Jak minął dzień 4

17 sierpnia 2019 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

To jesteś 60 km ode mnie:-)

Auto masz to jedz 
17 sierpnia 2019 18:44 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Auto masz to jedz :ferrari:

Haha
17 sierpnia 2019 19:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień fajny, chociaż deszczowy. Słońce i deszcz. Na trawie przy chodnikach i przy ścieżkach rowerowych zajączki rosną. Z pewnością w lesie jest więcej gatunków. Do lasu mam 4 minuty rowerem, jeśli więc pogoda dopisze jutro, to przejadę się do lasu na półtorej godziny
Teraz tylko jeszcze dżinsy dziadkowi wyprasuję na jutro. Nie mam obowiązku prasować, ale jak widzę coś mocno pogniecionego, to żelazko w ruch
17 sierpnia 2019 19:36 / 2 osobom podoba się ten post

 
Nie, to nie moje. Zdjęcie z portalu grzybiarskiego. W Beskidzie Śląskim i Żywieckim zaczął się wysyp
17 sierpnia 2019 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień fajny, chociaż deszczowy. Słońce i deszcz. Na trawie przy chodnikach i przy ścieżkach rowerowych zajączki rosną. Z pewnością w lesie jest więcej gatunków. Do lasu mam 4 minuty rowerem, jeśli więc pogoda dopisze jutro, to przejadę się do lasu na półtorej godziny:-)
Teraz tylko jeszcze dżinsy dziadkowi wyprasuję na jutro. Nie mam obowiązku prasować, ale jak widzę coś mocno pogniecionego, to żelazko w ruch:prasowanie::radosc1:

Ja planowałam zbierać jeżyny ale pozasychaly , grzybów sama nie zbieram . Prasowanie pożera niesamowite ilości prądu , mawiał Johannes w Dortmundzie , mój pierwszy mąż w promocji , porywając pranie z linki 
17 sierpnia 2019 19:39 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień fajny, chociaż deszczowy. Słońce i deszcz. Na trawie przy chodnikach i przy ścieżkach rowerowych zajączki rosną. Z pewnością w lesie jest więcej gatunków. Do lasu mam 4 minuty rowerem, jeśli więc pogoda dopisze jutro, to przejadę się do lasu na półtorej godziny:-)
Teraz tylko jeszcze dżinsy dziadkowi wyprasuję na jutro. Nie mam obowiązku prasować, ale jak widzę coś mocno pogniecionego, to żelazko w ruch:prasowanie::radosc1:

Idź do lasu w lesie dużo pozytywnej energii poprzytulaj się do drzew, poleż na mchu.
17 sierpnia 2019 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja planowałam zbierać jeżyny ale pozasychaly , grzybów sama nie zbieram . Prasowanie pożera niesamowite ilości prądu , mawiał Johannes w Dortmundzie , mój pierwszy mąż w promocji , porywając pranie z linki :suszenie:

Mąż w promocji ? A co to takiego 
17 sierpnia 2019 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mąż w promocji ? A co to takiego :smiech3:

Taki smród czasem przy boku pdp może pomóc ale może też szkodzić. 
17 sierpnia 2019 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Elka40...ja jestem w Travdmunde:-)tz.teraz urlopuje,ale 30.08..wracam! Do kiedy bedziesz? Może  kawka ?:modlmy sie:

Chętnie, jutro mam do 4h.pauzy od 14ej i tak sob+niedz.
17 sierpnia 2019 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Auto masz to jedz :ferrari:

Niestety nie, ale pociągi jezdza
17 sierpnia 2019 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Ale ta baba richtig hexe! Taka była po 19ej "möde"a za 10 dziewiątą wpada do jadalni na dole " ich wolte nur qucken was ist hier alles los...?)że niby żaluziiii opuścić,a potem..czy bryli jej nie widziałam? Juz chciałam odpowiedzieć że ja mam 41 lat a nie 80..i do ok 22 nie zasypiam! Oglądam tv na dole i niech się cieszy że nie internet w pokoju obok, bo wtedy tylko na słuchawkach, a moze i głośny bączek się zdarzyJak ktoś śpiący i zmeczony
to leży i śpi! Demencja odmiana Gangrena tyle! Jak taka się "położy" to Liebes Gott!!! Kto tu wytrzyma.Do Heimu "Nein"!!!!Tak tak w Heimie nie będzie chodzić z rękami do tyłu i dyrygować! Chyba że w swoim pokojuSr...ja pies, zarobić i z tyłu pleców środkowy palec pokazać! Jaka to słaba??? A 4szklanki wody tylko wypije+4kawy, na dniach pewnie ja wywiozą bo się odwodni,a potem Heim u nas i ok.Na siłę w gardło jej nie naleje! Taka praca u "chodzącej".
17 sierpnia 2019 21:24
Elka40

Chętnie, jutro mam do 4h.pauzy od 14ej i tak sob+niedz.:aniolki:

Do kiedy jesteś? I w której  części  miasta? Bo ja koło  pola golfowego.
17 sierpnia 2019 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
Ja na jakichś przedmieściach??? Jestem od 4dni dopiero
17 sierpnia 2019 21:26
Oma w week. jeździ do córki koło Bahnhof to mogę gdzie tam
17 sierpnia 2019 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Ja na jakichś przedmieściach??? Jestem od 4dni dopiero

a na jakiej ulicy? ...jeśli  możesz