Jak minął dzień 4

17 sierpnia 2019 07:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Was, u mnie też ze zdrowiem tak sobie: niedoczynność tarczycy i skłonność do żylaków, pajączki.Kiecki raczej bez rajstop nie zalozeBiorę leki, jak trzeba to "kładę się na stół".Chciałabym pożyć nie tylko do 53jak moja mama..Zdrowie, kochane zdrowie Ten je ceni kto choć raz stracil..Teraz jestem na polnocy, nad Bałtykiem więc dla mojego braku tarczycy to ogromny +
17 sierpnia 2019 07:28 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Witam Was, u mnie też ze zdrowiem tak sobie: niedoczynność tarczycy i skłonność do żylaków, pajączki.Kiecki raczej bez rajstop nie zaloze:zaskoczenie:Biorę leki, jak trzeba to "kładę się na stół".Chciałabym pożyć nie tylko do 53jak moja mama..Zdrowie, kochane zdrowie Ten je ceni kto choć raz stracil..Teraz jestem na polnocy, nad Bałtykiem więc dla mojego braku tarczycy to ogromny +

Wypoczywasz nad naszym morzem? 
17 sierpnia 2019 09:04 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Witam Was, u mnie też ze zdrowiem tak sobie: niedoczynność tarczycy i skłonność do żylaków, pajączki.Kiecki raczej bez rajstop nie zaloze:zaskoczenie:Biorę leki, jak trzeba to "kładę się na stół".Chciałabym pożyć nie tylko do 53jak moja mama..Zdrowie, kochane zdrowie Ten je ceni kto choć raz stracil..Teraz jestem na polnocy, nad Bałtykiem więc dla mojego braku tarczycy to ogromny +

Też mam nadczynność tarczycy o pajęczynach(pajączkach) tu i ówdzie nie wspomnę ,ale Elka darmowe tatuaże mamy na nóżkach  inni muszą za to sporo zapłacića tak na serio niebawem to usunę
17 sierpnia 2019 12:56 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wypoczywasz nad naszym morzem? 

Nad Ostsee zostałam "oddelegowana" na 2,5 tyg.do opieki 24h.Jakas odmiana przy okazjii
17 sierpnia 2019 13:02
Super, to jeszcze pochwal się, w jakich okolicach
17 sierpnia 2019 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
Powitał mnie dzisiaj poranek bez słońca, pochmurny, ale na szczęście ciepły-18 st.Wyszłam na balkon i jakoś, podobnie jak wczoraj u Mleczko, jesienią mi zapachniało. Szkoda, że lato powoli zaczyna miejsca jej ustępować .
Codzienny,poranny rytuał, trzeba było zacząć.Babcia  windą na górę do łazienki, winda na dół do kuchni, śniadanie z kawą, prasówka, opowieści babci, ile razy siku wstawać musiała i czy to nie dlatego, że ciągle jej coś do picia podsuwam. 
Nie byłam wczoraj takim pracusiem, jak wielu tutaj piszących, więc i po zakupy musiałam się udać i coś na obiad zrobić od podstaw. Przynajmniej się przespacerowałam.
Po obiadku babcia lula, więc do 15 wolne, bo nawet jeśli wcześniej wstanie, to sama się sobą zajmuje. 
Przydałoby się gdzieś wyjść i trochę poruszać, ale nie chce mi się, to nie będę się przecież zmuszała.
Miłego popołudnia 
17 sierpnia 2019 13:51 / 3 osobom podoba się ten post
Niezliczone kilonetry teraz później
17 sierpnia 2019 14:14 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Super, to jeszcze pochwal się, w jakich okolicach:-)

Travemunde, ale Seniorka (wchodzi do kuchni i patrzy!!! chyba czy się nie podjada?bo sama chuda i sucha to musli że inni też tak powinni).Pije mało a kłócić się nie ma co z taka! Damessa pełna gębą, ta mina pretensjonalna, komentarze do wszystkiego.Tv nie, gier nie, spać nie."Sr..." na nia! Dziś akurat niepogoda niepogodą to przerwę przeleżeć, w inne dni spadam na rower i nad morze.Wczoraj byłam na lodach, wypas że hej!!! Pierwszy raz rodzina "sprawdza"i czy zafunkcjonuje model opiekunka/dom.Sama chyba już z lekkiej dem.glupoty robi?!? Nie wiem? Ale pewnie tak skoro niemoze być sama?!
Tylko okolica jest tu + 
17 sierpnia 2019 14:19 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Travemunde, ale Seniorka :diabelek:(wchodzi do kuchni i patrzy!!! chyba czy się nie podjada?bo sama chuda i sucha to musli że inni też tak powinni).Pije mało a kłócić się nie ma co z taka! Damessa pełna gębą, ta mina pretensjonalna, komentarze do wszystkiego.Tv nie, gier nie, spać nie."Sr..." na nia! Dziś akurat niepogoda niepogodą to przerwę przeleżeć, w inne dni spadam na rower i nad morze.Wczoraj byłam na lodach, wypas że hej!!! Pierwszy raz rodzina "sprawdza"i czy zafunkcjonuje model opiekunka/dom.Sama chyba już z lekkiej dem.glupoty robi?!? Nie wiem? Ale pewnie tak skoro niemoze być sama?!
Tylko okolica jest tu + 

A wracasz do heimu?
17 sierpnia 2019 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj lajtowy dzień. Babcie rano zerwałam z łóżka toaleta i śniadanko  plus  Potem babcia do obiadku  bo u nas ciągle . Po obiadku babcia spowrotem  i ja też  bo dzisiaj na  nie da się wyjść. Aby do wieczora. Potem toaleta babci i swoją i grzecznie do łóżeczka. 
17 sierpnia 2019 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie pewnie bedzie ,a ja jeszcze obiadek za nami ,vpyszne warzywa z mleczkiem kokosowym plus maleńkie kawałki kurczaka .
Właśnie obcięłam pdp pazurki ,ctylko ręce, Fusspflege była , nogi ok , dłonie tylko trochę bo ona lubi długie mieć , jak sobie dwa złamała to wetedy ja dobra . Czułam już jak mnie bije , obeszło się jednak bez rozlewu krwi .paluchy też w komplecie.
17 sierpnia 2019 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A wracasz do heimu?

Dostałam to zlecenie od szefostwa Heimu, a że b.dobrze płatne to skorzystałam..
17 sierpnia 2019 17:47 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Dostałam to zlecenie od szefostwa Heimu, a że b.dobrze płatne to skorzystałam..

To jesteś 60 km ode mnie
17 sierpnia 2019 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Dostałam to zlecenie od szefostwa Heimu, a że b.dobrze płatne to skorzystałam..

Elka40...ja jestem w Travdmundetz.teraz urlopuje,ale 30.08..wracam! Do kiedy bedziesz? Może  kawka ?
17 sierpnia 2019 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Elka40...ja jestem w Travdmunde:-)tz.teraz urlopuje,ale 30.08..wracam! Do kiedy bedziesz? Może  kawka ?:modlmy sie:

miało być  TRAVEMUNDE