i Luke- jest nasz sześcioro :-)

W kupie siła 
14 sierpnia 2019 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gęś mnie kiedyś goniła a raczej gąsior i uszczypnął mnie w .....:hihi:bolało, czysta perwersja:hihi:

Jak w doope to boli 
14 sierpnia 2019 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ale my pływamy w dwóch szklankach jednocześnie i pijemy Black&White- wytrzymasz? :hihi:

To my stworzyliśmy 2 in 1 
14 sierpnia 2019 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

To my stworzyliśmy 2 in 1 :-)

O Qrcze, jak dobrze mądrych ludzi posłuchać (poczytać)
Dokończyłabym żywota, z przeświadczeniem,  że to ten swego czasu modny, fryzjer chyba, Sassoon Vidal,czy jak mu tam 
14 sierpnia 2019 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
Tak sobie teraz o Evvex pomyślałam .... hmmm się nie odzywa dziś od rana ciekawe gdzie na tym rowerze pojechała.... we sinom dalllll???
14 sierpnia 2019 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O Qrcze, jak dobrze mądrych ludzi posłuchać (poczytać):-)
Dokończyłabym żywota, z przeświadczeniem,  że to ten swego czasu modny, fryzjer chyba, Sassoon Vidal,czy jak mu tam :-)

A tu nasze dziewczynki stworzyły
14 sierpnia 2019 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A tu nasze dziewczynki stworzyły:oklaski:

No właśnie 
I znowu powód do radości 
14 sierpnia 2019 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak w doope to boli :-)

Prawie tam, nie centralnie, raczej u podstawy, ale też bolało 
14 sierpnia 2019 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak sobie teraz o Evvex pomyślałam .... hmmm się nie odzywa dziś od rana ciekawe gdzie na tym rowerze pojechała.... we sinom dalllll???:jazda na rowerze:

dziękuję za pamięć, niestety nie pojechałam i pewnie na tym turnusie już nie pojadę. Byłam i nici z tego, bo meldunku stałego niet, z rodziny nikt nie weźmie i nie potwierdzi bo nikogo przecież nie ma. Akcja trwa do 30 listopada, jeszcze jest nadzieja że kurator za mnie poświadczy, że nie mam zamiaru uciec ma tym rowerze do Polski. Takie niestety odniosłam wrażenie że głównie o to loto. Kobitka była nawet chętna, ale jej kolega rzucał paragrafami, wiecie o czym mówię typowy Niemiec z zatwardzeniem biurokratycznym. Dość szybko się pożegnałam bo nie było sensu dalej dyskutować. Wypożyczają za darmo na 4 tyg. tłumów nie widziałam, bo jak znam Niemców to im się zwyczajnie wypełniać tych wszystkich druczków odechciewa. I szczerze, też mi przestaje zależeć. 
15 sierpnia 2019 06:55 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

W kupie siła :-)

I cieplej 
15 sierpnia 2019 06:57 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

:chaplin: dziękuję za pamięć, niestety nie pojechałam i pewnie na tym turnusie już nie pojadę. Byłam i nici z tego, bo meldunku stałego niet, z rodziny nikt nie weźmie i nie potwierdzi bo nikogo przecież nie ma. Akcja trwa do 30 listopada, jeszcze jest nadzieja że kurator za mnie poświadczy, że nie mam zamiaru uciec ma tym rowerze do Polski. Takie niestety odniosłam wrażenie że głównie o to loto. Kobitka była nawet chętna, ale jej kolega rzucał paragrafami, wiecie o czym mówię typowy Niemiec z zatwardzeniem biurokratycznym. Dość szybko się pożegnałam bo nie było sensu dalej dyskutować. Wypożyczają za darmo na 4 tyg. tłumów nie widziałam, bo jak znam Niemców to im się zwyczajnie wypełniać tych wszystkich druczków odechciewa. I szczerze, też mi przestaje zależeć. 

Niektorym Niemieckim służbistom to i herbatka z senesem nie pomoże. Szkoda-oby kurator okazał się bardziej ugodowy.