Odliczam dni 20

16 maja 2020 08:00 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Werska, możesz podać nazwę tego kursu. Kiedyś chętnie rysowałam ołówkiem, szczególnie portrety, ale z przyjemnością wróciłabym do rysowania. Plisss ???☘️☘️

To jest na FB. Nazwa- Szkoła Rysunku Malarstwa Rzeźby i Grafiki OKO. Prawie od początku pandemii zaczęli robić godzinne zajęcia na żywo. Ale potem to jest zapisywane i ja z tych właśnie korzystam. Różne techniki pokazują, ja najpierw wyszukiwałam ołówek, potem dokupiłam tu węgiel i pastele suche. Każdy potrafi narysować, namalować z jego lekcji. Lepiej, albo trochę lepiej Większym wyzwaniem będzie rysowanie z natury. Do czego ciągle zachęca- te lekcje to nauka technik, rozmowy o kolorach, świetle itd.
16 maja 2020 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

To jest na FB. Nazwa- Szkoła Rysunku Malarstwa Rzeźby i Grafiki OKO. Prawie od początku pandemii zaczęli robić godzinne zajęcia na żywo. Ale potem to jest zapisywane i ja z tych właśnie korzystam. Różne techniki pokazują, ja najpierw wyszukiwałam ołówek, potem dokupiłam tu węgiel i pastele suche. Każdy potrafi narysować, namalować z jego lekcji. Lepiej, albo trochę lepiej:-) Większym wyzwaniem będzie rysowanie z natury. Do czego ciągle zachęca- te lekcje to nauka technik, rozmowy o kolorach, świetle itd.

Szacunek dla Ciebie
16 maja 2020 08:23 / 6 osobom podoba się ten post
Werska

Odliczanie sobotnie. Damessa i Kama ma zmianę kodu na dwójkę z przodu. Sporo nas w tej chwili. Dobrego dnia życzę!
 
Maluda 3
 
Marta74  17
 
Damessa 29
 
Kama84  29
 
Joanna1983 30

Konwalia 33
 
Malgi  33
 
Werska 41
 
Luke- Rudy 102-  45
 
Malgoszg 46

Fajnie wyglądają nasze odliczajki - najbliższy zjazd ma Maluda później czekamy ponad dwa tygodnie na Marte74, później znowu dwa tygodnie na Damesse i Kame i później już zjeżdżamy jeden po drugim praktycznie  oczywiście przetasowania mile widziane 
16 maja 2020 09:20 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

To jest na FB. Nazwa- Szkoła Rysunku Malarstwa Rzeźby i Grafiki OKO. Prawie od początku pandemii zaczęli robić godzinne zajęcia na żywo. Ale potem to jest zapisywane i ja z tych właśnie korzystam. Różne techniki pokazują, ja najpierw wyszukiwałam ołówek, potem dokupiłam tu węgiel i pastele suche. Każdy potrafi narysować, namalować z jego lekcji. Lepiej, albo trochę lepiej:-) Większym wyzwaniem będzie rysowanie z natury. Do czego ciągle zachęca- te lekcje to nauka technik, rozmowy o kolorach, świetle itd.

No ja to se chyba konto na FB założę ale jak ja Was tam znajdę ?
16 maja 2020 09:22 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Odliczanie sobotnie. Damessa i Kama ma zmianę kodu na dwójkę z przodu. Sporo nas w tej chwili. Dobrego dnia życzę!
 
Maluda 3
 
Marta74  17
 
Damessa 29
 
Kama84  29
 
Joanna1983 30

Konwalia 33
 
Malgi  33
 
Werska 41
 
Luke- Rudy 102-  45
 
Malgoszg 46

Werska a wracając do Twojego rysunku czy Bukietowa była Twoja inspiracją?przepraszam 
16 maja 2020 09:52 / 6 osobom podoba się ten post
Proszę mnie dopisać  do 30 czerwca . Muszę policzyć 
16 maja 2020 14:47 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Werska a wracając do Twojego rysunku czy Bukietowa była Twoja inspiracją?:smiech3:przepraszam :buziaki1:

Ależ proszę Nie, nie była tak urocza. Raczej słodka żmijka. Głos cichutki, wszystko niby takie kulturalne, miłe- a w środku stal. Przerdzewiała.
17 maja 2020 07:49 / 10 osobom podoba się ten post
Niedziela przywitała Dorotee w odliczajkach- do pary  z Lukiem- mickiewiczowskie "44". Swoją drogą, coś sporo par w tym sezonie Maluda ostatnie dni, trzymaj się! Joanna ma zmianę kodu na dwójkę z przodu.
 
Maluda 2
 
Marta74  16
 
Damessa 28
 
Kama84  28
 
Joanna1983 29

Konwalia 32
 
Malgi  32
 
Werska 40
 
Dorotee 44
 
Luke- Rudy 102-  44
 
Malgoszg 45
17 maja 2020 09:24 / 8 osobom podoba się ten post
Werska

Niedziela przywitała Dorotee w odliczajkach- do pary  z Lukiem- mickiewiczowskie "44". Swoją drogą, coś sporo par w tym sezonie:aniolki: Maluda ostatnie dni, trzymaj się! Joanna ma zmianę kodu na dwójkę z przodu.
 
Maluda 2
 
Marta74  16
 
Damessa 28
 
Kama84  28
 
Joanna1983 29

Konwalia 32
 
Malgi  32
 
Werska 40
 
Dorotee 44
 
Luke- Rudy 102-  44
 
Malgoszg 45

Trzymam się mocno , byle do wtorku wieczora ☘️
17 maja 2020 11:02 / 8 osobom podoba się ten post
Werska

Niedziela przywitała Dorotee w odliczajkach- do pary  z Lukiem- mickiewiczowskie "44". Swoją drogą, coś sporo par w tym sezonie:aniolki: Maluda ostatnie dni, trzymaj się! Joanna ma zmianę kodu na dwójkę z przodu.
 
Maluda 2
 
Marta74  16
 
Damessa 28
 
Kama84  28
 
Joanna1983 29

Konwalia 32
 
Malgi  32
 
Werska 40
 
Dorotee 44
 
Luke- Rudy 102-  44
 
Malgoszg 45

Jeszcze na od jutra poproszę 41 dni plus / minus 2 dni. To będzie zalezalo od kwarantanny mojego ♥️. Bo nas już nie obowiazuje ale jeśli moje kochanie będzie miało to musimy się razem zjechać a może on po mnie nawet zajedzie bo na samoloty nie ma co liczyć. 
17 maja 2020 12:08 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jeszcze na od jutra poproszę 41 dni plus / minus 2 dni. To będzie zalezalo od kwarantanny mojego ♥️. Bo nas już nie obowiazuje ale jeśli moje kochanie będzie miało to musimy się razem zjechać a może on po mnie nawet zajedzie bo na samoloty nie ma co liczyć. 

To jutro dopisuję 41, a potem ewentualna korekta.
17 maja 2020 12:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jeszcze na od jutra poproszę 41 dni plus / minus 2 dni. To będzie zalezalo od kwarantanny mojego ♥️. Bo nas już nie obowiazuje ale jeśli moje kochanie będzie miało to musimy się razem zjechać a może on po mnie nawet zajedzie bo na samoloty nie ma co liczyć. 

No,na samoloty to liczyć raczej nie może,ale na kwarantannę to już tak  . Norwegia do 20 sierpnia chce utrzymać kwarantannę dla wjeżdżających,nawet tych ze Szwecji,  i nie  będzie można latać za granicę. Zastanawiają się nad przywróceniem lotów wewnątrz kraju. 
Ja zaczynam ostatnie, własne odliczanie,w następną niedzielę o tej porze, będę w pociągu relacja Gdynia-Olsztyn. Przynajmniej mam taką nadzieję. W sobotę jadę busem z Oslo do Karlskrona w Szwecji, a dalej promem do Gdyni. Trochę długo, bo wyjazd o 9 rano w sobotę, a w Gdyni ok 8 rano w niedzielę. Ale nareszcie ,bo prawie po 3 miesiącach (od 3 marca),dotrę do domu. Syn nie mógł mnie wcześniej zawieźć, bo po powrocie ze Szwecji całą rodzina musiałaby mieć kwarantannę .
Na szczęście busy,te transferowe na lotniska, z braku laku uruchomiły przewozy na promy. Koszt, to dla Dusi,gdyby Jej Love był zainteresowany, to 900 koron bus i 900 koron prom.
Prom można samemu zamówić, ale ja wybrałam te opcję, że oni wszystko organizują i w Gdyni (lub Świnoujściu)odwożą na dworzec. Albo można jechać gdzieś dalej w Polskę. 
17 maja 2020 14:18 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,na samoloty to liczyć raczej nie może,ale na kwarantannę to już tak :-) . Norwegia do 20 sierpnia chce utrzymać kwarantannę dla wjeżdżających,nawet tych ze Szwecji,  i nie  będzie można latać za granicę. Zastanawiają się nad przywróceniem lotów wewnątrz kraju. 
Ja zaczynam ostatnie, własne odliczanie,w następną niedzielę o tej porze, będę w pociągu relacja Gdynia-Olsztyn. Przynajmniej mam taką nadzieję:-). W sobotę jadę busem z Oslo do Karlskrona w Szwecji, a dalej promem do Gdyni. Trochę długo, bo wyjazd o 9 rano w sobotę, a w Gdyni ok 8 rano w niedzielę. Ale nareszcie ,bo prawie po 3 miesiącach (od 3 marca),dotrę do domu. Syn nie mógł mnie wcześniej zawieźć, bo po powrocie ze Szwecji całą rodzina musiałaby mieć kwarantannę :-(.
Na szczęście busy,te transferowe na lotniska, z braku laku uruchomiły przewozy na promy. Koszt, to dla Dusi,gdyby Jej Love był zainteresowany, to 900 koron bus i 900 koron prom.
Prom można samemu zamówić, ale ja wybrałam te opcję, że oni wszystko organizują i w Gdyni (lub Świnoujściu)odwożą na dworzec. Albo można jechać gdzieś dalej w Polskę. 

Moje kochanie ma w Norwegii prywatny samochód i to duży bo kombi więc nie będzie problemy jeszcze kogoś zabrać. 
17 maja 2020 16:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Moje kochanie ma w Norwegii prywatny samochód i to duży bo kombi więc nie będzie problemy jeszcze kogoś zabrać. :-)

A ,zapomniałam. Faktycznie pisałaś o zamiarze zakupu auta 
17 maja 2020 17:05 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ,zapomniałam. Faktycznie pisałaś o zamiarze zakupu auta :-)

Se umyslał i se kupił.