Powitajki przy kawie 63

27 listopada 2020 10:09 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  ja tak pozniej dzis troche  bo od rana sniadanko i szybko zaraz po namowilam dziadka na kąpiel wiec zapracowanam od rana
Teraz mini +male mopowanie szarlotka wiec czas mi leci a tuz po  pausie przyjezdza syn w odwiedziny i razem na zakupy smigamy wiec popoludnie juz luzik i tv
To kochany piatunio moj przedostatni
Udanego dnia zycze
27 listopada 2020 11:04 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Widzę, że jak na piątek przystało, wszyscy biegają od rana, ja też. 
Zakupy, prace domowe zaliczone, pościel w pralce się kręci, kapucha w garnku pitrasi, niestety czuć ją w całym domu . Nie ma pochłaniacza zapachów. Otwarte okno nie pomaga. 
Przyjemnego dnia życzę 
27 listopada 2020 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Witam  ja tak pozniej dzis troche  bo od rana sniadanko i szybko zaraz po namowilam dziadka na kąpiel :kapiel: wiec zapracowanam od rana:hihi:
Teraz mini:pranie: +male mopowanie:mycie podlogi: i :odkurzanie: + :piecze ciasteczka: szarlotka wiec czas mi leci a tuz po  pausie przyjezdza :ferrari:syn w odwiedziny i razem na zakupy smigamy wiec popoludnie juz luzik i tv
To kochany piatunio moj przedostatni:super:
Udanego dnia zycze:najlepszego2:

Mój też przedostatni bo wyjazdowego piątku 11 grudnia nie liczę. 
27 listopada 2020 17:11 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wieczorową  porą  Poszłam  za przykładem  koleżanek  i busa  już mam na 22.12Zaliczyłam ,,Black Friday,,....w perfumerii, drogą  zakupu nabylam prezenty dla moich/ szt.4/To był fajny dzień...MIłego wieczoru kochani
28 listopada 2020 05:20 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie przy kawie. Test wyszedł negatywny, zdjęcie do firmy i na covidowy numer telefonu wysłałam. Przyznam szczerze, że te 15 minut czekania na wynik przyprawił mnie o drżenie rąk. Ale teraz już tylko spokój może mnie uratować. No, to co, jedziemy popracować? Miłego i zdrowego dnia Opiekunowo ☕?????
28 listopada 2020 06:31 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. I już po spaniu. Obudze sie i koniec spania. Kręcę się z boku na bok. Może później na pauzue troche się zdrzemnę. Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia a Maludzie szerokiej drogi. 
28 listopada 2020 07:28 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej soboty,nie przepracowujmy się za mocno
28 listopada 2020 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
Relaksacyjnego milego Wochenende  
28 listopada 2020 08:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę 
Przyjemnie na zewnątrz
O przepracowaniu nie ma mowy, jedynie pranie zaraz włączyć, porządeczki u siebie, chociaż nie ma co sprzątać, jak się dba na bieżąco. Jeszcze ten Markt i potem do rana siedzę w domu. Dziś skoki, to pauza w pokoju.
Życzę Wam spokojnego i miłego dzionka
28 listopada 2020 11:51 / 4 osobom podoba się ten post
MALY PORADNIK OPIEKUNKI:
A wiec powoli gdy malymi krokami zbliza sie kuniec zleconka trza czesciej sciereczka pomachac zwłaszcza gdy pdp wdzi no cos musi wiedziec nie tylko ze robimy jak on spi tylko na oko trza w tej robocie musisz umiec dobrze to rozgrywac  
Zawsze potem slowko dobre byc moze szepnie rodzince
W wekendy odwiedziny syna to dziadka dzien wczesniej wykąpac wloski dobrze umyc by fryzura byla wydatna I cak w ladny pulowerek trza dziadkowi / babci założyć, kremiki na twarz,ogolic sie musi, portki dłuższe (nie te przykrotkawe co w tygodniu nosi ) i do tego okulary na nos! I juz wyglada statecznie i elegancko i na troche przed przyjsciem  wybudzic i  ogarnac zeby nie byl taki zamulony i juz gotowe wszyscy zadowoleni   
Milego popoludnia do potem
 
28 listopada 2020 12:31 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

MALY PORADNIK OPIEKUNKI::umowa:
A wiec powoli gdy malymi krokami zbliza sie kuniec zleconka trza czesciej sciereczka pomachac :niebo pieklo: zwłaszcza gdy pdp wdzi no cos musi wiedziec nie tylko ze robimy jak on spi tylko na oko trza:smiech3: w tej robocie musisz umiec dobrze to rozgrywac:wysmiewa:  
Zawsze potem slowko dobre byc moze szepnie rodzince:tak::hihi:
W wekendy odwiedziny syna to dziadka dzien wczesniej wykąpac wloski dobrze umyc by fryzura byla wydatna :gwizdanie: I cak w ladny pulowerek trza dziadkowi / babci założyć, kremiki na twarz,ogolic sie musi, portki dłuższe (nie te przykrotkawe co w tygodniu nosi :smiech3:) i do tego okulary na nos! I juz wyglada statecznie i elegancko:super1: i na troche przed przyjsciem  wybudzic i  ogarnac zeby nie byl taki zamulony:-) i juz gotowe wszyscy zadowoleni :przyjaciele: :oklaski3: 
Milego popoludnia do potem:przytula:
 

A ZmiennicZka jest czy jeszcze firma nawet nie zaczęła szukać? Bo oni mają zawsze czas. 
28 listopada 2020 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ZmiennicZka jest czy jeszcze firma nawet nie zaczęła szukać? Bo oni mają zawsze czas. :-(

Dusia.jeszcze nic nie wiem.na 2 3 przed informują...a zreszta co mnie to  to nie moja dzialalnosc se leze i odpoczywam na innych robie przeciez to oni tym sie zajmuja
Nie boj zaby jeszcze jest czas 
W razie "w" zawsze zostawiam ze 3 4 strony a4 z zaleceniami moimi co i jak i z czym i gdzie z szeerokim opisem...jak żyć-dla nastepnych pokolen gdybysmy sie nie spotkaly z nast opiek
28 listopada 2020 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Dusia.jeszcze nic nie wiem.na 2 3 przed informują...a zreszta co mnie to:lol3::taniec2:  to nie moja dzialalnosc se leze i odpoczywam:gwizdanie: na innych robie przeciez :lol3: to oni tym sie zajmuja:hihi:
Nie boj zaby jeszcze jest czas :przytula:
W razie "w" zawsze zostawiam ze 3 4 strony a4 z zaleceniami moimi co i jak i z czym i gdzie z szeerokim opisem...jak żyć-dla nastepnych pokolen:lol2: gdybysmy sie nie spotkaly z nast opiek

Najgorzej mnie denerwuje jak agentura mówi " mamy dużo czasu" a później dzwoni dzień lub dwa przed i niestety "...ale czy mogłaby pani jeszcze zostać"?. O teraz nie ma mowy zresztą jak dziś zajrzałam dobrze w kalendarz to ja z tą mdła orzerwa 17 dni w październiku od sierpnia będę tu aż 19 tygodni wiem j mnie w żadnym wypadku nie ma mowy nawet o dniu wydłużenia . Absolutnie!!!
28 listopada 2020 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Najgorzej mnie denerwuje jak agentura mówi " mamy dużo czasu" a później dzwoni dzień lub dwa przed i niestety "...ale czy mogłaby pani jeszcze zostać"?. O teraz nie ma mowy zresztą jak dziś zajrzałam dobrze w kalendarz to ja z tą mdła orzerwa 17 dni w październiku od sierpnia będę tu aż 19 tygodni wiem j mnie w żadnym wypadku nie ma mowy nawet o dniu wydłużenia . Absolutnie!!!

A ha no to juz dlugo bylas fju fjuu...ej ty musisz wracać kasiore trzeba wydac ale nakisiłaś  
Ja mialam w planach teraz tylko mc i tak zostaje i wracam...chce do galerii wyskoczyc i poszaleć trzeba cieszyc sie zyciem ogarnac ogrodek  i akurat swieta i sylwek a po nowym roku znów w trase 
Ano bywa ze i na ostatnia chwile ktos jest ale jest tez tak ze np ja przed przed ostatnio wyjechalam a zmiany nie bylo I rodzina pdp 3 dni sie zajmowala i potem zmienniczka sie znalazla wiec tez git. No coz bywa.
28 listopada 2020 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
i po 0dwiedzinach syna z zona a zatem czas na   kawke wypiliśmy,pogadalo sie ja jak zwykle sie rozgadalam normalka  a wy znowu sie chowacie po krzakach