Powitajki przy kawie 63

22 listopada 2020 10:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Mrozik juz sobie poszedł w inne rejony, postraszył nas przez dwie nocki. Nie wyspałam sie dzisiaj i nie chce mi sie chcieć  Najchętniej zakopałabym się pod kołderką. Brakuje mi swobody typu "wolnoć Tomku w swoi domku". No i coraz częściej siegam w strone słodyczy. 
Miłego dnia wam życzę.
22 listopada 2020 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Nie wiem co przyjmujesz:lol1: ale chętnie spróbuję :super:

Zaszyfrowana  odp. To : tylko odpowiednia ilosc snu,podwójnej  mocnej kawy z mlekiem i cukrem,3 kromale z nutela,radio bayern 3 i power w pierwszej fazie kobiecego cyklu
Odp prawdziwego agenta to:
Odpowiednia dawka alkoholu na noc ktora zmuli nawet dzikiego dzika,do kawy specjalne proszek na promieniujący, radioodbiornik w 8 D(5 to przezytek) I zestaw specjalnych środków  wplywajacych na osrodek mózgowy  to wszystko lecz na maly początek starczy ahoj
22 listopada 2020 10:51 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Nie wiem co przyjmujesz:lol1: ale chętnie spróbuję :super:

Ja też, ja też !!  Dzisiaj wybitnie mi się przyda 
22 listopada 2020 11:03 / 4 osobom podoba się ten post
Wiadomosc z ostatniej  chwili...1 z misji zostala dzis zaliczona:wysledzilam niezidentyfikowanego osobnika(kocurro) kręcił sie po ogródku pewnie probowal nadac mi sygnal o dziwo i on znal szyfry jezykowy i zwabiony miseczka z arszenikiem w srodku ,podszedl do mnie poczym zostal unieruchomiony w moich mackach i zostal przetransportowany i uziemiony na troche w chacie ,przeprowadzilam tajne eksperymenty(miziania,smyranie,drapanie,turlanie,podrzucanie,krecenie nim wkolko) niestety nic nie chcial mowil dlaczego zwiaduje moje tereny ogródkowe i ucieka. po przeslychaniach zostal wypuszczony by nastepnym razem zznow go złapać i przesluchac nieeeeco dluzej
Jeedna z wielu misji zostala wykonana ahoj!
22 listopada 2020 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja też, ja też !!  Dzisiaj wybitnie mi się przyda :lol2:

Jak tam sobie z Evvex chcecie, ale tak czuję, że to z przemytu i bez akcyzy 
22 listopada 2020 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Wiadomosc z ostatniej  chwili...1 z misji zostala dzis zaliczona:wysledzilam niezidentyfikowanego osobnika(kocurro) kręcił sie po ogródku pewnie probowal nadac mi sygnal:lol2: o dziwo i on znal szyfry jezykowy i zwabiony miseczka z arszenikiem w srodku ,podszedl do mnie poczym zostal unieruchomiony w moich mackach i zostal przetransportowany i uziemiony na troche w chacie:lol1: ,przeprowadzilam tajne eksperymenty(miziania,smyranie,drapanie,turlanie,podrzucanie,krecenie nim wkolko) niestety nic nie chcial mowil dlaczego zwiaduje moje tereny ogródkowe i ucieka.:rozmysla: po przeslychaniach zostal wypuszczony by nastepnym razem zznow go złapać i przesluchac nieeeeco dluzej:lol3:
Jeedna z wielu misji zostala wykonana:zwyciezca: ahoj!

Wszystko , wszystkim, ale napisz qrka jak kotem w kółko kręciłaś sadystko jedna
22 listopada 2020 11:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wszystko , wszystkim, ale napisz qrka jak kotem w kółko kręciłaś sadystko jedna:lol3:

Trzymalam go w mackach I krecilismy sie razem   sprawdzalam tylko czy ma dobra orientacje po ....  
Ogolnie jest oswojony pewnie tez przez jakiegoś agenta  
Oczywiście  Dziadek prowadzil obserwacje i byl zachwycony moja misja
22 listopada 2020 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Zaszyfrowana  odp. To : tylko odpowiednia ilosc snu,podwójnej  mocnej kawy z mlekiem i cukrem,3 kromale z nutela,radio bayern 3 i power w pierwszej fazie kobiecego cyklu:gwizdanie:
Odp prawdziwego agenta:lata na miotle: to:
Odpowiednia dawka alkoholu na noc ktora zmuli nawet dzikiego dzika,do kawy specjalne proszek na promieniujący, radioodbiornik w 8 D(5 to przezytek) I zestaw specjalnych środków  wplywajacych na osrodek mózgowy :smiech3::smiech2: to wszystko lecz na maly początek starczy ahoj

No ja chyba podziękuję  nóżki po rehabilitacji i regularnych ćwiczeniach już mam jak ''dziku'' po siłce, lewitowania się bojam, a dobry humor mi wraca jak ciebie poczytam
22 listopada 2020 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
Czy już po pauzie, czy zdaje mi się tylko? Jesli jeszcze komara dusicie to mogę wam zrobić  x 40, ale wirtualnie.
Oszczędzać trzeba 
22 listopada 2020 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry. Mrozik juz sobie poszedł w inne rejony, postraszył nas przez dwie nocki. Nie wyspałam sie dzisiaj i nie chce mi sie chcieć :-( Najchętniej zakopałabym się pod kołderką. Brakuje mi swobody typu "wolnoć Tomku w swoi domku". No i coraz częściej siegam w strone słodyczy. 
Miłego dnia wam życzę.

Już niedługo Mycha. Ja też jeszcze trochę. Damy radę .
22 listopada 2020 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Czy już po pauzie, czy zdaje mi się tylko? Jesli jeszcze komara dusicie to mogę wam zrobić :kawa1: x 40, ale wirtualnie.
Oszczędzać trzeba :lol2:

Po pauzie? Już nawet i po kolacji. Moja babka po przestawieniu czasu  na zimowy patrzy w okno i mówi, że jak ciemno to trzeba iść spać. I po 18ej już jest w łóżku. Nie ma w ogole poczucia czasu. 
23 listopada 2020 06:10 / 6 osobom podoba się ten post
No i nowy tydzień trzeba zacząć - oczywiście z nieodłączną kawa. Mój ostatni w domu, o ile przejdę test. Zapraszam na kawe lub herbatę, życząc miłego, spokojnego poniedzialku?☕??
23 listopada 2020 07:08 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie.  Zaczynamy nowy tydzień i nowe obowiązku. W sumie zawsze takie same ale może wydarzyć się coś ciekawego i dobrego dla każdego.  Teraz zapraszam na kawkę  i życzę miłego i spokojnego dnia. 
23 listopada 2020 07:48 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam w zimny i mokry poranek. Zimny jak niedziela. I to dosłownie. Wczoraj siadło nam ogrzewanie . Niedziela, więc znikąd pomocy .okazało się, że nic się nie popsuło tylko ....oleju zabrakło. Nikt nie sprawdził przed sezonem, czy trzeba zamówić. Jak tylko syn zadzwoni dzisiaj rano gdzie trzeba, mają przyjechać i zatankować. Oby jak najszybciej. Mamy jeden kaloryfer elektryczny, to jeździłam z nim a to do babci sypialni, a to do małego wohnzimera. Gdzie babcia, tam on. Nawet pisać mi się nie chciało, bo w ręce zimno. Dla rozgrzewki czytałam sobie Was trochę, a wesoło było tutaj że hej . Clio z zTiną dały czadu jak czadomanki . Na pauzie wskoczyłam pod kołdrę, bo z zimnego w zimne i mokre nie chciało mi się wychodzić. Teraz okutana w ciepły sweter powoli się rozkręcam. Pedepcia niech zostanie w łóżku jak dlugo chce,ja gdybym nie musiała wstawać , to też jeszcze bym w ciepełku została. Mam nadzieję że w miarę szybko przyjadą z tym koksem, tzn olejem. 
Miłego i ciepłego  dnia życzę 
 
23 listopada 2020 07:52 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie
Życzę Wam miłego dnia
Kończę , pierwszą i mykam zaraz po bułki. No i gazetę.
Potem druga kawa, później Pflege mistrz pdp kąpie i tak fajnie dzień minie. A wieczorem powiem... minął kolejny dzionek na niemieckiej ziemi
Bywajcie ludkowie