Powitajki przy kawie 62

12 sierpnia 2020 06:11 / 6 osobom podoba się ten post
Dawno mnie tu nie było, ludziska. Odpoczywam pełną parą, w sobotę nad morze na tydzień a potem znowu pakowanko rzeczy na sezon jesienny. Póki co, piję kawę i napawam się ciszą. Piotruś ma zabronione dzwonić,bo zle?mi to się kojarzy. No to ☕chlusniem, bo usniem. Ewita, szczęśliwej drogi do domku ????. 
12 sierpnia 2020 06:31 / 5 osobom podoba się ten post
Środa przeleci tydzień obleci. I oby do weekendu a potem kolejny tydzień .  Witam się z Wami serdecznie.  Za oknem pochmurno i jakby chłodniej tylko obawiam się, że jak to dziś zacznie wszystko parować po wczorajszej burzy to zrobi się jeszcze bardziej duszno. Dziś od śniadania do 15ej mam wolne więc wyruszam w miasto.  Wam życze spokojnego i znośnego dnia i zapraszam na kawę. 
12 sierpnia 2020 07:08 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie miło 
Kolejny dzień przed nami, w nocy już się wyspałem. Temperatura nieco spadła. 
Miłego dnia Opiekunkowo 
12 sierpnia 2020 07:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, miłego dnia wszystkim  narazie jest fajnie chłodnie ale i tak będzie duchota ,nic nie padało,po śniadaniu muszę dziś do sklepu ruszyć bo wszystko się kończy. Gdzie ten deszcz,jest b.potrzebny roślinki marnieją,a my też więdniemy.
12 sierpnia 2020 08:02 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Znalazłem starą fotkę z..... roku... Który to ja na tym zdjęciu? :smiech3:
 

 

Luke strzelam jak patrzę na zdjęcie to po prawej to może ty  z kąd mam wiedzieć przecież cię nie widziałam,intuicja mówi że to ty 
12 sierpnia 2020 08:02 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę 
12 sierpnia 2020 08:04 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Luke strzelam jak patrzę na zdjęcie to po prawej to może ty :lol3: z kąd mam wiedzieć przecież cię nie widziałam,intuicja mówi że to ty :ucieka:

Ja też skąd niby mam wiedzieć, ale myślę tak jak Ty,że ten po prawej, co "kieruje "
12 sierpnia 2020 08:55 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie, witajcie. W ten słoneczny dzień. Mnie firma z rana humor zepsuła bo pochrzanili coś że zmianą miejsca i tak naprawdę nie wiem już na czym stoje. Ehhh 
12 sierpnia 2020 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Luke strzelam jak patrzę na zdjęcie to po prawej to może ty :lol3: z kąd mam wiedzieć przecież cię nie widziałam,intuicja mówi że to ty :ucieka:

Ten z prawej to mój kolega z Chochołowa, a ja z lewej. 9-letni chłopak po Pierwszej Komunii, rok 1972.
Pół wieku to zdjęcie było u moich rodziców. 
12 sierpnia 2020 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środęjeszcze jedna środa praca spokojna ,ale do domu już sie chceprzez ten upał spowolnienie ruchy mam,spacer to tylko w lesie....a trzeba się wybrac do sklepuMiłego dnia wszystkim 
12 sierpnia 2020 09:49 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo tropików cd niestety
12 sierpnia 2020 13:48 / 4 osobom podoba się ten post
Dopiero  teraz witam się  z Wami! Dzień dobry
12 sierpnia 2020 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Dopiero  teraz witam się  z Wami! Dzień dobry:-)

Witaj, w pracy czy wolne? 
12 sierpnia 2020 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Znalazłem starą fotkę z..... roku... Który to ja na tym zdjęciu? :smiech3:
 

 

Ty powoziszWidziałam Cię ...w realu...nic się  nie zmieniłeś
12 sierpnia 2020 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witaj, w pracy czy wolne? :-)

Dzisiaj  pracuję..jutro  plażing  FKK cały  dzień...