Powitajki przy kawie 63

23 listopada 2020 08:11 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim Dzisiaj wolny dzień, zimno ale po śniadaniu idę  na długi spacer nad morze.O tej porze roku to jedyna atrakcja Miłego dnia kochani
23 listopada 2020 08:12 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam Znów przywitała mnie angielska pogoda przyprawiona odrobiną przymrozku, obudziłam się z bólem głowy i z ogromnym leniem. Lenia poskromiłam chłodnym prysznicem i czekam aż mi ''ibu'' na ból głowy pomoże  Dzisiaj jakieś zakupy zrobię, potem spróbuję Fraucie na spacer wyciągnąć i postaram się płynąć z prądem do wieczora. Miłego dnia i całego nowego tygodnia
23 listopada 2020 08:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego poniedziałku i całego tygodnia wszystkim życzę 
23 listopada 2020 08:29 / 5 osobom podoba się ten post
Witaski powoli i spokojnie otwieramy oczęta przy  i zaczynamy nowy tydzień  
Milego tygodnia
23 listopada 2020 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak tam sobie z Evvex chcecie, ale tak czuję, że to z przemytu i bez akcyzy :lol3:

W zaistniałej sytuacji nie będę się przyglądała czy ta akcyza jest czy jej nie ma  Skutek się liczy.
23 listopada 2020 09:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ten szary i smutny dzień. Dzisiaj się będę bawiła w Aschenputtel, noo prawie. Pdp poprosił, jeżeli zechcę, żeby szybkę w kominku umyć. No nie widzi płomieni a to odbiera urok kominka. Tak więc dzisiaj pucowanko.
 
Miłego dnia wam zyczę. 
23 listopada 2020 12:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunko bosze jak zimno
23 listopada 2020 16:36 / 5 osobom podoba się ten post
A gdziez to tak zimnoo ? U mnie max 5 bylo ale bedac na spacerze jeszcze sie spocilam ubralam sie jak na zime kurtke dluzsza co kupilam jakas kurczaki ciepla  dobrze ze kostki byly gole a buty sportowe niosly mnie niczym  skrzydla 
24 listopada 2020 04:30 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  u mnie mrozik, szybki w autku trzeba będzie skrobać  miłego dzionka kochani  
24 listopada 2020 07:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, ja już się powoli rozkręcam, zaraz schodzę na dół żeby otworzyć o 8 drzwi Pani sprzatajacej, inaczej tak zadzwoni, że cały dom drży w posadach . Niebo jaśnieje i rozpływają się piękne, różowe smugi. 
Zaczynamy nowy dzień , niech będzie dobry,pogodny   i spokojny dla nas wszystkich
24 listopada 2020 08:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. I kolejny dzień świstaka czas zacząć.  U mnie jeszcze ciemno za oknem. Ogarnęłam swoje włości na gorze bo potem przychodzi sprzątaczka by sprzątać dół u pdp a u mnie tylko odkurza i myje podłogi. Pranko się moje już pierze  my z dziadkiem po śniadaniu. Ja teraz smaczna kawusia  a babka jescze śpi i pewnie to jeszcze trochę potrwa.  Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia i dużo słoneczka na niebie . 
24 listopada 2020 08:10 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie mgliście od wczorajszego popołudnia, ale najważniejsze żeby mieć radość w sercu,mimo tego wszystkiego co dzieje się wokół 
24 listopada 2020 08:36 / 4 osobom podoba się ten post
My jeszcze przed sniadaniem na 9.00 sie Dziadek ogarnie.Troche dzis ciemno ale moze potem sie rozjasni.Wyspani wypoczeci zaczynamy nowy dzień.
Milego dnia wszystkim i bez  ani rusz mmm
24 listopada 2020 08:38 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam. Ponoć ma być dobry, a mnie wszystkie plany w łeb wzieły, Senior lubi być samodzielny ale z tego czasem robi się niezły bajzel. Znów mnie nie poinformował że zamówił ludzi do mycia okien i jakąś firmę LUX, co to 2x do roku pierze dywany i tapicerki jakimś sprzętem co stoi w piwnicy. Jedna firma się zameldowała o 7-mej do okien, oczywiście okno w sypialni zostało, bo dziadki jeszcze spali, obsmyczyli szyby i wystawili rachunek na 200e. Drudzy zadzwonili że przyjdą o 12-tej, mam nadzieję że skończą do mojej pauzy, bo dywanów ci tutaj dostatek jak w każdym porządnym domu niemieckim  Mam nadzieję że wasz dzień minie bez zbędnych niespodzianek
24 listopada 2020 08:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! :) 
Ja już po mocnej kawie, postawiła mnie na nogi. :) 
Póżniej zabiorę się za dzisiejsze obowiązki. ;)