Powitajki przy kawie 63

19 listopada 2020 10:58
Evvex

Nie przesadzaj Dusia, kasa leci to po co ma zjeżdżać, dobrze rozumiem Marylin też należę do osób które nie lubią siedzieć bezczynnie i gapić się w okno i na zegarek lub kalendarz. Pdp-ny w szpitalu to ręce czymś zająć to żadna ujma. 

Ale po (usunięte) to mycie 9kien. Nadgorliwość jest gorsza id faszyzmu ale większość tego nie rozumie. A róbcie jak chcecie. Ja okien nie myje nikt nam nie każe. 

19 listopada 2020 11:00 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Właśnie się dowiedziałam,  dziadek umarł  w nocy.

Marylin przykro . Trzymaj się.  nie chce się rozpisywać cisnie mi się dużo słów  wole jednak tak krotko.
Daj znać juz potem co dalej będziesz robić,do kiedy zostajesz i jak to u ciebie w firmie jest.
19 listopada 2020 11:07 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Właśnie się dowiedziałam,  dziadek umarł  w nocy.

Przykre.  
19 listopada 2020 11:29 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Właśnie się dowiedziałam,  dziadek umarł  w nocy.

Marilyn, przykre 
Lepiej dla Ciebie, że w szpitalu niż przy Tobie 
 
19 listopada 2020 12:04 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Właśnie się dowiedziałam,  dziadek umarł  w nocy.

19 listopada 2020 13:13 / 5 osobom podoba się ten post
Marilin,przytulam mocno.Sprobuj pomyśleć o czymś innym,wiem-to trudne.Wirtualne ???
19 listopada 2020 13:16 / 6 osobom podoba się ten post
19 listopada 2020 14:04 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Właśnie się dowiedziałam,  dziadek umarł  w nocy.

Zrobiłaś co mogłaś, On żył też tyle ile mógł. Teraz pomyśl o sobie, o powrocie do swojego życia i do rodziny. Powodzenia Marilyn i oby następna placówka była lepsza 
19 listopada 2020 14:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale po (usunięte) to mycie 9kien. Nadgorliwość jest gorsza id faszyzmu ale większość tego nie rozumie. A róbcie jak chcecie. Ja okien nie myje nikt nam nie każe. 

Znam gorsze przewinienia Dusiu, jeżeli o nadgorliwość chodzi. W jednym jesteśmy zgodne, każdy niech robi jak uważa.
19 listopada 2020 14:50 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Marylin przykro :bezradny:. Trzymaj się.:przytul aniola:  nie chce się rozpisywać cisnie mi się dużo słów  wole jednak tak krotko.
Daj znać juz potem co dalej będziesz robić,do kiedy zostajesz i jak to u ciebie w firmie jest.

Dostałam tel  z biura, że dostali maila z niemieckiego biura  że mogę do 27 zostać,  będę miała  płacone za to normalnie. Nie wiem co robić,   córka może chce bym jej w czymś pomogła  tutaj, z nią jeszcze  się nie widziałam. 
19 listopada 2020 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Witam deszczowym popołudniem 
Ale miałam farta,przed chwilą  weszłam do domu po spacerze i zaczęło lać. 
Babcia jeszcze śpi, więc chwila dla siebie. Dzisiaj był lekarz, z babcią wszystko ok. To co mnie zaskoczyło i trochę wystraszyło  we wtorek, kiedy pedepcia bardzo zaniemogła ,miało prawo mnie przestraszyć. Na podstawie wywiadu ze mną, pan doktor stwierdził, ze mógł to być nawet lekki zawał. Teraz każda niedyspozycja uczyli mnie nawet na drobiazgi.przy demencji, kiedy chory nie potrafi wcześniej zasygnalizować że coś się z nim dzieje, trzeba mieć oczy otwarte na wszystko.  Na szczęście jak nagle przyszło tak i sobie poszło.
Przyjemnej reszty dnia Wam życzę .
19 listopada 2020 15:12 / 4 osobom podoba się ten post
Marilyn

Dostałam tel  z biura, że dostali maila z niemieckiego biura  że mogę do 27 zostać,  będę miała  płacone za to normalnie. Nie wiem co robić,   córka może chce bym jej w czymś pomogła  tutaj, z nią jeszcze  się nie widziałam. 

Jadę jutro do domu,  wyczulam  z  rozmowy  córki  że woli bym jechała,  nic tu po mnie. 
19 listopada 2020 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Jadę jutro do domu,  wyczulam  z  rozmowy  córki  że woli bym jechała,  nic tu po mnie. 

Bezpiecznej podróży 
A nie chciałabyś może od razu w inne miejsce pojechać skoro i tak jesteś w DE? Rozmawiałaś z firmą? Może znaleźliby coś na miesiąc. 
Trzymaj się Marilyn  
19 listopada 2020 15:26 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Bezpiecznej podróży :flaga Polski:
A nie chciałabyś może od razu w inne miejsce pojechać skoro i tak jesteś w DE? Rozmawiałaś z firmą? Może znaleźliby coś na miesiąc. 
Trzymaj się Marilyn :przytula: 

Muszę jechać do domu,  za 10 dni minęłoby  2 msc. Zobaczę,  być może w styczniu  znów  wyjadę. 
19 listopada 2020 15:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale po (usunięte) to mycie 9kien. Nadgorliwość jest gorsza id faszyzmu ale większość tego nie rozumie. A róbcie jak chcecie. Ja okien nie myje nikt nam nie każe. 

No właśnie, niech każdy robi jak chce. Mnie też nie każą myć okien, właściwie to nic nikt mi nie k a ż e. Ale stół w kuchni, przy którym jemy, czytamy poranną gazetę, stoi przy oknie. Więc choć nie każą, to myję te okno, bo jak patrzę na brudną szybę, to się na niczym innym nie mogę skoncentrować . Jest tu Pani do sprzątania, ale wiadomo, okna myje  2-3 razy w roku. Jest ich trochę w całym domu. Myję więc te w kuchni i w swoim pokoju, bo na punkcie czystych okien mam,jak mówi moja siostra, pier...lca