Powitajki przy kawie 62

11 sierpnia 2020 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie ma tak, że twoje, moje- wszystko nasze jest :lol1:
Zdjęcie widziałam- szkoda , że wersja mobilna forum jest niepełnosprytna, bo piękna kobitka z Ciebie :yeah:

A ja myślałam, że tylko "wszystkie dzieci nasze są "
A tu wszystko nasze. 
A co do fotki, to dokładnie na taką odpowiedź czekałam 
Kiedyś jeszcze byłam młoda, ale to kiedyś. Teraz duch młody się tylko ostał 
11 sierpnia 2020 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A ja myślałam, że tylko "wszystkie dzieci nasze są ":smiech3:
A tu wszystko nasze. 
A co do fotki, to dokładnie na taką odpowiedź czekałam :hihi:
Kiedyś jeszcze byłam młoda, ale to kiedyś. Teraz duch młody się tylko ostał :oczko1:

11 sierpnia 2020 13:35 / 3 osobom podoba się ten post
No szlag mnie zaraz trafi, lekarka miała przyjść o 13 a tu ani widu  ani słychu. A ja już tu przeskakuje z nóżki na nóżek żeby na spacer pójść
11 sierpnia 2020 15:09 / 3 osobom podoba się ten post
Wilka do lasu, a mnie do miasta jednak ciągnie 
Od czasu do czasu lubię się w tłumie zgubić, tyle że z moją urodą jest to naprawdę trudne 
A tak poważnie, to jadę do Mőnschengladbach. Trzeba prezenty urodzinowe na cóś, czym będę się mogła pochwalić, wymienić 
Geldami przecież nie zaimponuję, wszak każdy z Was je ma, a niektóre to nawet dużo więcej mają 
Pewnie na kolejnych butach się skończy 
11 sierpnia 2020 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
No i przyszła oczekiwana długo burza. Grzmiało już od południa i w końcu się zebrało. Leje wali piorunami już z godzinkę. No może w końcu będzie znośna noc. 
11 sierpnia 2020 18:25 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie tylko grzmiało,, ale też pół godzinki popadało. Nie ma już tego upału. Arbuza kupiłem, lody też, to dziadek teraz ma kolację. Spał do wpół do szóstej
11 sierpnia 2020 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Jest, jest wreszcie tak długo wyczekiwana guzia (tak mówi moja bratanica  ) i ☔ deszczyk i przyjemnie chłodny wiaterek. 
11 sierpnia 2020 18:55 / 4 osobom podoba się ten post
Gdzie ta burza? Pomocy! 
11 sierpnia 2020 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie też nie ma burzy ani deszczu  i w internecie też nie pokazują ochłodzenia 
11 sierpnia 2020 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
I u mnie też nie ma burzy 
Nic nie ma,ani wiatru, ani deszczu, słońca też nie ma . Jest tylko 35 st i duszno, i lepko, i człowiek się poci, nawet na siedząco czy stojąco 
11 sierpnia 2020 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

I u mnie też nie ma burzy :-(
Nic nie ma,ani wiatru, ani deszczu, słońca też nie ma . Jest tylko 35 st i duszno, i lepko, i człowiek się poci, nawet na siedząco czy stojąco :ona placze:

Ja też już w tej gorącej ławie balansuje niczym na dywanie . 
11 sierpnia 2020 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Gdzie ta burza? Pomocy! 

U mnie była  pod kodem 66333 i co z tego jak po niej zrobiło się jeszcze gorzej duszno. Do tego ta duchota działa na pdp bo babka mi dziś 2x upadła. Raz gdy był na posesji ogrodnik i wspólnie ja podnosilisny teraz wieczorem drugi raz. Z dziadkiem nie mieliśmy sił jej podnieść wiwc po synowa zadzwoniłam i szybciutko przyszła. No brak u niej jakichkolwiek sił. Nie ma się co dziwić ma rozrusznik serca i do tego 93 lata. Wiek robi swoje. Dziś syn pytał jak ona od ostatniej mojej tu obecności no niestety powiedziałam mu ze źle i to widać różnice bardzo. On przyznał mi rację i widzi ze matka słabnie. 
11 sierpnia 2020 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
Popadało u mnie 40627 , tak 2 minuty teraz grzmi z daleka .  Ochłodziło się chyba nic 
11 sierpnia 2020 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
Znalazłem starą fotkę z..... roku... Który to ja na tym zdjęciu? 
 

 
12 sierpnia 2020 05:10 / 4 osobom podoba się ten post
Witam środowo. Moja ostatnia na tym wyjeździe.
Ewitko wspaniałej podróży do domku i wspaniałego urlopu.
Miłego dnia wszystkim.