Jak minął dzień 4

18 sierpnia 2019 17:34 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:telefon1:

Siem siem wosyiem piat six Adin cwo cwo piat
18 sierpnia 2019 17:44 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Siem siem wosyiem piat six Adin cwo cwo piat:-)

Danke
18 sierpnia 2019 17:49 / 6 osobom podoba się ten post
Co to była za niedzielababka od rana że w łazience ręcznik nie tak, to nie tak......potem że nie będzie jeść obiadu, pić też nie będzie więcej! Przyszła córka z mężem i przyniosła pyszne ciasto, zaproponowała mamie menu ze swojej książki kucharskiej i chciała położyć ja gdzieś w kuchni..ona że w żadnym wypadku.Doszlo do rękoczynów:tu bardzo ważna uwaga w ZADNYM razie nie wolno kierować agresji do pacj. z Alzheimerem bo oni oczywiście to odwzajemnia-zwlaszcza te typy które mają w naturze "aktywność" nadaktywnosc.Biedna kobieta(szczuplutka córka) musiała się bronić,aż mąż podszedł odciągnąć matke od żony. Trzeba po prostu ignorować i udawać, grać! Nie chcesz jeść ok, obalisz się to szpital... podejrzewam że za kilka dni ja po prostu wywiozą(jeśli będzie tak dalej zadbam o to).Ona sama nie chce do Heimu, ale życie to nie koncert....Ja też w moją stronę nie pozwolę stosować agrasji zarówno slownej jak i fizycznej.Zaprowadze do pokoju i zamknę na klucz jak co.Wezwe notarzt. Corka pdp.widziała moja minę i chyba wie że nie pozwolę na takie akcje! Zal mi jej! przynosi pomidorki z ogródka, ciasta a tu taka niewdziecznosc! Szef wie że w Heimie sobie radzę to pewnie i tutaj ?Szczescie  to drobniutka os.co by było gdyby to był tegi chłop??? Strach pomyśleć!
18 sierpnia 2019 18:08 / 4 osobom podoba się ten post
Elka40

Siem siem wosyiem piat six Adin cwo cwo piat:-)

Ło kurde ło kurde Elka wszystko tu jest ruski ,niemiecki ,angielski a chiński to gdzie
18 sierpnia 2019 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Co to była za niedziela:stres:babka od rana że w łazience ręcznik nie tak, to nie tak......potem że nie będzie jeść obiadu, pić też nie będzie więcej! Przyszła córka z mężem i przyniosła pyszne ciasto, zaproponowała mamie menu ze swojej książki kucharskiej i chciała położyć ja gdzieś w kuchni..ona że w żadnym wypadku.Doszlo do rękoczynów:tu bardzo ważna uwaga w ZADNYM razie nie wolno kierować agresji do pacj. z Alzheimerem bo oni oczywiście to odwzajemnia-zwlaszcza te typy które mają w naturze "aktywność" nadaktywnosc.Biedna kobieta(szczuplutka córka) musiała się bronić,aż mąż podszedł odciągnąć matke od żony. Trzeba po prostu ignorować i udawać, grać! Nie chcesz jeść ok, obalisz się to szpital... podejrzewam że za kilka dni ja po prostu wywiozą(jeśli będzie tak dalej zadbam o to).Ona sama nie chce do Heimu, ale życie to nie koncert....Ja też w moją stronę nie pozwolę stosować agrasji zarówno slownej jak i fizycznej.Zaprowadze do pokoju i zamknę na klucz jak co.Wezwe notarzt. Corka pdp.widziała moja minę i chyba wie że nie pozwolę na takie akcje! Zal mi jej! przynosi pomidorki z ogródka, ciasta a tu taka niewdziecznosc! Szef wie że w Heimie sobie radzę to pewnie i tutaj ?Szczescie  to drobniutka os.co by było gdyby to był tegi chłop??? Strach pomyśleć!

Ciężkie masz to miejsce raz miałam kobietę z Al już nie chce więcej
18 sierpnia 2019 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień aktywny jak i wczoraj goście w domu, rodzina, sami ze stołu sprzątają do zmywarki wkładają Fajniepodoba mi się tu i chętnie tu wrócę
18 sierpnia 2019 18:49 / 3 osobom podoba się ten post
I u mnie spokojny, fajny dzień. Córka pdp z przyjacielem przyjechała, miałem 3 godziny pauzy, w sam razem. Akurat pogoda się wyklarowała i super. Przed kolacją wyjechali. A dziadek wcina Abendbrot mit kakao
18 sierpnia 2019 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień aktywny jak i wczoraj goście w domu, rodzina, sami ze stołu sprzątają do zmywarki wkładają :radosc:Fajnie:-)podoba mi się tu i chętnie tu wrócę:-)

.... chyba, że ja Cię wygryzę
18 sierpnia 2019 18:52 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Siem siem wosyiem piat six Adin cwo cwo piat:-)

Ale fajny szyfr.  podoba mi się.  może swój podam to i i do mnie ktoś zadzwoni? 
18 sierpnia 2019 18:57 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dzień spokojny . Babcia się wyspała . Potem syn ja zabrał.na obiad do siebie. Ja sobie coś tam zrobiłam ale stresu nie było.  zaliczony i  też na słoneczku. Ten tydzień to już górki. Jutro duże zakupy z córką. W środę babcia jedzie z drugim synem i synowa do jakiś kuzynów? W czwartek idzie na spotkanie przy tutejszej parafii. W sobotę urodziny kuzynki tak więc też około 11 ja zabiorą. Ja będę miała czas na zmianę pościeli u babci i powolne pakowanie się moje. I za tydzień w poniedziałek kierunek 
18 sierpnia 2019 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale fajny szyfr. :prosze o cisze: podoba mi się. :tanczy3: może swój podam to i i do mnie ktoś zadzwoni? :telefon1:

 
18 sierpnia 2019 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale fajny szyfr. :prosze o cisze: podoba mi się. :tanczy3: może swój podam to i i do mnie ktoś zadzwoni? :telefon1:

Dawaj chętnie Cię usłyszę
18 sierpnia 2019 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie dzień spokojny . Babcia się wyspała . Potem syn ja zabrał.na obiad do siebie. Ja sobie coś tam zrobiłam ale stresu nie było. :jazda na rowerze: zaliczony i :moje_wakacje: też na słoneczku. Ten tydzień to już górki. Jutro duże zakupy z córką. W środę babcia jedzie z drugim synem i synowa do jakiś kuzynów?:adorator: W czwartek idzie na spotkanie przy tutejszej parafii. W sobotę urodziny kuzynki tak więc też około 11 ja zabiorą. Ja będę miała czas na zmianę pościeli u babci i powolne pakowanie się moje. I za tydzień w poniedziałek kierunek :flaga Polski1:

Coś mnie ostatnio wyprzedzasz
18 sierpnia 2019 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Siem siem wosyiem piat six Adin cwo cwo piat:-)

A my to już dawno powinnyśmy się zgadać w końcu z tego samego regionu w kraju jestesmy
18 sierpnia 2019 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
pdp teraz tylko chyba że ?