Powitajki przy kawie 63

25 listopada 2020 18:33 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Powodzenia na nowej drodze zawodowej Małgoszg :upup:                                                                                    Dzień dobry Wszystkim, zaczynam nowy miesiąc pracy od dnia wolnego, więc mam to za dobrą wróżbę. Fraucia już pojechała do przedszkola, jutro ma herbatkę parafialną, a w sobotę znów przedszkole, więc i cały tydzień powinien zlecieć piorunem. Wam życzę tego samego i spadam na przegląd w sklepach, choć warto trochę poczekać, bo zaraz '' black friday'' Miłego dnia :super1:

Dziękuję Evvex 
26 listopada 2020 06:48 / 5 osobom podoba się ten post
I witam  w kolejnym dniu świstaka.  Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia 
26 listopada 2020 08:19 / 5 osobom podoba się ten post
Witam się dzisiaj trochę później, choć kawę wypiłam już bardzo wcześnie. Niby kończę dopinanie walizki ale tak naprawdę, to myślę cały czas o jutrzejszym wyniku testu. Wszystkim miłego, bezstresowego dnia???
26 listopada 2020 08:38 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w czwartkowy poranek
Przed nami kolejny dzień, wieczorem powiemy sobie i bliskim dobranoc. Szybko minie dzień. 
Dla mnie to juź 17.tutaj, też w miarę szybko zleciało. 
Miłego dnia 
26 listopada 2020 08:38 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam, mam dzisiaj od świtu melancholijny nastrój. Słońce wstało leniwie i przez krótką chwilę zabarwiło świat na purpurowo, chmury przybrały amarantowo-szarą barwę wykończoną różową falbanką. Piękne zjawisko, przypomniało mi się niebo na Bawarii, tam jesienią zawsze lubiłam podglądać Alpy na tle takiego właśnie nieba, widok zapierający dech w piersiach. Ostatnie gęsie marudy lecą na południe drąc się w niebogłosy. Spokojny ten poranek i kawa smakuje wybornie. Życzę Wam dobrego dnia i nie zapominajmy, że czasem warto się zatrzymać i nacieszyć oczy pięknem natury które nas otacza 
26 listopada 2020 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
witam was  to co? Milego dnia na czwarteczek + 
Ja bedac w de to mega jestem wyciszona i te spacery po pustych lakach,polach,lasach czasami nie widze nikogo to dla mnie jakies takie dziwne i napawa mnie smutna melancholjja ,owszem na krotka mete relaks na dluzsza takie cos mnie przygnebia wole spacer patrzac na ludzi obserwowac,patrzec na tulace sie pary,zgielk zebranej młodzieży mowiace no po hiszpańsku co studiuja,matka z wozkiem i dziecmi i tabolkamu ze sklepu,dwaj lgbtowcy razem jedza sniadanko w mcu,...I tak czuje ze  swiat zyje i sie kreci ile wlezie i ze teraz i tutaj jest istotne a nie co juz bylo i co bedzie tylko teraz bez zadnego durnego "carpe diem" bo tego nie cierpie poprostu czlowiek,ludzie,komunikacja,usmiech,czułość i oczywiscie tylko ta dobra energia 
*********************
26 listopada 2020 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia wszystkim życzę 
26 listopada 2020 09:57 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

witam was  to co? Milego dnia na czwarteczek:kwiatek dla ciebie: +:kawa1: 
Ja bedac w de to mega jestem wyciszona i te spacery po pustych lakach,polach,lasach czasami nie widze nikogo:lol3: to dla mnie jakies takie dziwne i napawa mnie smutna melancholjja ,owszem na krotka mete relaks na dluzsza takie cos mnie przygnebia wole spacer patrzac na ludzi obserwowac,patrzec na tulace sie pary,zgielk zebranej młodzieży mowiace no po hiszpańsku co studiuja,matka z wozkiem i dziecmi i tabolkamu ze sklepu,dwaj lgbtowcy razem jedza sniadanko w mcu:lol2:,...I tak czuje ze  swiat zyje i sie kreci ile wlezie i ze teraz i tutaj jest istotne a nie co juz bylo i co bedzie tylko teraz bez zadnego durnego "carpe diem" bo tego nie cierpie poprostu czlowiek,ludzie,komunikacja,usmiech,czułość i oczywiscie tylko ta dobra energia:aniolki: 
**********:buziaki2:***********

Zgadzam się, tylko ta obecna chwilą się liczy i trzeba łapać co nam daje całymi garściami czy tam całą gębą, jak kto woli 
26 listopada 2020 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zgadzam się, tylko ta obecna chwilą się liczy i trzeba łapać co nam daje całymi garściami czy tam całą gębą, jak kto woli :oczko1:

Piękny  obrazek I to mi sie podoba
Juz nawet nie biore pod uwage ze ten na obrazku to przystojny sasiad mieszkajacy u gory 7 schodow dalej z piekna fryzura i geldami a ona pikna sasiadka blondynka 90.60.90.  
Ale tak o to chodzi w tym calym grajdole
27 listopada 2020 06:21 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w piątek. Za dwa tygodnie o tej porze będę czekała na busika. Mam nadzieję, że tak będzie bo póki co agencja nawet nie zaczęła szukać zmiany. ale to już nie mój ewentualnie problem. Póki co jeszcze trochę pracy przede mną i oby szybko zleciało. Dziś dzień zakupów bo pusto się robi na półkach. Wam wszystkim spokojnego i pogodnego dnia . 
27 listopada 2020 07:36 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w piątek 
Kolejny dzień przed nami. Końcówka listopada. Nie będzie atmosfery Świąt w miastach i miasteczkach, czy to w Polsce, czy w Niemczech. Już się wszędzie zaczynały jarmarki świąteczne, atmosfera piknikowa, dużo radości było. A teraz... 
Opiekunkowo miłe, życzę Wam spokojnego i miłego dnia
Po 8 jadę tradycyjnie po bułki i gazetę.
Będę musiał w swoim czasie pogadać, żeby w Nowy Rok nie jechać, no bo jak to... Z promilkami jeszcze?
27 listopada 2020 07:51 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek, jeden post mi wcięło więc witam się później. Dzisiaj dzień lenia, trochę polatam na odkurzaczu, zajrzę do walizki. Acha, Luke, jeszcze nie jestem całkiem spakowana, bo test dopiero jutro rano robię. No, to miłego weekendu Opiekunowo ☕???
27 listopada 2020 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo miłego i spokojnego dzionka
27 listopada 2020 09:25 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Was serrrdecznie! 
U mnie od rana mały młyn - sprzątanie, zakupy, robię dzisiaj wreszcie normalny obiad :D  (kurczak w sosie słodko kwaśnym z ryżem). Chłop przyjeżdża po prawie dwumiesięcznej rozłące, więc trzeba to jakoś uczcić :P Ożenię go potem z drobnymi pracami w mieszkaniu, na co dzień brakuje tu męskiej ręki .
Mam też fuchę mycia okien po południu.
Wczoraj ostatni raz wyprowadzałam psiaka, jego właściciele ładnie podziękowali i dali "grosza", choć to przecie wolonariat , ale nie dało się przetłumaczyć . 
I tyle na razie.
Wszystkiego dobrego całemu szanownemu gronu życzę! :)  i zdrrrrrrowia!
 
27 listopada 2020 09:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry no to zaczynamy weekend, kolejny już nie pamiętam który w pracy, ale dobrze jest, czas szybko mija