Powitajki przy kawie 62

12 sierpnia 2020 13:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, też dopiero się witam. Dzisiaj troszkę chłodniej, bo tylko 30 
Niestety, ani deszczu, ani burzy, na szczęście wiaterek lekki powiewa. Godzinę pauzy przesiedziałam i tak chyba kolejne 1,5 godziny minie. Może wieczorem na rower się wybiorę. Jak zwykle w środę do południa zamieszania trochę, bo i Caritas do duszowania i rozkładania leków, i ogrodnik. Przyjemnej reszty dnia Wam życzę 
12 sierpnia 2020 16:55 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Ty powozisz:-)Widziałam Cię ...w realu...nic się  nie zmieniłeś:smiech2:

Ale serio... To nie ja. Z lewej strony jestem. Tamten to Stasek, tak wymawiają gwarą to imię 
A to fajnie, plażinguj się, jak masz możliwość 
13 sierpnia 2020 05:58 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. Za oknem jeszcze szaro i ponuro. Po wczorajszej burzy zrobiło się też chłodniej i w końcu była znośna noc. Dziś wizyta pflege, rozdzielanie leków i duszowanie seniorki.  tak więc prawie do południa dzień szybciutko zleci. Wam i sobie życzę spokoju i znosnych temperatur bo chociaż jestem tutaj dopiero 8 dni to czuje zmęczenie przez te temperatury. A teraz kawka dla chętnych. 
13 sierpnia 2020 06:41 / 8 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo.
U nas jeszcze nie padało, chociaż zachmurzenie całkowite.
Czekam z utęsknieniem na deszcz i ochłodzenie, bo chyba nawet mózg mi się rozpuszcza...
Miłego dnia wszystkim
 
13 sierpnia 2020 07:02 / 9 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo, jutro wreszcie wyjazd nad morze. To będzie zwariowany dzień, bo i prowiant trzeba zakupić, samochód do myjni, po podszywać jeansy, bo kupiliśmy za długie itp. No i prędzej idziemy spać, bo z rana skoro świt wyjazd, żeby ominąć upały. No to teraz kawka a potem do roboty. Miłego trochę chłodniejszego dnia Opiekunowo. 
13 sierpnia 2020 07:03 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry! U mnie od jutra zmiana  pogody...niby deszcz cały  tydzień Zaraz wyruszam na ryneczek po zieleninę,czekam  z kawą  na moją  Halinkę...zmienimy się Miłoego dnia życzę  nam Wszystkim 
13 sierpnia 2020 07:21 / 8 osobom podoba się ten post
Witam po nocnym deszczu... Jeszcze trochę kropi... 
Odpoczywajcie, niech Wam miło dzień mija. Dłużej się pospało, a pdp zakomunikował mi, że chce wstać o 8.30, więc ok
 

 
13 sierpnia 2020 07:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia 
13 sierpnia 2020 08:00 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie, ja już po porannej kawie i śniadanku. :) Życzę Wam dobrego dnia :) 
13 sierpnia 2020 08:13 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam czwartkowo, jutro wreszcie wyjazd nad morze. To będzie zwariowany dzień, bo i prowiant trzeba zakupić, samochód do myjni, po podszywać jeansy, bo kupiliśmy za długie itp. No i prędzej idziemy spać, bo z rana skoro świt wyjazd, żeby ominąć upały. No to teraz kawka a potem do roboty. Miłego trochę chłodniejszego dnia Opiekunowo. 

To udanego i leniwego !  Ja też jadę nad morze ale dopiero 22.08
13 sierpnia 2020 08:27 / 7 osobom podoba się ten post
Witam z rana, dzisiaj wyspana 
Babcia "doleża",A ja hyc, na taras. 
Od 2 w nocy pada, łykam rześkie i pyszne powietrze. Fajnie jest. Nie będę marudzić, że cały dzień leje, nie będę marudzić, że cały dzień leje, jak mantrę sobie powtarzam 
Dobrego dnia Wam życzę 
13 sierpnia 2020 09:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Kawa wypita ,część porzadków ogarnięta...teraz chwila przerwy.Popłudniu pdp i fajrant.....pochmurzyło się może deszcz nas zaszczyci swoją obecnością.Spokojnego dnia
13 sierpnia 2020 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
 I ja wymiękam. Mogłoby znów popadać, bo jest sucho, jałowo i coraz to częściej się pojawia,  lub objawia jakiś tuman. Kurzu. Tak, chyba tak 
Oraz dzień dobry serdeczne Ludzie mili. Proszę nie brać powyższego sarkazmu poważnie, bo takież moje nędzne poczucie humoru od urodzenia  i do nikogo tu nie piję, choć upał i nawadniać się trzeba 
Humor mi pomimo upału dopisuje. Chyba dlatego, że u siebie w domku znosi się wszystko inaczej, lepiej i postrzega z innej perspektywy.
Jak Maluda z męzem i my jutro wyjeżdżamy, tyle , że na wieczór. Jeśli Maluda chce to możemy się zamienić dzinsami. Kupiłam w wyprzedaży Levi Strauss- nie mierzyłam, okazały się przykrótkie, ale mają stylową dziurę na nogawce 
Pomijając te drobne szczegóły, już ich podwijać nie bedzie trzeba- jedno zajecie mniej 
Wam życzę znośnego dzionka .
13 sierpnia 2020 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Znalazłem starą fotkę z..... roku... Który to ja na tym zdjęciu? :smiech3:
 

 

Świetne zdjęcie 
13 sierpnia 2020 10:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień doberek. U mnie to jak nie ukrop to sraczka. Cóż takie życie, ale lubię je. Wszystko się piknie wyklarowało, och ach. Będę przejedżać do Berlina, rodzina ponoć spoczko, no żyć nie umierać. No i co? Moją obecną pdp zabierają zaraz do szpitala, bo wyniki krwi coś nie takie. Ale, ale co z moi. Pociągiem, co że zmienniczką, przecie nie zostawię przed  drzwiami. Wszystko na głowie postawione.