Powitajki przy kawie 62

11 sierpnia 2020 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina, dokąd   Ty jeździsz na Mazury, jeśli mogę spytać?:-)
To znaczy wiem, że spytać mogę:oczko1:tylko może obawiasz się paparazzich i nie powiesz :lol1:
Może masz jakieś fajne  miejsce, którego ja nie znam ,choć na Mazurach urodzona :-) 

Papasazzi netowi, to kolektyw postintelektualistów, o niszowej specjalizacji "tylko o kimś" , bo "na każdy temat" , to pytania są zbyt trudne, a i sprawy bywają też  Niegroźni 
Jeżdzimy do Giżycka- nic tajemniczego, a miejsce fajne . Mam tam krewnych od strony mamy, jednak nie zatrzymujemy się u nich, choć  dla " niemieszkańców" Mazur, jakimi jesteśmy , są świetnymi przewodnikami. 
Tak i teraz, jak to bywało do tej pory mam nadzieję, na relaksujący urlopik w Krainie Tysiąca Jezior.
 
Oraz dzień dobry wszystkim. U nas też upalnie, choć czasem popada. Taka specyfika klasycznego lata. Jako, że sierpień w najbliższych dniach raczej odetchnąć nam od upałów nie da, to trzeba się przystosować bez marudzenia..., gdyż od tego cisnienie skacze i uciekają elektrolity  Przyjdzie jesień-wtedy już będziemy zrzędzić na całego 
Po upalnym dniu następuje cichy, piekny wieczór i za tym bedziemy jesienią i zimą  tęsknić.
 
Pogody ducha i spokojnego dnia.
11 sierpnia 2020 08:41 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina, dokąd   Ty jeździsz na Mazury, jeśli mogę spytać?:-)
To znaczy wiem, że spytać mogę:oczko1:tylko może obawiasz się paparazzich i nie powiesz :lol1:
Może masz jakieś fajne  miejsce, którego ja nie znam ,choć na Mazurach urodzona :-) 

Gusia my kiedyś byliśmy w Płocice malutka wioska parę domków ale mieliśmy dla siebie domek i jezioro do kąpania i wędkowania też,było nas 3 rodzinki z dziećmi ,fajnie było
11 sierpnia 2020 09:40 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień☀ dobry wszystkim . Znów upał nie, zero ☔ deszczu. A przydałoby się bardzo. Tutaj to nawet drzewa ??? jakby sflaczały. 
11 sierpnia 2020 09:43 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia 
11 sierpnia 2020 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowocd
11 sierpnia 2020 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
Agnesssa

Witam w kolejny słoneczny dzień:-)jeszcze przyjemnie za okne,można przewietrzyć :najlepszego3::kawa:wypita....pdp jeszcze w łóżku...oczekujemy na rehabilitantkę.Miłego wtorku

Niech wysławi!
11 sierpnia 2020 10:23 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Papas:ubikacja2:azzi netowi, to kolektyw postintelektualistów, o niszowej specjalizacji "tylko o kimś" , bo "na każdy temat" , to pytania są zbyt trudne, a i sprawy bywają też :lol1: Niegroźni :-)
Jeżdzimy do Giżycka- nic tajemniczego, a miejsce fajne . Mam tam krewnych od strony mamy, jednak nie zatrzymujemy się u nich, choć  dla " niemieszkańców" Mazur, jakimi jesteśmy , są świetnymi przewodnikami. 
Tak i teraz, jak to bywało do tej pory mam nadzieję, na relaksujący urlopik w Krainie Tysiąca Jezior.
 
Oraz dzień dobry wszystkim. U nas też upalnie, choć czasem popada. Taka specyfika klasycznego lata. Jako, że sierpień w najbliższych dniach raczej odetchnąć nam od upałów nie da, to trzeba się przystosować bez marudzenia...:lol2:, gdyż od tego cisnienie skacze i uciekają elektrolity :-) Przyjdzie jesień-wtedy już będziemy zrzędzić na całego :lol1:
Po upalnym dniu następuje cichy, piekny wieczór i za tym bedziemy jesienią i zimą  tęsknić.
 
Pogody ducha i spokojnego dnia.

Giżycko to faktycznie nic tajemniczego 
Ale kocham je bez tajemnic. Lata liceum, biwaki pod namiotami, kiedyś lubiłam miejsca trochę dalej od plaży głównej, teraz lubię tę plażę. Cóż, wygodna się zrobiłam . Wystarczy torba plażowa i butelka wody, reszta w zasięgu ręki i wzroku, nie trzeba targać jajków na twardo, mielonych ,konserwów itp 
No i teraz nie żal mi wydać pieniądzów na jedzenie. Wtedy ciągnęło się jak najwięcej z domu, a kieszonkowe na inne cele były przeznaczone 
Uwielbiam pobliskie Wilkasy, mieszka tam moja koleżanka, ma dom z widokiem na jezioro, ma też pokoje do wynajęcia. Do niej zaglądam ale nie w sezonie, bo pieniędzy nie chce, a przecież dla pieniędzy właśnie prowadzi ten  mały pensjonat. Przyjemności  życzę 
11 sierpnia 2020 10:30 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, znów późne, ale jakaś sflaczała jestem, jak te drzewa u pulpecji 
No nie wysypiam się .
Babcia też wyciszona i większą część dnia przesypia . Dzisiaj całe popołudnie wolne to się może rozruszam.
Przyjemnego dnia życzę i żeby wiaterek chociaż leciutki powiał. 
11 sierpnia 2020 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Giżycko to faktycznie nic tajemniczego :-)
Ale kocham je bez tajemnic. Lata liceum, biwaki pod namiotami, kiedyś lubiłam miejsca trochę dalej od plaży głównej, teraz lubię tę plażę. Cóż, wygodna się zrobiłam :lol1:. Wystarczy torba plażowa i butelka wody, reszta w zasięgu ręki i wzroku, nie trzeba targać jajków na twardo, mielonych ,konserwów itp :oczko1:
No i teraz nie żal mi wydać pieniądzów na jedzenie. Wtedy ciągnęło się jak najwięcej z domu, a kieszonkowe na inne cele były przeznaczone :lol3:
Uwielbiam pobliskie Wilkasy, mieszka tam moja koleżanka, ma dom z widokiem na jezioro, ma też pokoje do wynajęcia. Do niej zaglądam ale nie w sezonie, bo pieniędzy nie chce, a przecież dla pieniędzy właśnie prowadzi ten  mały pensjonat. Przyjemności  życzę :-)

Nie tak, nie tak  Żadną tajemnicą jest to, gdzie jedziemy  , a paparazzi nudzić się nie będą 
Takie wygodne wczasy właśnie bedziemy mieli, ale zarezerwować termin trzeba było wcześniej i to dość sporo.
Takie powodzenie mają 
11 sierpnia 2020 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie tak, nie tak :-) Żadną tajemnicą jest to, gdzie jedziemy :-) , a paparazzi nudzić się nie będą :lol2:
Takie wygodne wczasy właśnie bedziemy mieli, ale zarezerwować termin trzeba było wcześniej i to dość sporo.
Takie powodzenie mają :lol1:

A właśnie że tak, że tak 
Bo ja paniała, co Ty pisała . To Giżycko nie ma dla mnie tajemnic 
11 sierpnia 2020 10:47 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A właśnie że tak, że tak :-)
Bo ja paniała, co Ty pisała :lol1:. To Giżycko nie ma dla mnie tajemnic :-)

Jeszcze Ryn... Jak tylko zobaczyliśmy zamek, to nawet planowaliśmy kiedyś tam ślub... 
11 sierpnia 2020 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A właśnie że tak, że tak :-)
Bo ja paniała, co Ty pisała :lol1:. To Giżycko nie ma dla mnie tajemnic :-)

Dla Ciebie nie ma- dla mnie wciąż ma, bo ja "niemieszkanka" przecież 
11 sierpnia 2020 11:00 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dla Ciebie nie ma- dla mnie wciąż ma, bo ja "niemieszkanka" przecież :lol1:

A już myślałam, że ostatnie zdanie moje będzie 
Tina, jak chcesz wiedzieć kto to ja, co do Ciebie rozmawiam, to w ubiegłym tygodniu, w Jak minął dzień, facjatę swoją zamieściłam. No bez komputra nie da się wstawić na profila 
11 sierpnia 2020 11:02 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jeszcze Ryn... Jak tylko zobaczyliśmy zamek, to nawet planowaliśmy kiedyś tam ślub... :radosc1:

O,to to to,Ryn !
Dzieci moje na ryńskim patenty żeglarskie robiły 
11 sierpnia 2020 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A już myślałam, że ostatnie zdanie moje będzie :lol1:
Tina, jak chcesz wiedzieć kto to ja, co do Ciebie rozmawiam, to w ubiegłym tygodniu, w Jak minął dzień, facjatę swoją zamieściłam. No bez komputra nie da się wstawić na profila :oczko1:

Nie ma tak, że twoje, moje- wszystko nasze jest 
Zdjęcie widziałam- szkoda , że wersja mobilna forum jest niepełnosprytna, bo piękna kobitka z Ciebie