Powitajki przy kawie 63

24 listopada 2020 08:49 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie we wtorek 
Ze wszystkim się wyrobiłem, teraz  i o wpół do dziesiątej zaczynam dzień z pdp. Życzę Wam miłego i pogodnego dnia 
24 listopada 2020 10:13 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja wszystkich.
Dziś na razie piękne słoneczko na niebie i mimo chłodnego poranku mam zamiar trochę w ogródku grabiami pomachać. Gimnastyka z pożyteczną pracą będzie zaliczona.
Jutro umówiłam się na nowy test i zobaczymy czy w końcu będzie negatywny i będę mogła do pracy pojechać. Od połowy sierpnia w domu to już mnie trochę "nosi", bo i konto dno pokazuje...
Miłego dnia wszystkim
25 listopada 2020 04:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dzisiaj ostatni dzień w fabryce  teraz urlop i od poniedziałku nowa praca  szyb w autku dzisiaj nie musze skrobać  miłego dzionka kochani 
25 listopada 2020 07:04 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Dzień dobry Opiekunkowo :buziaki2: dzisiaj ostatni dzień w fabryce :radosc1: teraz urlop i od poniedziałku nowa praca :-) szyb w autku dzisiaj nie musze skrobać :-) miłego dzionka kochani :buziaki1:

A od poniedziałku gdzie? Opieka? 
25 listopada 2020 07:07 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wszystkich.  Środa minie tydzień zginie i oby tak było np mi się już bardzo chce do domuWszystkim Katarzynom Sto Lat!!!  a dla tych co dziś święta nie mają udanego i pogodnego dnia.  
25 listopada 2020 07:18 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo Kawa podana Życzę spokojnego dnia .
25 listopada 2020 07:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunko wo
25 listopada 2020 08:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pochmurną, ale bezdeszczową środę 
Zakupy zrobione, drugą kawę piję, teraz czas wolny do przyjścia Pflege.
Qrcze, za szybko jeżdżę... Wyskoczyła mi na sygnalizatorze taka minka, przy prędkości  33 km/h w strefie. Oj, muszę się poprawić
Życzę Wam miłego dnia 
25 listopada 2020 08:49 / 6 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Dzień dobry Opiekunkowo :buziaki2: dzisiaj ostatni dzień w fabryce :radosc1: teraz urlop i od poniedziałku nowa praca :-) szyb w autku dzisiaj nie musze skrobać :-) miłego dzionka kochani :buziaki1:

Powodzenia na nowej drodze zawodowej Małgoszg                                                                                     Dzień dobry Wszystkim, zaczynam nowy miesiąc pracy od dnia wolnego, więc mam to za dobrą wróżbę. Fraucia już pojechała do przedszkola, jutro ma herbatkę parafialną, a w sobotę znów przedszkole, więc i cały tydzień powinien zlecieć piorunem. Wam życzę tego samego i spadam na przegląd w sklepach, choć warto trochę poczekać, bo zaraz '' black friday'' Miłego dnia 
25 listopada 2020 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
Witaski  milegoooo to lecimyyy :
25 listopada 2020 09:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego dzionka 
25 listopada 2020 13:02 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Witaski :lovu2: milegoooo to lecimyyy :lata na miotle::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:::kawa:

No ja polatałam sobie na tej miotle dzisiaj od rana . Normalne to co  zawsze, plus dzień duszowania co caritasówka sprawnie ogarnia, fryz babci to już ja układam, a jeszcze musiałam szarlotkę upiec-dzisiaj pedepcia na imieniny. Ona katoliczka, obchodzi i imieniny i urodziny, taka imprezowa. Po południu tylko dwie siostry na kawę i ciasto wpadną, a wieczorem syn. I tak mi zeszło do pauzy, która dzisiaj też trochę krótsza . No cóż, odbiorę sobie innym razem, a prawdę mówiąc to i tak odbieram codziennie, bo nie 2 ale 3-3,5 godziny mam wolne. 
Witam Was więc spóźniona i miłego dnia życzę  
25 listopada 2020 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
  widzee wasss
25 listopada 2020 14:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Z przyczyn osobistych moja mama musi dwa tygodnie szybciej zjechać do domu i szuka osoby chętnej która by ja wymieniała na zleceniu , jest to tylko na okres 2 tyg bo potem przyjeżdża jej zmienniczka , może ktoś byłby chętny ? Osoby zainteresowane przekieruje do mojej mamy która udzieli więcej informacji  ? pozdrawiam 
25 listopada 2020 18:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A od poniedziałku gdzie? Opieka? 

Seniorenheim i pondrydoliło mi sie bo nie od poniedziałku a od wtorku 01.12...tak na marginesie, to już grudzień...nie wiadomo kiedy zleciało...