Jaki film na wieczór?

21 lutego 2022 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
Ale tam ! Czego się bać-toż to wszystko fikcja. "Klątwę", którą przypomniał Fiore chętnie znów obejrzę-klasyka horroru i wcale nie straszna  
Nie boję się i nigdy się nie bałam , ale majne szwester juz tak. Pamiętam jako smarkule oglądałysmy "Koszmar z ulicy wiązów ", to budziła mnie przez 3 noce pod rząd, bo się bała wstac do toalety. Jako dobra siostra , wstawałam, choć niechętnie , aby uciekając przed Fredim Krugerem -krzywdy sobie po drodze nie zrobiła 
21 lutego 2022 10:36 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ale tam ! Czego się bać-toż to wszystko fikcja. "Klątwę", którą przypomniał Fiore chętnie znów obejrzę-klasyka horroru i wcale nie straszna :lol1: 
Nie boję się i nigdy się nie bałam , ale majne szwester juz tak. Pamiętam jako smarkule oglądałysmy "Koszmar z ulicy wiązów ", to budziła mnie przez 3 noce pod rząd, bo się bała wstac do toalety. Jako dobra siostra , wstawałam, choć niechętnie , aby uciekając przed Fredim Krugerem -krzywdy sobie po drodze nie zrobiła :lol3:

A ja pamiętam, kiedy dzieci były w wieku szkolnym, zapytały czy mogą oglądać Laleczkę Chucky. Mało telewizyjna wtedy byłam, myślałam że to film dla dzieci a przynajmniej familijny. 
Jak zerknęłam co dzieciaki oglądają ,to się wystraszyłam i wyłączyłam tv.
Długo bałam się tej laleczki  a czasem przyglądając się swoim dzieciom,kiedy dawały popalić że ręce z gaciami opadały,  wydawało mi się że 3 laleczki Chucky mam w domu 
21 lutego 2022 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja pamiętam, kiedy dzieci były w wieku szkolnym, zapytały czy mogą oglądać Laleczkę Chucky. Mało telewizyjna wtedy byłam, myślałam że to film dla dzieci a przynajmniej familijny. 
Jak zerknęłam co dzieciaki oglądają ,to się wystraszyłam i wyłączyłam tv.
Długo bałam się tej laleczki  a czasem przyglądając się swoim dzieciom,kiedy dawały popalić że ręce z gaciami opadały,  wydawało mi się że 3 laleczki Chucky mam w domu :lol1:

Na mnie Wiele lat temu mocne wrażenie zrobił film ,,Piekło "
Jakie ja koszmary miałam ?
21 lutego 2022 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ale tam ! Czego się bać-toż to wszystko fikcja. "Klątwę", którą przypomniał Fiore chętnie znów obejrzę-klasyka horroru i wcale nie straszna :lol1: 
Nie boję się i nigdy się nie bałam , ale majne szwester juz tak. Pamiętam jako smarkule oglądałysmy "Koszmar z ulicy wiązów ", to budziła mnie przez 3 noce pod rząd, bo się bała wstac do toalety. Jako dobra siostra , wstawałam, choć niechętnie , aby uciekając przed Fredim Krugerem -krzywdy sobie po drodze nie zrobiła :lol3:

O ten to też był dobry ,koleżanka mnie do domu musiała odprowadzać ?
21 lutego 2022 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Interstellar
Drzewo życia
Osiem części prawdy 
Siedem dusz 
:-)
 

Grubo ??
21 lutego 2022 20:09
Fiore

Dzisiaj polecam i zasiadam do klasyki moich ulubionych horrorow
Klatwa Ju-on ( The Grudge ) 
:ogladam tv::wino1: 

Jest mega- aż drżę?
21 lutego 2022 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
A może by tak "gra" z Michaelem Douglasem - stare już ale dobre kino, albo "czarny labedz" z Natalie Portman? Polecam ?
21 lutego 2022 20:20
Roman

A może by tak "gra" z Michaelem Douglasem - stare już ale dobre kino, albo "czarny labedz" z Natalie Portman? Polecam ?

O nareszcie nie horror ?
Widziałam i to i to ??Ale filmy z Douglasem zawsze są dobre a ,,Gra "zarabisty?
21 lutego 2022 20:22
Roman

Grubo ??

No? wszystkie z polecenia muszę przyznać I to był strzał w 10
21 lutego 2022 22:42
Czarny łabędź świetny, pierwszy raz oglądałam w kinie w Bonn, po niemiecku. 
A dzisiaj może jeden z nowych polskich filmów?
Co powiecie o "Pod wiatr"?
21 lutego 2022 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
Uwielbiam polskie kino . Dziś zaraz idę spać, ale jutro Vabank Machulskiego obejrzę z wielką ochotą . 
22 lutego 2022 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
ja dzisiaj delektuje sie wspanialym filmem  
UDRECZENI 
 
22 lutego 2022 22:33 / 2 osobom podoba się ten post
Jako że kocham pieski mam w planach obejrzeć ten film 
23 lutego 2022 13:32
Fiore

ja dzisiaj delektuje sie wspanialym filmem :ogladam tv: :buu:
UDRECZENI 
 

obejrzałam te film wczoraj i bardzo mi się podobał
23 lutego 2022 18:08
creyzy

obejrzałam te film wczoraj i bardzo mi się podobał